Auto kuulus mõned aastad tagasi ühele sõbrale (kasutaja rinks), kes mõnda aega autoga sõitis ja selle siis omakorda enda sugulasele müüs. Tema käes sai auto 14" plekkveljed koos korralike Goodyeari naastudega alla, kuid autoga sõideti väga vähe ja enamuse ajast see seisis. Hiljuti sain teada, et antud zigull on müügiks ning kuna teadsin, et auto kere oli rinksi käes tugev ja tehnika poole pealt koonerdatud polnud, hakkas asi mulle aina rohkem huvi pakkuma.
Saigi siis möödunud laupäeval Viljandisse vuratud ja auto oma silmaga üle kaedud. Eks pindmist roostet oli siia-sinna pisut juurde tekkinud, kuid kuna auto oli 2a lageda taeva all seisnud siis oli see loomulik.



Järgmisel päeval sai esimese asjana autole survekat näidatud. Männiokkaid ja sammalt oli omajagu.






Autoga sain kaasa ka igasugu toredat manti. Originaalvelgedel suverehvid, uued püksid, kässaritrossi, originaaltööriistad jne.

Läbisõit spidokal on 33000 km. Võib olla isegi tõene, kuna rool näeb siiani välja nagu äsja tehasest ja originaal suvekatel muster täitsa korralik veel.

Peale pesu ajasin auto garaazi, et teha siin-seal paar värviparandust. Auto on küll kunagi ühe korra üle värvitud kuid mitte kõige paremini. Värvi siit sealt koorus ning survekaga pestes sai mõni koht haljaks lastud. Need said ka parandatud.
Põhi ja karbid autol muidu korras ja tugevad, kuid ühe kerge ussipesa siiski leidsin tagatiiva servast.

Natuke plekki ja keevitust ja jälle korras.

Kunagi on kasutaja rinks poolt autole paigaldatud ka originaalist vähe jämedamad tagasilla vardad. Põikivarras ise on reguleeritav.

Paar pilti veel põhjast:


Hetkeks aga kõik. katsun teemat jooksvalt täiendada.
