Kuidas saada klubi liikmeks ja klubi kleepsu?

Kuidas saada klubi liikmeks ja klubi kleepsu?

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
Suletud
s
six06sl
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 04 Juul 2006 23:47
Asukoht: Paide vald
Autod: Lada 2106 SL
Kontakt:

Kuidas saada klubi liikmeks ja klubi kleepsu?

Postitus Postitas six06sl »

Mul on üks küsimus. Ma tahaksin ka hakata ladaklubi liikmeks aga ma olen alla 18 aastane ja eriti üritustel käia ei saa aga kas ma ikkagi saaksin liituda?
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3999
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Hea küsimus.
Klubil on häid liikmeid alati tarvis. Milline on hea liige?
Hea liige on see ,kes võtab aktiivselt osa klubis korraldatavatest üritustest ,on ise valmis teiste rõõmuks või harimiseks midagi korraldama ,ei vingu ,et kõik on nii kaugel ,-kallis ,ei läbusta foorumis lollide küsimustega jne ,jne....
Ühesõnaga - mees või naine ,kes ei huvitu sellest ,et saaks teiste seljas seanahka vedada ,vaid on võimeline hea eesmärgi nimel oma taskuid natuke pahempidi pöörama.
Aga nüüd ,kui lugeda seda
Algselt postitas: six06sl
.... üritustel käia ei saa aga kas ma ikkagi saaksin liituda?
,siis tekib mul kohe küsimus ,et milleks sulle seda liikmestaatust siis tarvis on? See ei ole mingi aukraad ja ei näita mingit taset.
Foorum ja klubi on kaks eraldi asja. Klubisse tullakse tavaliselt siis ,kui tahad näha ,millised päriselt need mehed välja näevad ,kes aeg-ajalt foorumis läperdavad ja kelle autod on teiste pilgu eest natuke eemal. Liitumisjuttu tahaks rohkem kuulda nende vennikeste suust ,kes käinud aastas paaril-kolmel üritusel ,tutvunud teiste aktiivsete klubiliikmetega ja leidnud ,et see seltskond temale sobib.
Vanus ei oma tähtsust ,peaasi ,et nupp õlgadel on. Noorliikmed ju selleks välja mõeldigi. Samuti ei koti kedagi sinu postituste arv foorumis.
Uuri põhikirja ,järgmine üritus on 29.07. Aravetel http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=10657 ,astu läbi ,tee juttu ja saad ka ise teada ,millega tegelikult tegeldakse. Kui meeldima hakkab ,siis järgmisele kogunemisele vead juba kutsumata tagumiku kohale ,kasvõi rongiga :)
Vaat seejärel võid hakata avalduse peale mõtlema.
Nii lihtne see ongi.
s
six06sl
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 04 Juul 2006 23:47
Asukoht: Paide vald
Autod: Lada 2106 SL
Kontakt:

!

Postitus Postitas six06sl »

Selge, aga ega keegi öelda ei oska kust saaks seda lada club kleepsu tagaaknale:P
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Postitus Postitas Priidic »

Kleepsu kohta selline jutt!!! (Logman-i kirjapilt copy-tud)

"Kõigile kleepsutahtjatele teadmiseks ,et kui hästi läheb ja need ikkagi plaanitud ajaks valmis saavad ,siis olete küll ise süüdi ,et kämbist osa ei võta. Elutud asjad ,jalgu neil pole ,teil on. Kel janu ,sel jalad :)
Viskame pilgu teie neljarattalisele peale ,kui on kobe ,pole teatud summa eest klubiteemalise kleepeka loovutamise vastu midagi. Alati võib ju ka ise lasta teha ,aga see partii olla päris odav. Tean omadest kogemustest ,mis raha tegelikult vabrik küsib.
Tuld ,kaagid! Ja raha võtke seljaga kaasa ,sest nänni tuleb juurdegi."

ja punkt!

sulgen teema, aga ei kustuta! hea teistelegi "kleepsutajatele" lugeda!
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
Suletud