20 aastat Eesti Ladaklubi

20 aastat Eesti Ladaklubi

Kokkutulekud jm liikmete organiseeritud ettevõtmised
Vasta
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

20 aastat Eesti Ladaklubi

Postitus Postitas Jonx »

Ahoi!

Tänavu märtsis sai 20 aastat kui kaks meest(Pimik ja Critical) lõid Ladaklubi foorumi. Läks veel umbes aasta ja selle foorumi leidsin mina tol hetkel kasutajanimega Jonx666. Foorumist sai igapäevane koht abi küsimiseks ja teadmiste kogumiseks. Olles Hiiumaa koolipoiss, oli logistiliselt kui ka rahaliselt klubi ühisüritusega raske liituda, aga püüdsin olla kohal nii suve- kui talvepäevadel. Lisaks sai osaletud mitmel parkla hängil Mustika keskuse maaaluses parklas.

Esimene Summercamp, kus ma osalesin, toimus Haapsalus ja sellest jäi kustumatu mälestus. Sellest sai alguse ka minu huvi ja kirg Ladade vastu. Hetkel mul ühtegi Ladat ei ole, aga 20 aasta jooksul omatud Ladad on jätnud kustumatud mälestused. Tol ajal oli Ladaklubi nagu ühine pere. Sain uued sõbrad, tuttavad ja abilised, kes helistasid sünnipäeva puhul, aitasid liiklusõnnestuse puhul, tulid appi kraavi sõites, märkisid ära abiellumise, tunnustasid kaugelt nurga meest jne. Liikmetest sõbrad üle Eesti olid telefoni kõne kaugusel kui abi oli vaja. See oli võimas tunne!

Aastate jooksul olen käinud nii Tsehhis kui Poolas rahvusvahelistel kogunemistel ja ka need on jätnud kustumatud muljed. Sai sõidetud Tartsi helesinise unistusega kiirteedel +200 km/h. Seigelda Poola mägedes katkise tagadifriga, juua munalikööri ja istuda Olku karvase laega 08 tagaistmel. Sai täna tolleaegseid tuuningpille, mida olin vesise suuga interneti avarustest näinud.

Mälestusi on metsikult ja mõtlesin, et oleks huvitav teha taas üks Ladaklubi kogunemine, kuhu on oodatud kõik huvilised, aga eriti just Ladaklubi algusaja tegelased. Saaks kokku, toksiks kummi, jooks kohvi ja muljetaks niisama.

Kohtumispaik oleks suure tõenäosusega Tallinnas.

Mõtteid, ideid, vastukaja?

Esimesel Summercampil 2004 aastal kiirendamas.
IMGP1423.jpeg
IMGP1423.jpeg (58.08 KiB) Vaadatud 5324 korda
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
Viin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 849
Liitunud: 22 Aug 2008 21:35
Asukoht: Pärnumaa/Tallinn
Autod: BA3 2105 & Riva Junior
Kontakt:

Re: 20 aastat Eesti Ladaklubi

Postitus Postitas Viin »

Kui kõik alguse sai oli tubli 6 a. enne minu foorumi ajaarvamise algust. Toksimisest võtan osa kindlasti. Ladga või ilma sõltub ajast.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Re: 20 aastat Eesti Ladaklubi

Postitus Postitas Kytt »

Pole üldse paha mõte. Täpselt kuu aja pärast saab 20 aastat foorumis figureerimist (teised "vanurid" võivad mind parandada, aga kas mitte enne ladaklubi foorumi ajaarvamist polnud veel miskist ladateemalist foorumit kuskohast me siis kõik siia üle kolisime) Aastat isegi ei mäleta aga 2002 hilissügis või 2003 Rocca parklas oli minu esimene Ladaklubi üritus, seega 19-20 aastat järjest proovinud pea igal üritusel kohal olla ning alates 2004 kevadekuulutamisest ka päris mitmete kümnete klubiürituste pea- või kaaskorraldaja rollis oldud. Seega selline ajaloomaiguline kohtumine oleks täitsa bueno.
"Vanurid", mis aasta üritus on? Galeriis kirjas et 2002 või 2003
Pilt
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1390
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Re: 20 aastat Eesti Ladaklubi

Postitus Postitas Mel »

Jah, oli olemas esialgne foorum ja liikmete autode piltidega lehekülg. Kui ma ei eksi, siis haldas seda Taavi-nimeline noormees halli Ladaga (kas 01 või 011).
Kusjuures see foorum oli paljuski sama kui praegune Messenger - st teemasid sai kirjutada ühes aknas ja järjest. Ehk siis veidi suurema kirjutamismahu puhul peab kuuvanuse jutu leidmiseks 30 minutit kerima :)

Mu esimene kogunemisel osalemine oli ka Roccas, kust sai suunduda Tihnikusse kiirendama ning esimeseks vastaseks oli keegi foorumlane Olaaf :)

Huvitav, kas alguse ajast veel mõni auto sõitmas ka on. Mu 011 on garaaži nurgas ja teoreetiliselt võiks käivituda. Foorumi 25-ndaks aastapäevaks võiks ju sõitma saada...
Vasta