Lada niva 4-ukselise küsimus

Lada niva 4-ukselise küsimus

Kõik 4x4 seonduv
Vasta
Kasutaja avatar
tafffguy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: 26 Okt 2012 17:22
Asukoht: Türi/Tallinn
Autod: Lada 21051

Lada niva 4-ukselise küsimus

Postitus Postitas tafffguy »

Tere,

Mul on üks auto, mida ma kindlasti veel elus omada soovin ja selleks on Lada Niva.
Ma olen aastaid vahelduva eduga turul silma peal hoidnud ning nüüd olen otsustanud, et lähiajal võiks see mu õuele jõuda.

Kuna hetkel ühtegi mulle sobivat müügis ei ole, siis uurin huvist, kas Eestis on kellelgi ka Niva 2131 mudelit, ehk siis 4-kselist versiooni? Kui ma õigesti mäletan, siis paar aastat tagasi, kui keegi Eestisse paar uut Nivat müüki tõi ja neist ka artikkel kirjutati, oli üks neist uutest ka 4-ukseline.
Kuna olen enda jaoks n.ö. turuuuringut teinud, siis olen vaadanud üle ka Läti ja Leedu hinnad ja teist korda märkan lühikese aja jooksul juba müügis 4-ukselist versiooni. Kuna Eesti sõidukeid googeldades ning MNT registreeritud autode lehel uste arvu kirjas ei ole, siis täpselt see info puudub. Ma pean siin silma seda, kas selle Eestis üldse arvele saaks?


Praegu on kõnealune järgnev masin. Näeb küllaltki õnnetu välja, aga kere on kõva. Hiljuti oli ka sarnane müügis.
https://en.autoplius.lt/ads/lada-niva-1 ... 02829.html

Põnev oleks omada 4-ukselist.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Re: Lada niva 4-ukselise küsimus

Postitus Postitas logman »

Aga miks sa ei küsi seda küsimust siit? - https://eteenindus.mnt.ee/soiduk.jsf
Sa saaksid kindlasti väga põhjaliku ja adekvaatse vastuse.
Kui kirjalikku vastust oodata ei viitsi (jah, vastus võib venida nädalaid), siis usun, et kiirema vastuse saad, kui esitad sama küsimuse suuliselt lähimas autode arvelevõtuga tegelevas teeninduspunktis otse inimesetele, kes igapäevaselt nende asjadega tegelevad.
Kasutaja avatar
tafffguy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: 26 Okt 2012 17:22
Asukoht: Türi/Tallinn
Autod: Lada 21051

Re: Lada niva 4-ukselise küsimus

Postitus Postitas tafffguy »

Tulebki küsida. Kuna diskussioone 2131 kohta ei leidnud, siis lootsin seda siin ise tekitada.
Vasta