Heategevus - VIS Ukrainasse

Heategevus - VIS Ukrainasse

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
Vasta
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1390
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Heategevus - VIS Ukrainasse

Postitus Postitas Mel »

Autopargi reorganiseerimise käigus tekkis mõte, et võiks saata enda VISi Ukraina vabastamist toetama. Rääkisin MTÜ Toeta Ukrainat esindaja Ants Ermiga (automoto foorumis pikk teema nende tegemistest) ja VIS sobiks hästi. Ka sõber, kes viis ühe teise MTÜ autot Ukrainasse küsis seal sõduritelt, kas VIS sobiks ja öeldi, et ideaalne, seda oskame remontida.

Tagasiside Ukrainast: Супер! Це класна і проста машина

Rahalisest poolest oleks tore MTÜle mitte tekitada kulusid seoses selle autoga. Samas päris 100% annetust ma ise ei tahaks teha. Hinnanguliselt võiks selle müügihinnaks olla u 3000 (talvel mulle ükskord ka pakuti sellist summat). Tehniliselt kõik autol toimib, kere ja raam on kõvad. Mõtlesin, et Ukrainasse autot saates sooviks ma saada 2000 eurot. Lisaks panustaks ma ise sellega, et kontrolliks kõik sõlmed üle, värviksin auto mattroheliseks ja vaataks ka mingid korralikud rehvid alla.

Komplekti läheks ka mu Zubrjonoki haagis, mille olen juba MTÜle andnud üle. Auto Ukrainasse viimise aeg võiks jääda äkki kuskile juuni teise või kolmandasse nädalasse, see oleneb, millal MTÜ saab viimiseks komplekti autosid jälle valmis. Mina olen arvestanud, et valmistan MTÜ jaoks auto ette juuni nädalal, mis algab 5. kuupäevaga.
Seega tegemist oleks Eesti Ladaklubi heategevuse projektiga, mille summaks sihiks 2000 eurot.

Sama teema käis ka FB messengeri listist läbi, kus huvilisi paistis olevat. Lisaks uuriti, kas saaks toetada ettevõtte kaudu. Kes soovib rahaliselt toetada, see panustab endale sobiva summaga. Seega on toetamiseks järgmised variandid:

1. Ülekanne otse minule. Saaja Meelis Laube. SEB: EE521010002052367006. Selgituseks: VIS Ukrainasse.

2. Kes tahab panustada ettevõtte alt (tulumaksuvaba annetus), siis saab teha ülekande otse MTÜ Toetame Ukrainale. Nemad siis teevad makse mulle. Selgitusse märkida sellisel juhul: Sihtotstarbeline toetus VIS, Meelis Laube
Kes annetuse MTÜle teeb, palun andke sellest ka mulle märku.

MTÜ Toeta Ukrainat rekvisiidid on leitavad siit: Toeta Ukrainat

Läbipaistvuse huvides toon annetajad ka siin teemas välja ja kogu laekunud summa. Kui siiski on soov, siis võin ka panustajate lõikes need välja tuua.

MTÜ Toeta Ukrainat viidavate autode kohta saab veel lisaks siit lugeda:

Teema Automoto foorumis




VIS.png
VIS.png (604.45 KiB) Vaadatud 4072 korda
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1390
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Re: Heategevus - VIS Ukrainasse

Postitus Postitas Mel »

Võtan kokku selle auto Ukrainasse saatmisega seotud laekumised.
Ei hakka nimeliselt välja tooma, kuid panen laekunud summad kirja.
Otse minu kontole laekus:
125
100
40
50
50
75
5
150
100
40
Kokku 735
MTÜle panustati 500 + 500 + 500.
Otsustasin, et lepin ise 1200 euroga (735+465) ja sellest enam laekunud summa jätan MTÜle ehk panustamiseks Ukrainaga seotud projektidesse.

Suur-suur aitäh kõikidele, kes aitasid sellele heategevuse projektile kaasa!

Suur tänu ka Olaafile ja Sansale, kes aitasid 2 päeva enne Ukrainasse sõitmist tõrkuma hakanud VISi taas sõidukorda.

Tänaseks on auto juba andmas oma panust Ukrainas.
VIS FB.jpg
VIS FB.jpg (619 KiB) Vaadatud 3397 korda
Vasta