AUX sisend Videoton rd3602

AUX sisend Videoton rd3602

Praktilised nõuanded, kuidas koduste vahenditega ja odavalt midagi ehitada
Vasta
Kasutaja avatar
hugovaher
Foorumi kasutaja
Postitusi: 193
Liitunud: 07 Aug 2016 16:59
Asukoht: Tartu
Autod: 21011

AUX sisend Videoton rd3602

Postitus Postitas hugovaher »

Küsimus (ma tean see on osadele pühaduse teotamine, aga siiski): kas keegi on oma autoraadiole Videoton rd3602 jootnud külge aux sisendi? Et saaks telefonist mussi panna? See peaks olema lihtne. Olen Vene saitidel näinud pilte, aga need kuradid on nii hägused, et täpselt ei näe, mida kuhu joodeti. Üldine põhimõte pidi olema, et ühendatakse volüüminupu külge, aga... detailid. Võib-olla on parem lahendus ka?
Kasutaja avatar
hugovaher
Foorumi kasutaja
Postitusi: 193
Liitunud: 07 Aug 2016 16:59
Asukoht: Tartu
Autod: 21011

Postitus Postitas hugovaher »

Selgituseks- kuna vanast raadiost tuleb niikuinii kahinat ja võib olla võtab mõnda vene keelset jaama, siis oleks tore, kui vähemalt telefonist saaks mingit muusikat panna, ilma, et rikuks visuaalset pilti. Asja uurimise käigus olen aga aru saanud, et telefoni nö AUX sisendi teema sellisel kujul nagu vene saitidel on kirjeldatud viitab sellele, et raadiost kasutatakse sisuliselt üksnes kõlarit ja volüüminuppu. Kas ka võimendit ja kas sellel väikesel raadiol mingi võim on, peaks vist ikka olema, kahjuks selles osas olen võhik. Kas see tähendab, et tegelikult ei ole vahet- samahästi võiks vana autoraadio kõlarijuhtmetele panna vastav ots ja pista see telefoni, sama efekt? Või kas on? Selles osas vajakski kellegi raadioasjatundja abi. Ei ole mõtet vana raadiot ära rikkuda, kui kasu sellest on null. Kui muusikat ilmtingimata vaja, siis saab ka muud moodi. Ja loomulikult- muusika ei ole primaarne, seda enam, et auto mürinas seda väga hästi ei kuulegi :D
m
Mangaan
Foorumi kasutaja
Postitusi: 65
Liitunud: 10 Mai 2015 11:35
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Mangaan »

Ise pole veel katsetada jõudnud aga saan aru, et aux juhtme mõlemad otsad lähevad volume nupu külge.

Ainuke õpetus mille leidsin https://next.drive2.ru/l/8805024/?page=0 kahjuks google translate abil midagi tarka välja ei lugenud.
Vasta