Piduritega järgmine peavalu

Piduritega järgmine peavalu

Käigukasti, vedrustuse, pidurite ja veermikuga seonduv
Vasta
2
208ADN
Foorumi kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 29 Mai 2021 15:42
Autod: Lada 2105, Volvo 745

Piduritega järgmine peavalu

Postitus Postitas 208ADN »

Tervist foorumlased.
Ostsin siis mina Lada 2105 ja plaan oli ikka korda teha.Nii siis saigi uued piduritorud pandud, supportid,voolikud,pidurivoimendi ja piduripeasilindri.Samuti on taga uued silindrid, torud, voolik ning kolmik.Klotsid said ka isegi uued.
Mure nimelt järgmine taga saab mingigi rõhu üles ohutades.Õhutasin niisama ilma autot käima pannes, õhutasin ka nii et auto käis.Taga saab mingi surve üles aga kogu õhk välja ei tule, ees õhutades tuleb ainult väikse nirena, kui survet ei ole.Taga regulaatorit vahel ei ole mainin selle ka ära.
Niisis mis peaks tegema et selle õhu välja saaks piduritest.
Kasutaja avatar
Raunop
Foorumi kasutaja
Postitusi: 98
Liitunud: 12 Mai 2020 18:14
Autod: VAZ 2105, Subaru Forester

Re: Piduritega järgmine peavalu

Postitus Postitas Raunop »

Kuidas õhutasid? Üldiselt autot selleks käima vaja panna küll ei ole.
2
208ADN
Foorumi kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 29 Mai 2021 15:42
Autod: Lada 2105, Volvo 745

Re: Piduritega järgmine peavalu

Postitus Postitas 208ADN »

Raunop kirjutas: 08 Sept 2022 20:35 Kuidas õhutasid? Üldiselt autot selleks käima vaja panna küll ei ole.
Uks mees pumpab salongist nii kaua kuni ûtlen hoia pedaali siis keeran nipli lahti vaatan kas tuleb õhumulle või ei.

Muid varjante ei ole hetkel proovinud.
Kasutaja avatar
kristjan92
Ladaklubi Liige
Postitusi: 836
Liitunud: 08 Jaan 2007 22:14
Asukoht: Tamsalu
Autod: Lada Nova 21053 92' , Seat Cordoba 01'

Re: Piduritega järgmine peavalu

Postitus Postitas kristjan92 »

See variant tavaliselt ka toimib kõige paremini.
Tehnika lolli käes on vanaraud!
Autosõit on nagu keeleoskus – seda tuleb praktiseerida; lõputult praktiseerida.
Kasutaja avatar
Raunop
Foorumi kasutaja
Postitusi: 98
Liitunud: 12 Mai 2020 18:14
Autod: VAZ 2105, Subaru Forester

Re: Piduritega järgmine peavalu

Postitus Postitas Raunop »

Parandage mind, kui ma eksin aga esimene ja tagumine hüdroring peaks olema üksteisest sõltumatu, seega kui mõlemad korraga jupsivad, siis äkki peasilinder ja selle paigaldus üle kontrollida.

Kui see ei aita, siis mu loogika ütleb, et kas kusagil on ebatihe ühendus või uutest voolikutest ei käi vedelik hästi läbi, kehvasti painutatud toru jne. Esmalt kontrolliks ühendused üle, äkki saab õhku vahele. Uued õhutusniplid panid? Vanad võivad vigased olla.
2
208ADN
Foorumi kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 29 Mai 2021 15:42
Autod: Lada 2105, Volvo 745

Re: Piduritega järgmine peavalu

Postitus Postitas 208ADN »

Raunop kirjutas: 09 Sept 2022 11:08 Parandage mind, kui ma eksin aga esimene ja tagumine hüdroring peaks olema üksteisest sõltumatu, seega kui mõlemad korraga jupsivad, siis äkki peasilinder ja selle paigaldus üle kontrollida.

Kui see ei aita, siis mu loogika ütleb, et kas kusagil on ebatihe ühendus või uutest voolikutest ei käi vedelik hästi läbi, kehvasti painutatud toru jne. Esmalt kontrolliks ühendused üle, äkki saab õhku vahele. Uued õhutusniplid panid? Vanad võivad vigased olla.
Vaatan veelkord üle ühendused,tegelikult kui nuud algusest lugeda siis saidki uued supportid kus on nippel ja kõik uus.
supporti ja vooliku vahele said uued vaskseibid ka, ja kui kontrollisin siis kõik on kuiv.Vooliku ja toru ühendused kohad mõlemad kuivad.

selles on õigus et esimene ja tagumine hüdroring on üksteisest sõltumatud.
Eks ma votan eest kõik lahti uuesti ja vaatan kord veel üle. Hoian teemaga kursis.
Vasta