Sidur Kinni. Palun abi

Sidur Kinni. Palun abi

Käigukasti, vedrustuse, pidurite ja veermikuga seonduv
Vasta
o
oliver06
Foorumi kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 04 Dets 2020 00:26
Autod: lada 21063, 03, 01

Sidur Kinni. Palun abi

Postitus Postitas oliver06 »

Tere. On selline probleem 2101 mis on seisnud ühekohapeal u 10 aastat ja probleemiks on see, et sidur on kinni aga mitte nimodi et paned käigu sisse ja saad starteriga sõita, vaid nii, et töötaval mootoril paned käigu sisse, käik läheb ilusti sisse aga masin kuhugi ei liigu ( olen proovinud nii starteriga sõita kui ka mäest alla veeretada aga ei juhtu midagi). Siduri pea pumba tegin ka korda sest pedaal jäi alla ja kui õhutada üritasin siis algul tuli vedelikku välja aga lõpuks ei tahtnud midagi tulla AGA kui mootori tööle panin siis sai õhutada nii et vedelikku ka välja tuli, minu teada seal ei ole ju mingit võimendit v midagi sellist siduril. Igastahes kuidas ma saaksin nimodi siduri lahti, et vähemalt starteriga sõita saaks, ja kas peaksin ennem korralikult siduri ära õhutama (pedaali on väga pehme)
Kasutaja avatar
SexSix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 2501
Liitunud: 22 Juul 2007 17:18
Asukoht: Viljandimaa
Autod: 013

Re: Sidur Kinni. Palun abi

Postitus Postitas SexSix »

Peasilinder (kapoti all) ja töö silinder (käigukasti küljes) kolvid liiguvad? Õhutada lihtsam, kui surud töösilindri niplist pidurivedeliku peasilindri poole 8-)
o
oliver06
Foorumi kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 04 Dets 2020 00:26
Autod: lada 21063, 03, 01

Re: Sidur Kinni. Palun abi

Postitus Postitas oliver06 »

Nüüd jõudsin korralikult õhutada ja lõpuks tulemus oli see, et pedaal oleks nagu kännu taga kinni ( töösilinder ei liigu, homme teen korda) aga küsimus selline veel et mitme poldi/ mutriga se töösilinder kinni on
Kasutaja avatar
SexSix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 2501
Liitunud: 22 Juul 2007 17:18
Asukoht: Viljandimaa
Autod: 013

Re: Sidur Kinni. Palun abi

Postitus Postitas SexSix »

Kaks 8 mm polti. Tagastusvedru. Voolik.
Vasta