1. leht 1-st

2103, Jarl, 1977

Postitatud: 13 Aug 2025 18:55
Postitas Jarl
Eile sai toodud uus Lada .Seekord 2103 , edasi viib 1500mootor koos 4se kastiga . Võrreldes eelmise ladaga on see tunduvalt väiksem ja parema minekuga . Nagu ikka siis autol on vead ka : kardaanimuhv tahab vahetust , pidurituled ei tööta ja ventika juhtmed on vaja vedada . Ja kunagi on keegi auto üle värvinud et 3meetri pealt kannatab vaadata .

2103, Jarl, 1977

Postitatud: 13 Aug 2025 18:56
Postitas Jarl
Üks pilt ka

2103, Jarl, 1977

Postitatud: 13 Aug 2025 22:34
Postitas Maasikas
Kui Sulle whitewallid ei sobi siis võime ehk äri ajada :D
Aga esmase pildi järgi tundub ju täitsa viisakas masin, edu!

Re: 2103, Jarl, 1977

Postitatud: 15 Aug 2025 20:56
Postitas Jarl
Sai täna geneka rihm vahetatud ja pidurituled korda :) keegi tark oli juhtmed valesti ühendanud :shock:

Re: 2103, Jarl, 1977

Postitatud: 15 Aug 2025 20:57
Postitas Jarl
Pilt ka tänasest :D

Re: 2103, Jarl, 1977

Postitatud: 16 Aug 2025 20:12
Postitas Viin
Korralik Ladakäng seal Viljandimaal :D .

Muretuid kilomeetreid!

Re: 2103, Jarl, 1977

Postitatud: 17 Aug 2025 09:35
Postitas Jarl
Nii palju siis vanast kardaanimuhvist

Re: 2103, Jarl, 1977

Postitatud: 17 Aug 2025 19:06
Postitas Jarl
Esimene koristus 8-) 8-)

Re: 2103, Jarl, 1977

Postitatud: 31 Aug 2025 07:45
Postitas Jarl
Eile sai kosel käidud ja sinna minnes otsustas esimene parem käänmik sõidu aeg ära murduda :roll:

Re: 2103, Jarl, 1977

Postitatud: 31 Aug 2025 18:10
Postitas Jarl
IMG_20250831_091847.jpg
IMG_20250831_091847.jpg (310.52 KiB) Vaadatud 6882 korda
Sai täna korralikult üle vaadatud

Re: 2103, Jarl, 1977

Postitatud: 03 Sept 2025 10:28
Postitas Kytt
See pidi ikka mõnust häält tegema :D

Re: 2103, Jarl, 1977

Postitatud: 03 Sept 2025 16:52
Postitas URX67
Vene raud väsis ära! Hea et auto terveks jäi!

Re: 2103, Jarl, 1977

Postitatud: 13 Sept 2025 10:19
Postitas Jarl
17577481504971326993376492192182.jpg
17577481504971326993376492192182.jpg (529.73 KiB) Vaadatud 6195 korda
Vahepeal on juppe saabunud , sain kasutatud käänmiku . Sarniirid said delbhi omad ja rattalaagrid cx omad

Re: 2103, Jarl, 1977

Postitatud: 14 Sept 2025 07:59
Postitas Jarl
Oskab keegi öelda kui tugevasti peab rattalaagri kinni keerama?

Re: 2103, Jarl, 1977

Postitatud: 14 Sept 2025 16:27
Postitas entson
Tere ! Raamatu järgi : 20 N ,pöörad 2-3 tiiru üht -ja teistpidi ,siis lased vabaks ja uuesti 7N ,pärast mida annad 20-25¤ mutrit tagasi ,kui nüüd on lõtk 0,02- 0,08 mm ,siis on kõik hästi . Mina olen teinud sedasi : ratas all pingutan kuni tunnen ,et on raske pöörata,siis mõned keerutamised siia-sinna ,lasen vabaks ja uuesti pingutan kuni rattast nõrgalt loksutades lõtk kaob ära ja tegelikult mõnede sdade pärast kontrollin ,et lõtk oleks minimaalne või olematu ,liiga suur lõtk mõjub laagritele halvasti. Rattast hoian ülevalt-alt . edu.

Re: 2103, Jarl, 1977

Postitatud: 04 Okt 2025 16:25
Postitas Jarl
Tundub et sai hea [ :) attachment=0]57253df5-b6de-40e8-bf3a-451d8f25ad32.jpg[/attachment]

Re: 2103, Jarl, 1977

Postitatud: 25 Okt 2025 20:31
Postitas Jarl
e91e9724-28e7-4688-8d22-30174299cd13 (1).jpg
e91e9724-28e7-4688-8d22-30174299cd13 (1).jpg (229.04 KiB) Vaadatud 4003 korda
Vahepeal on väike hooldus tehtud , uued küünlad , küünla juhtmed ,klapikaane tihend ja korraga sai värvitud õhukopsik ja klapikaane tihend .

Re: 2103, Jarl, 1977

Postitatud: 21 Nov 2025 19:42
Postitas Jarl
Auto müügis kui kellegil huvi

Re: 2103, Jarl, 1977

Postitatud: 30 Nov 2025 12:07
Postitas Jarl
Müüdud

Re: 2103, Jarl, 1977

Postitatud: 29 Apr 2026 21:22
Postitas Darui
Jarl kirjutas: 13 Aug 2025 18:55 Minu arvates on https://kasiinod-eestis.ee/ üsna kasulik leht, eriti algajatele. Info on selge ja hästi esitatud ning aitab võrrelda erinevaid kasiinosid ja boonuseid. Samas tasub olla ettevaatlik – alati kontrollida litsentse ja tingimusi. Sellised lehed on hea lähtepunkt, kuid mitte garantii turvalisusele.
Eile sai toodud uus Lada .Seekord 2103 , edasi viib 1500mootor koos 4se kastiga . Võrreldes eelmise ladaga on see tunduvalt väiksem ja parema minekuga . Nagu ikka siis autol on vead ka : kardaanimuhv tahab vahetust , pidurituled ei tööta ja ventika juhtmed on vaja vedada . Ja kunagi on keegi auto üle värvinud et 3meetri pealt kannatab vaadata .
Need vead tunduvad üsna tavalised ja lahendatavad — kardaanimuhvi vahetus ja piduritulede korda tegemine ei tohiks väga keeruline olla ning ventika juhtmed saab ka kiiresti paika. Värv võib-olla pole ideaalne, aga see annab autole oma iseloomu. Natuke nokitsemist ja saad endale väga mõnusa sõiduki.