VAZTUSS Läti Ladamehed

VAZTUSS Läti Ladamehed

Juba toimunud üritused
Vasta
v
vaz05
Foorumi kasutaja
Postitusi: 157
Liitunud: 18 Mai 2009 18:02
Asukoht: tartu
Autod: mitu bmw-d
Kontakt:

VAZTUSS Läti Ladamehed

Postitus Postitas vaz05 »

Lõunanaabrid kutsuvad külla ja võistlema.
Esimene uue sarja üritus toimub Bikerniki ringrajal Riias juba järgmisel nädalavahetusel. Hetkel on registreerunud nelikümmend Ladameest. Leedukaid on kirjas juba kuus sõitjat.
Kuna meie oleme Kreeka toetamise tõttu palju raha kaotanud siis meie sõitjatele lubati teha soodustusi ja saame rajale ilma regamise tasu maksmata! Jääb ainult kohalesõitmise kulu.
Tegemist on Lätlaste väga hästi käivitunud sarjaga, mis mõeldud ainult Ladade omanikele - sõitjatele. Võisteldakse kahes klassis: I originaalne Lada ja II modifitseeritud Lada, kus nõutav Lada kere ja mootoriplokk.
Rehv on 13" monorehv.
Sarjas sõitvad osalevad kodanikud on äärmiselt sõbralikud ja üksteist toetavad. Mingit romurallit ei toimu ja ei lubata ka kellegi poolt "sõpra aidata" sellele järgneb disklahv kas üheks või mitmeks võistluseks. Tehnika vastavust reeglitele=originaalsusele kontrollitakse rangelt, rikkujatele disklahv.
Eeltoodu tagab suhteliselt võrdsed tingimused ja tiheda konkurentsi, kus parimate sõiduoskustega piloot võidab. Aga elamuse ja ekstreemsetes oludes suhteliselt vähese raha eest saab sõita ja sõita ja sõita.
Riia rajal ühe päevaga ca 60 - 80 ringi maha sõita on ikka päris väsitav elamus! ... ja tavainimesed sinna ei satugi isegi suure raha eest.
Rohkem infot www.vaztuss.lv
Hiljem püüame ka eestikeelseid selgitusi lisada ja tehnilised ära tõlkida lasta.
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4925
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Käidud nähtud, tore üritus oli.
Biekernikil võistelda kohalikud ametnikud ei lubanud seega toimus üritus 333 spordikeskuses.
Pilt
Pilt


Dovilas lendas rajal nagu mürsk - hoolimata niiskest rajast sõitis mees nagu raudteed mööda...
Pilt

Rada oli väga libe ja võimsamatel masinatel oli suuri raskusi rajale pihta saamisega - pildil zhiguli hübriid (visuaalsel vaatlusel tuvastatud opeli mootor, bmw tagasild, golfi esisild?)
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Tundus, et suitsukate kitsas kurvis oli sõitja strateegia:
Pilt

esiveoliste klassi polnud - ainuke esiveoline osales nullina. Pilt
Pilt

Pilt

Kogu pildimaterjali leiab kunagi ladaklubi galeriist!
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1733
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Miks siis Biekerniekil võistelda ei lubatud ?
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4925
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

ametlikku põhjust ma ei tea, riia sõber rääkis, et kurdeti autode vähest ettevalmistust kiireks rajaks. (turvapuurid olid kõigil sees - ka standard klassil!)
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 615
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara 2108 Baltic

Administreeriv toiming

Postitus Postitas Priidic »

 ! Sõnum kasutajalt: Priidic
Teema on liigutatud.
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
u
uzzac
Foorumi kasutaja
Postitusi: 859
Liitunud: 13 Aug 2007 00:19
Asukoht: prn/tln
Autod: Volvo S40

Postitus Postitas uzzac »

Biekerniki uus omanik on Läti Maanteeamet ja arvestades mis kaadri nad viimaseks etapiks sinna kokku olid tassinud, siis ma ei imesta, et igast lambi põhjendusi pillutakse. Arvestades, et alates 2010 hooajast sõidetakse Dzintara Volga sarjas vanade Sigullide ja Volgadega, kus on samunti puurid aga muidu stock pillid, siis wtf Läti eks. Kahju et teil jäi Riia "õige" rada testimata.
Vasta