LADA CAMP 2003

LADA CAMP 2003

Juba toimunud üritused
Suletud
t
tuhajuhe
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 859
Liitunud: 11 Mai 2002 21:41
Asukoht: türi
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas tuhajuhe »

Tartsi ees müts maha.Tuleb lada treila peal kohale.
56506878
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

lisaks veel kiire kokkuvõtte toimunust:
10:15 start tallinnast
peale 70 km läbimist paduvihmas: bergi autol kukkus sumps alt- jamasime sellega
vahepeal põikasime läbi Sagadi mõisast, jätsime sinna külalisteraamatusse ka ladaklubi tervituse.
~12:00 jõudsime kohale - bergi auto jälle treilerile- priidic tõmbas oma sumpsi otsa ära, et see bergile sumpa vahele aretada.
peale seda: telgikoha valik, kiire äri Ardi autolavkas, siis väike kiirendusvõistlus, seejärel osad kundasse (mina ja Valdz) peale meid veel mõned. Siis tagasi laagrisse ja sealt edasi olin jalamees :(. siis veel rahvaga rannas ja edasi kirjutab keegi teine... :lol
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Tere siis kõigile kes olid kohal ja kes jäid tulematta.

Kuna kohapeal olin mina see kes pani kõik kirja ja juhtis kaadervärki siis tänan kõigepealt neid kes kohale veeresid oli see siis omadel ratastel võis siis abiratastega. Tänud tuhajuhele ja messile kes aitasid teiste aega lõbusamalt veeta ja lõpuks elagu võitjad:D

Kongreetsed arvud nr ja tulemused muljed ning ettepanekud, mõned pildid ka ilmuvad lähi päevadel LadaCAMP2003 kodukale (messi töö).

Järgmine aasta keskeestis uued kiirendused konkursid slaalomid ja mälumäng :cool:
EDU UUENDUSTES!
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Muide! Kes nende särkidega tegeles. oleks huvitatud. sai selle vennaga räägitudki aga unustasin küsida kes ta foorumis on. kui tunned, et SINUST on jutt siis kirjuta pikemalt särkidest. Usun, et huvi on suur kuna särk on ilus..
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

jeeeeeeee mul esimene hooldus peale campi tehtud. auto mudast puhas, igasugused kolinad ja muud hääled ligvideeritud ja isegi selle elektri jama sain korda:) auto nagu uus:D

bergi kolmas käik oli ikka peajagu üle teiste.:puzzled

särkide kohta pidi tehtama eraldi teema ja siis saab sealt tellida.
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Jõudsin ka lõpuks koju:) Üritus oli väga hea. Siiamaani on kõik silme ees. Vägevad kiirendused, huvitavad slaalomid, head jutud, kasulikud õpetused Ardi ja tuhajuhe poolt, head autod head inimesed. Tasus ära 600 km maha sõita.:cool::cool::cool:
Need kes ei tulnud jäid paljust ilma:lol:lol:lol:lol:lol:lol:lol:lol:lol:lol

Pilte ma tegin väga vähe sest polnud aega jamamiseks, kõik oli ülihuvitav, aga mõned panen ülesse.



Hommikune kokkusaamine Tartus. Autod veel puhtad ;)

Pilt

Rivistus........Kaks autod on puudu......kuskil kollavad ringi. Vist Olaaf ja Valdz

Pilt

Tarts teeb slaalomit

Pilt

Tuhajuhe tuunib jee jee autod, hakkaski ha''sti liikuma

Pilt
Äraminek, Tartsi auto treila peal. Ja siin on näha kui ilus mets oli laagri ümber


Pilt

OOTAN JUBA JÄRGMIST CAMPI!!!!!!!:cool:
Jupid Venemaalt!
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Postitus Postitas Priidic »

jeahhhhh, igati sheff üritus oli, rõhutan ka seda, et kes ei tulnud jäi paljustki ilma:wow

ootame pilte -videomaterjale siis pilt kõigile selgem, mis ja kuidas kõik toimus- ning millest ilma jäid:lol

-----------
lisaks veel kiire kokkuvõtte toimunust:
10:15 start tallinnast
peale 70 km läbimist paduvihmas: bergi autol kukkus sumps alt- jamasime sellega
vahepeal põikasime läbi Sagadi mõisast, jätsime sinna külalisteraamatusse ka ladaklubi tervituse.
~12:00 jõudsime kohale - bergi auto jälle treilerile- priidic tõmbas oma sumpsi otsa ära, et see bergile sumpa vahele aretada.
peale seda: telgikoha valik, kiire äri Ardi autolavkas, siis väike kiirendusvõistlus, seejärel osad kundasse (mina ja Valdz) peale meid veel mõned. Siis tagasi laagrisse ja sealt edasi olin jalamees . siis veel rahvaga rannas ja edasi kirjutab keegi teine...


---
tuli ommiq, toimus tagurpidi slaalom, mälukas, koristus, ärasõit.

sõit mööda rannaäärseid teid pidi: Võsule-Loksale- "Majakivi"-ga tutvumine - Kuusalu- Tln

jeejee ees olaaf nagu takjas taga, oi oi mitu korda seda köit lapitud sai:lol:lol:lol
teised vahelduva eduga ees-taga

normaalmõõdus köiest jäi vist ainult 1 jupp järgi:lol
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Esialgne postitaja Rahu
Tere siis kõigile kes olid kohal ja kes jäid tulematta.
Kuna kohapeal olin mina see kes pani kõik kirja ja juhtis kaadervärki siis tänan kõigepealt neid kes kohale veeresid oli see siis omadel ratastel võis siis abiratastega. Tänud tuhajuhele ja messile kes aitasid teiste aega lõbusamalt veeta ja lõpuks elagu võitjad:D
Kongreetsed arvud nr ja tulemused muljed ning ettepanekud, mõned pildid ka ilmuvad lähi päevadel LadaCAMP2003 kodukale (messi töö).
Järgmine aasta keskeestis uued kiirendused konkursid slaalomid ja mälumäng :cool:
Mina ka metsast ja mudast tagasi ;). Hea meel kõrvaltvaatajana, et üritus korda läks ja rahvas rahule jäi!
Pane palun siis päevakava ja tegevuste loetelu ka üles, et saaks sotti mis teil seal täpselt toimus.

Kui veab, ehk olen tuleval aastal ise ka kohal.:cool:
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

nu pange veel pilte palun :rolleyes
tundub tõesti et väga lahe üritus oli ja järjest rohkem hakkan kahetsema et ei tulnud :(
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

üritus oli mõnus! keegi purjuspeaga sõitmas ei käinud õnneks(isegi mina mitte)! kiirendamise kohapealt ei tulnud ma võitma, vaid kaotama, sest minu arust see mootor vägagi kohv. aga mul endal oli tegelt suurem hämming kui teil kõigil kokku... peale teist võitu jalad värisesid.. aga siis harjusin ära, sest mingi müstilise jõu mõjul oli iga stardi lõpp algusest selge :P Kõige kõvem vastane oli priidic ja jeejee... (tartsi autot ei tasu mainida:P see puhta hull püss... väga ilus auto!)

PS! suured tänud -KOPEC-'ile et teadis kanti ja aitas sumpsi korda saada! samas tunnen kaasa olaafile, kuid mis sest pikalt masendada tuleb uus ja parem:cool: ta lubas sidurikorvi vahetuse järel tallinnas kuskil proovida joonekat minuga! väga hea oli näha kokkutulekul tuhajuhet. mees teab millest räägib! jutt on konkreetne ja otsekohene! sain palju targemaks! järgmisel palgapäeval vägagi tema poole asja! ja siis loodan ka tartsile ära teha, või enamvähem võrdne olla vähemalt! inimesed kellega kõigerohkem sutlesin olid viaccess, acid, tarts ja tuhajuhe ning kõik nad väga meeldivad persoonid! tahaks väga videosid näha juba. Suured tänud ka meie klubi üliaktiivsetele liikmetele, fibole, jeejee'le, kopecile, 2104-le jne, hea korralduse eest! ühesõnaga MÕNUS! Kuna see üritus süsti sisse kiirenduspisiku, olen oma kopikaga ka neljapäevasel piibe mnt üritusel, et sealsete ladadega kiirendada! Ütlen ausalt et sõiduisu täis ikka ei saand! tahaks sinna tagasi juba kohe:P Aga jah... eks siis nägemiseni kui mitte varem siis vähemalt järgmisel suvel uues kohas lada campil!
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
e
enely111
Suletud kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas enely111 »

Tere Teile kõigile,kes Rutjal olid!Väga vinge oli.Kuigi olin Lada camp esmakordselt ja loodan,et ei jää viimaseks.Minu arvates olid kõik autod üsna ilusad ja kuidas saakski teisiti selliste imearmsate autode kohta teisiti öelda.Loodame,et kohtume veel.
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Lisaks veel mõned pildid tänu Ardile..

just kohale jõudes:
Pilt

Bergi Auto maagiline 3 käik :D
Pilt
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
r
revolutsionäär
Foorumi kasutaja
Postitusi: 511
Liitunud: 19 Mai 2003 19:40
Asukoht: -
Kontakt:

Postitus Postitas revolutsionäär »

hehe. esimesel pildil äste näha kuda bergi auto nina treila peal on ja midagi korda üritatakse saada:)
jees..
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Aga teisel pildil Berg tõmbas mind haneks.:lol
Muide olin ainuke 1200 mootoriga.
Jupid Venemaalt!
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Esialgne postitaja viaccess
Muide olin ainuke 1200 mootoriga.
Ega Sul sellest ratas all vähem ringi käinud kui teistel.. Ma alguses arvasin, et Sul juba uus mootor peal, et nii edasi läheb :rolleyes ja seda tagurpidi ussi viimast sirget võtsid küll puhtalt ja väga stiilselt :D
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
t
tuhajuhe
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 859
Liitunud: 11 Mai 2002 21:41
Asukoht: türi
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas tuhajuhe »

Tegime Rahuga väikese konkursi,kellel ilusam ja stiilsem kapoti alune.Ja kellel kõike lohakam kapoti alune,nii palju et üks võitis täiega!!!Aga loodan et Rahu kirjutab kõigist võistlustest lähemalt.Eriti mitte mäumängu viimasest ;)
56506878
t
tuhajuhe
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 859
Liitunud: 11 Mai 2002 21:41
Asukoht: türi
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas tuhajuhe »

Toimus ka Karepa rannas ladaklubi trikoo voor.Ja huvitav oleks näha pilti kuidas olaaf autot lahkas mändide all :spin
56506878
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

See pilt võib täitsa tore olla, ainult jalad paistavad rohelise viie alt ja kõigil teistel nägu naerul :rolleyes :lol

Kõige lohakam kapotialune oli vist minul :lol:rolleyes:puzzled

Loodan, et saan homme juba kirjutada mis siis sidrunil seekord viga oli ;):(
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Esialgne postitaja olaaf
See pilt võib täitsa tore olla, ainult jalad paistavad rohelise viie alt ja kõigil teistel nägu naerul :rolleyes :lol

Kõige lohakam kapotialune oli vist minul :lol:rolleyes:puzzled
Pildilt paistad pooles hiilguses tõesti kuigi teiste nägusid pole näha teavad kohaloliad irvitamisest kõige rohkem:lol

Kapotialuselt olid sinna tõesti 1 kehvematest kuid ilmselt mitte kõige kehvem.:(
EDU UUENDUSTES!
f
fibo
Suletud kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

TO RAHVAS

Postitus Postitas fibo »

jutt jutuks AGA KUS pildid ja tulemused on
Suletud