LADA CAMP 2003

LADA CAMP 2003

Juba toimunud üritused
Suletud
s
Siim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 12 Mär 2002 09:54
Asukoht: Tartu
Autod: 1980 2101

LADA CAMP 2003

Postitus Postitas Siim »

Et saada mingit ette kujutust palju oleks nõus inimesi osalema üritusel Lada Camp 2003 11-13 juuli Rutja lennuväljal (Lääne-Virumaal Rutja ja Karepa vahel) Pange oma nimi kirja juhul olete kindel tulija.

Liitumis ankeet asub aadressil: http://fast.serve.ee/camp.php
Liitunute nimekiri asub seal samas nüüdsest!
----------------------------------------------------

Kuna foorumi ümbertõstmisel läks midagi natuke tuksi siis tõin siia kokkuvõtte mis eelmises foorumis räägiti


Kokkuvõte (autori nimi on ees tekstilõigu ees):

mess

Et sel aastal Ladaklubi suvine kokkutulek Lada Camp 2003 paremini õnnestuks, kui eelmisel aastal, siis on just praegu õige aeg oma mõtteid sel teemal heietama hakata.

Minu ettepanekud järgmised:

1. Avada diskussioon teemal, kus ja millal üritus võiks üritus toimuda.

2. Kuulutada välja ideedekonkurss ürituse programmi osas.

3. Kui ürituse koht on paigas, ning mingi umbkaudne programm samuti, siis määrata grupp seltsimehi, kes üritust organiseerivad. Vastasel korral tuleb välja nii nagu tavaliselt.

skahar

Ajaks soovitaksin mina mingit riiklikku tähtpäeva, mil ka töö inimesed vabad on ja tulla saavad!

koht: vahet pole(privaatne-võiks ju!?)

sisu: a) ilusaima/korralikuima VAZ'i valik
b) kõige kiirema Vaz'i valik

ja ürituse jutu/vestluse poolelt ka kõige leidlikumate ja huvitavamate ideede selgitamine; viktoriin/teadmiste KT!

esialgu ei meenu rohkem

ja mingi osavõtu tasu ka vist vajalik(et mingi maks ühise kokkutuleku nimel, pluss oma raha kohapeal kulutamiseks...)

Ok, arvamus kirjas

Mel

Ma eeldan , et Lada Camp peaks toimuma ikkagi suvel, aga siis vist riiklike tähtpäevadega küllatki kitsas käes. Jaanipäev vist ainukene ju, aga minu arvates see küll ei sobi.

Ilusama Vaz-i valik võiks tõesti olla. Näiteks kaks erinevat võimalust selleks: 1)ilusaim tuunitud/ringiehitatud. 2)Ilusaim originaal. (olen tähelepannud, et paljudele siin fooru,is meeldivad ka originaalis ladad) Hindamisel võiks vaadata autot tervikuna: välimus, sisu.
Mingi võistlus peaks ka kindlasti olema. Mitte ainult kiiruse peale, vaid näiteks vigur- ja täpsussõit.

Tuleks paika panna ka ürituse "seadusandlus", et kord valitseks, mitte, et pärast võib kuskilt lugeda, kuulda, et eestis on lada-rullnokad tekkinud.

Ürituse korraldamine õnnestub vaid siis, kui paljud lada omanikud panevad selle oma prioriteediks number 1. Saades teada, palju umbkaudu inimesi tuleb saab täpselt korraldada asja ka rahalise poole pealt vaadatuna.

pikkpoiss

Minu arvates võix olla see üritus juuli kuus ja asukoht võix olla kusagil Lõuna-Eestis sest seal kandis on palju kenam loodus ja ka huvitavad kohad .

sigle

ei no jah kena loodust on ka mujal, paljudel näiteks lõuna eesti kauge

Acid

No siis võiks teha kuskil Kesk-Eestis

sigle

Vat selle asukoha suhtes olen mina kahe käega poolt

pikkpoiss

Acid mis kanti mõtled kesk-eesti Viljandi,Paide või Tartu?

Acid

Ausalt öelda suva, Tartu nagu juba Lõuna-Eesti. Kas Paides või Viljandis, ise rohkem Viljandi poolt.

kinomiiz

vot sellest asjast tahan mina kyll ka osa saada, ja kui veel kesk- eestis, siis pole ju mingisugust probleemi ps. (võiks jah mingi privaatsem place olla, näiteks on selline huvitav koht nagu matsimäe, kes teab, kuid seal vist mingit kiirenduse võistlust teha suht raske. Muidu aga yli bro koht, järv ja puha)

Landy

--------------------------------------------------------------------------------
Originaali postitas kinomiiz
ps. (võiks jah mingi privaatsem place olla, näiteks on selline huvitav koht nagu matsimäe, kes teab, kuid seal vist mingit kiirenduse võistlust teha suht raske. Muidu aga yli bro koht, järv ja puha)
--------------------------------------------------------------------------------


Kui te LADA mehed tahate kiirendada, siis igati privaatne koht selleks on Rutja lennuväli. Selle kasutus tuleb vaid sõjaväelastega kooskõlastada, muid takistusi ei ole.
Meie (Land Rover'i) Klubi kasutas seda 2001. aastal oma ürituse raames vigursõitudeks. Ühe massina keerasime kummuli ka
Seal on kaks paraleelset maandumisrada kumbki~2400m pikk ja piisavalt soppe autode ning kaasaelajate turvaliseks paigutamiseks.
Raja kate on suht normaalses korras, tuleb vaid puhastada sodist (klassiakillud, rehvid, suurmad kivid.)
Kohapel piisvalt vanu rehve, et vigur-ja täpsusõidu rada maha märkida.

Pilte kohast:
http://www.landrover.ee/est/galerii/200 ... mage24.htm /> kuni
http://www.landrover.ee/est/galerii/200 ... mage38.htm

RS Racing

Vot see lennuväli on küll päris kihvt koht, kus kandis see ka asub?

Landy

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originaali postitas RS Racing
Vot see lennuväli on küll päris kihvt koht, kus kandis see ka asub?
--------------------------------------------------------------------------------


Kui sa viitsiksid kaarti vähekenegi uurida, siis näed, et Rutja lennuväli asub Lääne-Virumaal Rutja ja Karepa vahel.

2104

Ilus koht

Üks koht kus on võrkpalli plats ja suht vaikne on Aegviidu metsades. Seal on Pauk järv. See on Suursoo kõrval.

põletaja

see on tõesti päris norm koht mulle vähemalt sobiks

Landy

--------------------------------------------------------------------------------
Originaali postitas 2104
Üks koht kus on võrkpalli plats ja suht vaikne on Aegviidu metsades. Seal on Pauk järv. See on Suursoo kõrval.
--------------------------------------------------------------------------------


Aegviidu kant küll pigem maasturimeeste(loe: Niva) kogunemiskohaks hea ...

FlammablE

peaks ikka nii korraldama, et mitte-offroadi meestel ka midagi teha oleks. kui seal lennuvälja lähedal oleks mõni koht, kus saaks näiteks niivameestele mõne takistusraja maha panna, siis see oleks samuti huvitav. samas jällegi palju siin offroadi mehi ka pesitseb? ja lennuväljale saaks vigursõidu ja kiirendusrajad maha panna. kuna ladal seda kiirendust just väga palju ei ole, siis vigursõiduga saaks juhtide võimed proovile panna. ma võiks aidata ka ehk koonuste hankimisega, see pole aga hetkel kindel, et koonuseid saan, kuid loota on.
tegelikult kuna suvel vabu päevi eriti pole, siis ehk oleks mõttekas näiteks üks nädalavahetus selleks valida. siis saaks ka 3 päevase ürituse korraldada. elu toimuks telkides ja kui võimalik, siis võiks ju rentida kuskilt suure sõjaväe telgi, kuhu mahuks rahvas, kellel pole võimalik oma telki hankida. kuna 3 päeva on päris pikk aeg, siis sinna sisse mahuks ka muid üritusi, mõelge välja. kasvõi kalastamine kuskil järvel, kui kellelgi huvi on. anyway selline oli minu hetkeline mõttevälgatus ja üritaks ka ise igati kaasa aidata suvelaagri toimumisele. kui kellelgi on abi vaja, siis aitaks kahe käega, sest suvi vist kujuneb suhteliselt töö ja õpingute vaeseks.
nädalavahetuse osas võiks ju näiteks hääletada. millal enamustel puhkus on, või kui pole, siis saaks ju tegelikult nädalavahetuse vabaks organiseerida nii pika aja peale.

Landy


--------------------------------------------------------------------------------
Originaali postitas FlammablE
peaks ikka nii korraldama, et mitte-offroadi meestel ka midagi teha oleks. kui seal lennuvälja lähedal oleks mõni koht, kus saaks näiteks niivameestele mõne takistusraja maha panna, siis see oleks samuti huvitav.
samas jällegi palju siin offroadi mehi ka pesitseb? ja lennuväljale saaks vigursõidu ja kiirendusrajad maha panna. kuna ladal seda kiirendust just väga palju ei ole, siis vigursõiduga saaks juhtide võimed proovile panna. ma võiks aidata ka ehk koonuste hankimisega, see pole aga hetkel kindel, et koonuseid saan, kuid loota on.
tegelikult kuna suvel vabu päevi eriti pole, siis ehk oleks mõttekas näiteks üks nädalavahetus selleks valida. siis saaks ka 3 päevase ürituse korraldada. elu toimuks telkides ja kui võimalik, siis võiks ju rentida kuskilt suure sõjaväe telgi, kuhu mahuks rahvas, kellel pole võimalik oma telki hankida. kuna 3 päeva on päris pikk aeg, siis sinna sisse mahuks ka muid üritusi, mõelge välja. kasvõi kalastamine kuskil järvel, kui kellelgi huvi on.
--------------------------------------------------------------------------------


1)Antud territoorium kuulub Kaitseliidu Viru malevale ja haldab seda Kaitseministeeriumi Kinnisvara-ja ehitusosakond.
2)Seal samas lennuväljal asub ka Viru maleva lasketiir
3)Järve lähedal pole, küllon korralik mererand.
4)Kui lumi sulab, siis käige vaadake,kas koht üldse sobib.

Ciccero

Õhtupoole võiks nagu järveääres mingi tšill olla. lõkke,õlle,vorstid,ujumine(soovitavalt kainelt) ja vazid
Mul oleks üks väga hea koht, kus on vanad majad ööbimiseks tehdud jne...(RMK poolt)
Põhimõtteliselt saab seal kruusateedepeal om võimeid proovile panna ja üks lennuväligi hirmutavalt kaugel ei ole. Ytleme et väga timm place.

põletaja

noh siin aegviidu kandiski päris ägedaid kruusa teid kus saaks rammu katsuda

FlammablE

no kui see aegviidu kant nii äge on, siis võiks tõesti seal teha ju. ciccero, kus see sinu mõeldud paik asub?
kuid samas seda kruusateede asja tuleks ikka mõistusega võtta. ma arvan, et seal on kohalikud elanikud üsna ehmunud, kui 20 siksi 100ga mööda kruusateid ringi uhavad. peaasi, et asi oleks turvaline. kruusateed on teatavasti kitsad ning käänulised ja on meil siis vaja kellegi hulkuvast lehmast kohupiima teha?
tegelt pakkuge veel kohti välja ja siis võib otsustada kõige parema kasuks mingi hääletuse teel.

põletaja

no minu teada seal metsaseees eriti elanike ei ole ja teed saab ju kinni ka panna kui väga tahad

RS Racing

Ma arvan, et see kruusateedel kihutamise asi unustage küll ära, ma ei tahaks neid tagajärgi hiljem näha, mida see endaga kaasa võib tuua, üks asi on lihtsalt kusagil kruusa peal kaabekat teha ja külge lasta, teine asi hakata teid kinni panema ja metsavahel kiiruskatseid korraldama... Sellisteks asjadeks on teised autod, teised rehvid, teine varustus ja teine korraldus.
Arvan, et täiesti piisab, kui lihtsalt kusagil lennuväljal natuke mingi rada arendada ja seal kätt proovida. Oleks hiljem jama vähem ja läheksime ka tervelt koju

põletaja

nojah see asvaldil paarutamine rohkem rullide värk kruusa lõgul võib väga edukalt sõita kui aga tahtmist on ning adrenaliini rohkem

Landy


--------------------------------------------------------------------------------
Originaali postitas põletaja
nojah see asvaldil paarutamine rohkem rullide värk kruusa lõgul võib väga edukalt sõita kui aga tahtmist on ning adrenaliini rohkem
--------------------------------------------------------------------------------


Metsas sees asuva Rutja lennuvälja kõrval ja ümber on ka piisavalt kruusateid juhuks, kui keegi kihutamisest lugu peab.
Autosõidu oskusi ei näita mitte oskus paremat jalga sirgeks suruda, vaid oskus oma autot juhtida ja tunnetada ning talitseda keerukates olukordades. Vigur-ja täpsussõit ja seda nii edaspidi, kui tagurpidi näitab ära juhi tegelikud oskused
Kuna enamus selle foorumi külastajaid tundub minu (subjektiivse) arvamise kohapealt olevat minust poole nooremad, siis on huvid ilmselt sellise kogunemise käigus erinevad.
Olles olnud paljude (ka autondusega seotud) ürituste peakorraldaja või kaasa aitaja, siis tuleb ikka mõni keskne teema välja mõelda, mille ümber tegevus toimub.

Näiteks tagurpidi slaalom, seotud silmadega boxi sõit (kaaslase juhendamisel), aknast toika otsas oleva pudeli püüdmine ja tagasi panek- need on alad kus juhi oskused esile tulevad.

Korraldajatel peaks mõtteainet piisavalt olema.



RS Racing



Olen Landyga sama meelt, selleks et hakata kruusalõigul metsavahel katseid tegema, oh - jah ...
Arvan, et kui võtta korralik metsavahetee, mis on parajalt kurviline ja kruusapinnaga siis alustanutest lõppu jõuaksid vast pooled heal juhul, kui keskmiseks kiiruskesk näiteks kasvõi 60 - 70 km/h.
Aga seda, kui kõva mees keegi on saab edukalt ka asfaltil näidata, kusjuures ei pea sugugi "kurikarallit" tegema vaid on ka muid võimalusi, peaasi, et kõigi ohutus tagatud oleks.
Kuid minu personaalne arvamus on see, et sellise ürituse puhul tuleks küll ainult nende pudelite ja boksisõitmistega piirduda.
Aga: vaba maa - vaba valik - seega peace


FlammablE


kui mingit kruusa rallit teha, siis küll iga üks vastutab. nii palju kui mina selliseid kihutamisi tänavaautodega metsavahel näinud olen, siis enamustel lõpetab keegi kraavis. pealegi vist ilusamad autod ei taha sinna kruusale küll ronida. tegelt kui tahtjaid on, siis mingi seltskonnaga, kes sõita oskab, võib ju ka võsarallit teha. kuid siiski peamisteks üritusteks võiks tõesti mingid vigursõidud ja selline natuke rahulikum ajaviide olla, kus on kindel, et ka pärast sama palju ladasid ühes tükis koju läheb, kui tuli.



RS Racing



Vot mõistlik jutt, ma ka sellega nõus




FlammablE



tegelt kui siin ka rallisõitjad on, siis ühe osana võiks nad oma autod kohale vedada, kui see neile väga suurt tüli ei tee. see oleks paljudele kindlasti huvitav vaadata, milline üks rallikas ka seest välja näeb.
kas keegi teab ka, et mida need ilmaennustajad ka räägivad? milline suvekuu meil kõige kuivem ja ilusam ka tuleb? võiks ju varsti aega paika panema hakata, siis peaks enamvähem kindel olema, et inimestel teisi tegemisi pole.
ja veel tuleks lahendada toitlustuse pool. kas kõigil omad söögid ja õlled, või siis telliks kohale mingi grilli, kes meile süüa teeks? õlled muidugi saaks igaüks ise organiseerida, vastavalt vajadusele

zikz



koha poolest pooldaks tallinnna lähedust(mingi 50 km raadiuses), ja asi võix toimuda suve poole, sest arvatavsti hakkavad oma sikse korda tegema kevade paiku ja mingit tavaliste kruusteede peal seda rallit oleks jah natuke ebaturvaline teha. see on ainult minu arvamus!


vfts6



selle väikse kiiruskattsega olex mina küll nõus...se pigem mind sinna meelitakski mitte niisama õlle joomine. Ja väga hea kui toimuks Tallinna raadiuses ja suve lõpu poole, sest siis peaks teine auto ka valmis olema.


Landy


--------------------------------------------------------------------------------
Originaali postitas RS Racing
Olen Landyga sama meelt, selleks et hakata kruusalõigul metsavahel katseid tegema, oh - jah ...
Kuid minu personaalne arvamus on see, et sellise ürituse puhul tuleks küll ainult nende pudelite ja boksisõitmistega piirduda.
--------------------------------------------------------------------------------


Ma ei tea, kas edaspidi slaalomi puhul lähevad kiirused nii suureks, et õnnestuks lada külili/kummuli leeata
Tagurpidi sõiteks kohe kindlasti mitte. Kui on kahtlus, et kiirused liiga suureks võivad minna, pole midagi lihtsamat,kui rajale lahtist liiva puistada. (Seda on rutja lennuväljal piisvalt)
Siis tekib sama effekt,kui libedal sõites ja kihutamise asemel tuleb süveneda auto auto juhtimisele. Näiteks võib reeglitesse panna punkti, et piduri kasutamise eest saab trahvipunkte, tagurdamisest rääkimata. Seega tuleb kogu slaalomi rada sõita läbi mõistuse ja mõõdukalt gaasi andes.

Olen sellist nippi ise proovinud ja peale tunniajalist harjutamist hakkas enma-vähem juba välja tulema.



pikkpoiss


mina arvan et asi peax toimuma ikka kesk eestis näit Viljandi ümbrus ja aeg olex näiteks juuli



Acid



Nagu ma juba varem ütlesin, olen ka mina Viljandi poolt ja Juuli oleks selleks parim aeg


FlammablE



viljandi inimesed rääkige, mis teil seal lähedal ka huvitavat on. kas seal mõni lennujaama moodi koht või plats oleks, kus saaks ka mingeid sõiduüritusi korraldada? ma olen käinud seal viljandi järve ääres mingis puhkekeskuses.
täitsa ilus koht on see viljandi, järv ja liivarand ning ilus loodus.


Ciccero


Miks kõik räägivad et Tallinna ümbruses. teil toimub ju seal rohkem yritusi ladaklubiga. Kesk-Eestis oleks kõigemõistlikum ja parem lõuna pool elavale rahvale. Meid ei tohi ka ära unustada



Mel



Mina olen ka selle poolt, et ei tuleks mingit arutut kihutamist ning Landy välja pakutu on igati asjalik. Üritusest peaks kujunema meeldiv koosviibimine, kus võitmine ei ole peamine, vaid tähtis on osavõtt.
Koha kohta nii palju, et mina olen nõus Tallinnast minema ka teise Eesti otsa, aga ilmselt tuleb leida mingi kuldne kesktee (Kesk-Eesti)


Landy


quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originaali postitas Mel
Mina olen ka selle poolt, et ei tuleks mingit arutut kihutamist ning Landy välja pakutu on igati asjalik. Üritusest peaks kujunema meeldiv koosviibimine, kus võitmine ei ole peamine, vaid tähtis on osavõtt.
Koha kohta nii palju, et mina olen nõus Tallinnast minema ka teise Eesti otsa, aga ilmselt tuleb leida mingi kuldne kesktee (Kesk-Eesti)
--------------------------------------------------------------------------------


Tänud toetuse eest!
Pole küll minu asi teise klubi asjadesse sekkuda,kui preguseks juba LADA omanikuna ütleks paar sõna selgituseks.
Rutja Lennuvälja eelised:
*Korralik rada vigursõidu ja kiirendmaise jaoks
*Piisavalt rehve vigursõidu jaoks
*Võimlik piirata territooriumile sissesõite
*Head telkimisvõimlused
*Korralik mererand u 2 km kaugusel
*Pood u 4 km kugusel Karepal
*Bensukas ja suurem pood u 10 km Kundas

Põnevatest kohtadest veel:
*Toolse linnus umbes 6-7 km
*Vihula mõis umbes 7-8 km
*Sagadi mõis (söögikoht) u 15 km
*Pajuveski liiva karjäär (Niva meestele) 5-6 km
vt alates:
http://www.landrover.ee/est/galerii/200 ... mage13.htm /> *Kuna külje all Aru paekarjäär
vt:http://www.landrover.ee/est/galerii/200 ... image8.htm

Koha miinused:
*Puudub mage(joogi)vesi (Vaja tuua kanistritega)
*Puudub elekter ja valgustus (vaja rentida genekas)
*Rada ja telkimisplats vajab prahist puhastamist (Vajab eelnevid talguid)

Ühet asja tuletan teiel meelde:
*AUTOÜRITUSED JA ALKOHOL KOKKU EI KÄI (sh. õlu)
Kui õhtul mõni pudel lahti korgitakse, siis tuleb autod seisma panna. Muidu ei jõua keegi vigaseid ja sante kokku lugeda.



sigle



eino tore jah, aga minuteada pole see rutja enam ju kesk eesti, siis võiks üritus toimuda juba ju tallinna ligidal



FlammablE


rutja tundub tõesti parim praegult pakutud kohtadest. kes räägivad, et tallinna lähedal, siis pakkuge mõni koht välja. pealegi rutja vist ei ole eriti tuntud paik ja seega oleks tegu samas ka ekskursiooniga uutesse, kaunitesse ja samas ka huvitavatesse eestimaa paikadesse. äkki korraldajad teeksid mingi hääletuse, et valida välja parim koht. selle jaoks pakkuge veel mõni konkurent välja.


Priidic


ei saa mainimata jätta Paunküla, kus eelmine aasta Camp toimus. see ka ilus looduskaunis kohake

aga olen ka täitsa nõus mõnda uut ja huvitavat kohta avastama.


arvestades, et ööbime telkides/autodes, kes- kus võiks koht olla suur ja samas turvaline, et mingid kohalikud võllid öösel magusa une ajal meid segama ei tule!

ja mingid kruusarallid jäävad minupuhul küll ära, kes mu masina pärast puhtaks peseb?

väikse vigursõidu võib aga küll korraldada...

nii et elame näeme...



2104



Võiks esiteks paikka panna aja millal camp toimub. Saaks nagu ette planeerida, et hiljem ei oleks seda, et ma ei saa tulla.
Lepiks kõigepealt aja ja siis koha. Eesti ju nii väike ja kui selline tore ja suur koosviibimine plaanis siis minuarust on see üks puha kus Eesti otsas asi toimub


FlammablE


pakkuge siis mõni aeg välja keegi. ma olen hetkel väga väsinud ja ei viitsi eriti kalendri juurde minna. ma arvan, et kuna siin eriti ühtegi teist kohta peale selle rutja lennuvälja pakutud pole, siis vist on kohavalik tehtud. see koht vastab kõikidele tingimustele ju. turvaline, ilus loodus, vaba asfalt vigursõidu jaoks, lähedal rand, poed ja tankla samuti suhteliselt lähedal ja koht on paljude jaoks uus ja huvitav. ainus miinus vist on see, et tuleks ise elekter ja vesi hankida, aga ma arvan, et ega mujalgi peaks oma genekas kaasas olema ja päris kraavivett meist keegi nagunii ei jooks.
ok, ma käisin kalendri juures ka ära. üldiselt sobiks vist 11-13 juuli näiteks. siis saaks näiteks 5. või 6. juulil (nädalavahetus ennem välja pakutud aega) ka mingi seltskonnaga koha korda teha. kui ei sobi see aeg, sisi pakkuge midagi muud välja.



Rocky


Aja kohapealt ei oska midagi targemat öelda,küll aga voiks koht kõvasti lõuna pool olla! (Tartukant,Viljandi,Põltsamaa...) Klubis on ju Lõuna-Eestlasi ka!!!


FlammablE


paik on ju kõigile võrdselt suhteliselt kaugel. pealegi ma pakun, et siit harjumaalt on vähemalt sama palju tulijaid!



pikkpoiss



MIna olen ka sellöepoolt et peax toimuma ikka kusagil KESKE-EESTIS.aga see aeg et 10 juuli paiku peax olema suht norm selle aja peale saan enda auto ka vast värvitud ja load peax ka kätte saama



Landy


--------------------------------------------------------------------------------
Originaali postitas pikkpoiss
MIna olen ka sellöepoolt et peax toimuma ikka kusagil KESKE-EESTIS.aga see aeg et 10 juuli paiku peax olema suht norm selle aja peale saan enda auto ka vast värvitud ja load peax ka kätte saama
--------------------------------------------------------------------------------


Kui tahate ikka kangesti Kesk-Eestis pidada, siis ainuke variant on Kaitsejõududelt Tapa Lennuvälja kasutamisek luba nuiata.
Paraku tuleb seal siis:
*Lennuvälja ksutamiseks rohkem pabereid määrida
*Otsida telkimiseks sobiv koht (ja seda ilmselt lennuväljast eemal)
*Ujumiskohtadega on tuuga, lähim u. 15 km kugusel.

Aga eks mõelge ja vaade ke ise.
Tõsi, Tapa küljeall näitab kaart paari pisikest katjääri Niva meestele.



RS Racing


--------------------------------------------------------------------------------
Originaali postitas Landy

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originaali postitas pikkpoiss
MIna olen ka sellöepoolt et peax toimuma ikka kusagil KESKE-EESTIS.aga see aeg et 10 juuli paiku peax olema suht norm selle aja peale saan enda auto ka vast värvitud ja load peax ka kätte saama
--------------------------------------------------------------------------------


Kui tahate ikka kangesti Kesk-Eestis pidada, siis ainuke variant on Kaitsejõududelt Tapa Lennuvälja kasutamisek luba nuiata.
Paraku tuleb seal siis:
*Lennuvälja ksutamiseks rohkem pabereid määrida
*Otsida telkimiseks sobiv koht (ja seda ilmselt lennuväljast eemal)
*Ujumiskohtadega on tuuga, lähim u. 15 km kugusel.

Aga eks mõelge ja vaade ke ise.
Tõsi, Tapa küljeall näitab kaart paari pisikest katjääri Niva meestele.
--------------------------------------------------------------------------------



Kurat, minu arust on Eesti nii väike, et siin ei tohiks küll probleemi tekkida ühest servast teise sõitmisega, seega ei leia põhjust virisemiseks, et see camp seal lennuväljal (Rutjas) teha. Kellel L.-Eestis parem koht pakkuda, siis käige aga ideed lagedale - mina näiteks ei vingu ja kui aega on siis olen ka seal kohal.


FlammablE


vot nii, nüüd on juba 2 konkreetset kohta pakutud. ma soovitan teil objektiivselt kaaluda erinevate paikade plusse ja miinuseid, mitte raiuda mõttetult mingit piirkonda, ilma konkreetset kohta välja pakkumata. ütleme siis, et aprilli alguseks võiks ju kindel juba olla, kus toimub ja millal toimub. siis on kõigil lihtsam plaane teha. niiet pakuge aga veel konkreetseid kohti. nii on meil võimalus välja valida parim koht kõigi jaoks.



RS Racing

Minupoolne idee võiks olla selline, et kõigil oleks huvitav: läheks näiteks Saaremaale/Hiiumaale, seal huvitavaid paiku palju ja meri ka sut ligidal



FlammablE


muide väga hea idee. kuhu seal täpsemalt? paku mõni koht välja. ma hiiumaad tunnen, aga saaremaal olen ainult oma 5 korda käinud ja ei tea seda eriti. aga kuidas suhtuvad inimesed praamipiletisse? see teeks siis oma 200.- kroonise väljamineku. (hiiumaale edasi-tagasi 1 sõiduauto+1 täiskasvanu). kuid üldiselt hiiumaal ei tea ma küll ühtegi kohta, kus saaks korraldada vigusõitu jne.
hiiumaal konkreetseid ilusaid kohti on palju, niiet siis võiks ühel päeva teha ekskursiooni ümber hiiumaa. ja muidugi need pikad sirged maanteedel!!



RS Racing



Saaremaal on minu teada ka mingi lennuväli aga kuna kohalik pole siis ei spekuleeriks - ilusaid kohti, kus seal maanduda saaks on palju, samas võiks ju kogu selle ürituse ka mingi teise üritusega (näiteks autoteemaline) ühendada, siis oleks ka mida vaadata



2104



Kui minna kuskile saarele siis võiks ka mingi ekskursiooni teha. Ma pole ma ei tea mis ajast Saaremaal käinud ja tahaks kah teada mis seal ilusat on. Pole ju paha mõte kolonnis liikuda mingite punktide vahet.



Mel



Selline eksootilisem koht oleks tõesti huvitav. Platsi, kus peaks saama autoga sõita peaks ikka leiduma ju. Ma ei ole küll kindel, aga kas mitte üks rahvaralli ei toimunud kuskil Saaremaal? Seega oli olemas liikluseks suletud koht lisakatse korraldamiseks. Hiimumaal, Käinas, asub aga ju Eesti parim kardirada. Järsku on mingi võimalus seda kasutada vigursõidu korraldamiseks. Samas saab Hiiumaale tiiru peale teha vabalt kahe päevaga - üks uhke lada-rong
Kui saavutada kokkulepe koha suhtes kuskil aprilli alguseks on aega kolm kuud raha kogumiseks. Selle ajaga peaks isegi lada omanikud piisava raha kokku saama, et teha suvel üks pikem reis



Priidic



Saaremaa vs. Hiiumaa

Saaremaa SUUR pluss on see, et seal on asfalt tee ja mida seal teha? tiir peale, mis muud, vähemalt Sõrvesääre tipp tuleks vallutada. ja seal tipus on ka sõjaväeosa, et ehk on seal lootust väikseks võidusõiduks

Hiiumaal aga, valdavalt kruus...

Mina oleks rohkem saaremaa poolt, aga samas ma pole kunagi hiiumaal käinud

kuid see oleks juba Lada Camp, kui me sinna neist ühele saarele või isegi mõlemale peaks minema...

vot see oleks vast vaade, kui praam on ladasid täis

aga raha raha ja veelkord raha, on see mis piirid paneb, kui paneb...



Landy


--------------------------------------------------------------------------------
Originaali postitas RS Racing
Saaremaal on minu teada ka mingi lennuväli aga kuna kohalik pole siis ei spekuleeriks - ilusaid kohti, kus seal maanduda saaks on palju, samas võiks ju kogu selle ürituse ka mingi teise üritusega (näiteks autoteemaline) ühendada, siis oleks ka mida vaadata
--------------------------------------------------------------------------------


Saaremaal on olemas Tagalahel endine lennuväli,kust venkud WW II ajal Berliini pommitams käisid. Kasutusvõimaluste ja seisukorra kohta puudub mul igasugune info.
Samas on sinna L-Eesti inimestel suht kirves (ikkgi ca 300 km kimamist) sõita.
Saaremaale (või Hiiumaale) mineku puhul läheb julgelt pool päeva transa peale kaotsi ja arvestades LADA-de mitte just kõige ökonoomsemaid mootorid ka bensu päris märgataval määral.
Seega bens+praamipiletid =päris märgatav kogus $$$



burnout



Hiiumaal on kuni Kõpu poolsaareni asfalt ja sealt edasi Kõpu poolsaare tippu läheb lai kruusatee. Sõjaväe osasid on Tahkunas (põhjapoolne tipp) ja Ristnas (Läänepoolne tipp). Laagreid ja telkimisplatse on palju. Kui Hiiumaa (eriti Kõpu poolsaare kohta) küsimusi on siis äkki oskan aidata.



Landy


Uurisin kaarti ja selgus, et Tagalahe lennuväli on nüüd osa maanteest. Seega kasutsuvõimlused suht minimaalsed.
Hiiumaal ühtegi sobivat platsi ei tea.



pikkpoiss



vat see saare peale minek olex kyll huvitav mõte

Landy



Minu tagasihoidlik ettepanek on jätta kirjutamata kommentaarid a'la see või teine koht sakib- lähme kuhugi mujale.
Ürituse toimumiseks ja koha leidmiseks on siiski abiks vaid konsturktiivne arutelu koos konkreetsete kohtade ära märkimisega.
Praegusel juhul on ettepanekud "lähme saarele või teeme kesk-eestis" sama täpsed,kui saata kiri aadressile "Maale, Vanaemale"

Edaspidi soovitaks(kui antud teema admin nõus on) lisada siia oma ettepankud järgnevalt vormistatult:
*MAAKOND
*KÜLA/ASULA/ASUKOHA NIMI
*KOHAPEAL OLEMAS (plussid)-....
*KOHAPEAL PUUDUB (miinused)-...

Siis on mida kaaluda ja arutada. Kui koht paigas saab toimumisaja ja tegegevuse ümber kemplema hakata.
Praegusele arutelule sarnaselt ümargust mula ajades ei selgu ka jõuludeks siit midagi tarka.


FlammablE



see landy idee on hea. kui keegi pakub välja mõnda uut paika, siis nii, nagu landy soovitas vormistada. üldiselt on tõesti hiiumaale pandud väga head asfaltteed, niiet ümber saare saaks sõita mööda asfalti. kuid nendes tahkuna sõjaväeosades pole minu teada küll ruumi, et kiirendada või vigursõitu teha. ja see on samuti õige, et sinna kohale minemine võtaks juba pool päeva aega. nädalavahetuse praamid on ka puupüsti täis, niiet raske kohale jõuda. aga peaks kõigepealt ära otsustama, et kas saarele või mandrile. kui enamus tahaks saarele minna, siis võiks sealt juba kohta edasi otsida. ma isiklikult pooldan vist mandrit, sest saartega läheks asi üsna keeruliseks ja paljudele see vist eriti ei sobiks ka (liiga pikk tee lõunast tulijatele). saartel 2 päevaga midagi eriti ära ei näe. seal peaks natuke pikemat aega olema.



fibo


TERE KÖIGILE

ka fibo poolt minu arvamus asjast on selline et kohaks vötaks selle rutja lennuka ja aeg? juuli kuus ? tuleb lihtsalt endal vabaks teha.
eelnevaid postitusi lugedes on näha et paljud on noored poisid kellel pole kas lubasid vöi raha (raha hakkake koguma juulikuuni aega küll) ja kes nönna palju raha kokku ei saa vöib ju kellekagi punti lüüa et tulete ühe autoga .
muidigi on kodukohale ligemal toimuv üritus palju parem kuid . kui oled asjast huvitatud ja tahtmist midagi lahedat teha tuleb selleks lihtsalt veits pingutada
köikke head ja kohtume juulikuus Rutjal


fibo



SEE SAARTELE MINEK

kui inimesed juba mandril hakkama ei saa mis siis saartest rääkida



FlammablE



fibo on targa jutuga tark tegelane!!!



FlammablE


aga põrutaks siis juulis rutjale ja kogu lugu. see nädalavahetus oleks vist samuti sobiv enamusele.



fibo


see nädalavahetus oleks vist samuti sobiv enamusele.

ma ei taha kellegi tuju rikkuda kuid elu näitab et praegu on aeg sobilik . kuid kui minek ei sa see ega teine

kui köik hästi läheb saan aidata generaatori ja veega
selleks vajan ainult käru

ET HAKKAME SIIS RUTJA LENNUKAT PLANEERIMA



2104



Jeees, 11-13 juuli on hea aeg
Minun jaoks pole asukoht tähtis, peaasi et pulli saab!!!


Landy


Kui Rutja lennuväli sobib, siis:

1)Lume sulades käige ja vaadake, kas koht üldse sobib.
2)Saatke kirjalik taotlus antud territooriumi kasutamiseks Kaitseliidu Viru malevale ja Kaitseministeeriumi Kinnisvara-ja ehitusosakonnale.
3)Seejärel tasub hakata ürituse kava kokku panema hakata
4)Asuda ürituse promomise kallale.

Jõudu ja edu orgunnijatele!



skahar


Viskan ka sõna sekka

Esiteks....11-13 juuli olen kõigi eelduste kohaselt teenimas Eesti riiki sõjalisel eesmärgil
Teiseks..... jääb üle teile soovida meeldivat ajaveetmist ja kainet mõistust
Kolmandaks.....on mul Väga kahju, et tõenäoliselt tulla ei saa

PS: siiski tänaksin Landy't, kes teile suure töö ära on teinud



ruudi



kokkutulek

Njaa - mind on tabanud ka sama saatus nagu sindki SKahar. Kuhu sind teenima määratud on ? Ma läen kirjade järgi sidepataljoni.


põletaja



kurradi pull see on mull sama teema saadetakse tagalasse aga äkki selleks ajaks saab välja



Landy


--------------------------------------------------------------------------------
Originaali postitas skahar
PS: siiski tänaksin Landy't, kes teile suure töö ära on teinud
--------------------------------------------------------------------------------


Tänud komplimendi eest! Kuigi ärgem hakakme mind võõraste sulgedega ehtima.
Lihtsalt proffessiaonaalne kretinism ... ja 4 aastat müdistamist on oma jälje jätnud.
Minu tegelikud toimetamised on hoopis siin näha http://www.landrover.ee/est/tegevus/tegevus.htm />
Kui keegi antud ürituse korraldamisel nõu või asjajamises abi vajab, siis küsigu julgelt.
Minu kontaktandemd leiate Land Rover'i Klubi kodukalt.



Landy


Et Kõik mõistaksid, millise paigaga Eestimaal tegu on lisan ka pildi. Paraku pole siin näha maanduamis- ja rulleerimisradasid. Need asuvad selleles piklikul heledal ala lennuvälja kirja all.
http://www.zone.ee/ymarlaud/varia/rutja.jpg



Taavi


Ehee poisid saadetakse kõik teenima
Ise olen ka hetkel teenistuses vahipatis, aga usun, et kokkutuleku ajaks saan end välja ikka orgunnida. Aga jah, kel kokkutuleku ajaks sõduri baaskursus läbi pole, sel jääb muidugi tulemata.

Saarte kohta minu poolt niipalju, et see oleks tore kyll, aga ma usun, et paljudele jääks üritus rahalistel põhjustel kättesaamatuks (näiteks mulle, kuna mu palk on hetkel 150.- kuus )

2104



Kas sul puhkus välja võetud?
Puhkusele lähed saad ju puhkuse raha



berg



ma olen kindel tulija... yksk6ik kus toimub... aga see lennuvälja värk tundub huvitav


pvr


yldine kysimus

hmm kysimus on selline et, kas tee annate mulle tappa kui ma bemariga kokkutulekut uudistama tulen kuna muid võimalusi praegu eiole ja juuli algusex ka vist mitte. bemmifännid annax lada omanikule vist kyll aga siin tunduvad mõistlikumad sepad olema



Landy


Kibe tegutsemine?

Tundub, et pärast minu "õpetlik-noomivaid" sõnavaõtte siin teemas on saabunud suur vaikus.
Sellest võib järeldada mitut erinevat asja:

1)Kas käib nii kibe ürituse ettevalmistamine, et kellegi pole vastamiseks-kommenteerimiseks mahti.
2)Keegi ei julge asja organiseerimist enda peale võtta ja seepärast on siin ka vaikus



Siksimees



Rutja

Kuule see Rutja lennuvägi ja Karepa meri,sealne mets ja see oleks ju jube hea idee seal saab ilusti ju mööda mere äärt tchillida.Mulle sobiks ideaalselt ma elan Rakveres ja mul oleks aint 30 kildi maa tulla



pikkpoiss



Mina olen ka kindel tulia kui just mingit suuremat jama ei tule.



Eero


Rutja

Lada Camp 2002 käisin ja järgmisele tulen ka kindlasti. Kui ainult mõni organiseerija leiduks...



fibo



tere lähen ja vaatan koha üle Aprilli alguses
praegu lihtsalt puudub aeg
kui keegi viitsib kaasa lüüa vöiks teada anda


dasf



kui ma selleks ajaks auto valmis saan siis tulen ka




pikkpoiss



mina vajun ka juulikuus kindlasti kohalekui mingit suuremat jama ei tule.




marks



mida selle "suure jama" all mõeldakse?



pikkpoiss


mõtlen "suure jama" all näitex auto katki minekut,suurt palavikku jne.
p
pikkpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 81
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pikkpoiss »

küsimus: kas keegi on käinud Rutjal ja vaatanud asja üle.asjaga peaks pinksalt tegelema hakkama muidu ongi juba ürituse aeg käes ja siis hakkab ilge ringi joksmine ja midagi jääb ikke tegematta
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Tegevusi karepa lennuväljal.

Postitus Postitas Landy »

Kuna keegi SummerCamap'i kohapleat sõna ei võta, sii tee mõned ettepanekud, mida seal kord saata:

*Näitus-paraad :cool:
*Varuosade laat
*Viktoriin LADA-de tehnika ja ajaloo teemadel
*Vigursõidud ("pimesik", "pudelikorjaja", "tagurpidislaalom")

Varuosade laada idee pakkusin välja seetõttu, et kindlasti vedeleb kõigil garaazis hulgaliselt mõteteut kola, millest tahaks lahti saada. Miks ka mitte oma Lada müüki panna.
Teislt võib seal samas jõlkuda kamõni kodanik, kes just antud juppi juba tükk aega paanililset taga otsib.
Üks asi on foorumis kirjeldada või pildiga reklaamida, teine asi on vana hea kombe kohaselt oma kaupa kiita ja teistel poolt ikka käega katsuda ja hinda tingida.
(Ardi ilmset laoks kohe mõne pakibussi maast laeni täis ja oleks nagu autolavka palatsis):lol

P.S. Kaa mõni Lääne-Viru inimene seda platsi nüüd peale lume minekut uurimas ka käinud on?
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
p
pikkpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 81
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pikkpoiss »

sooviks teada kõiki tulijaid ja nende sõidu algpunkti et arvestada mingid kella ajad et kus mis ristil kokku saaks sest see on ka vähe tobe (minu arust) kui näitex koik lõuna-eesti rafas läex eraldi võix ju juba teepeal moodustada järjest pikema lada rongi . ja seda sooviks ka teada et mis kell kohale jäuab sinna. Kui saax koik(algsed) osalejad kirja teeksin selle arvestuse ää keskmise kiirusega 90km tunnis.Panek nii kella ajad paika. Muidugi ma ei tea mida teie sellest varjandist arvate.
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

ANKEET

Postitus Postitas Landy »

Esialgne postitaja pikkpoiss
sooviks teada kõiki tulijaid ja nende sõidu algpunkti et arvestada mingid kella ajad et kus mis ristil kokku saaks sest see on ka vähe tobe (minu arust) kui näitex koik lõuna-eesti rafas läex eraldi võix ju juba teepeal moodustada järjest pikema lada rongi . ja seda sooviks ka teada et mis kell kohale jäuab sinna. Kui saax koik(algsed) osalejad kirja teeksin selle arvestuse ää keskmise kiirusega 90km tunnis.Panek nii kella ajad paika. Muidugi ma ei tea mida teie sellest varjandist arvate.
Minu meelest on see jällegi mõtetu postituse tekitamine siin. Kõige lihtsam oleks kui Pimix või Critical paneks weebi ühe lihtsa registreerimisvormi üles, kus kõik end kirja saavada panna.

OSALEJA
-------
EESNIMI:
PEREKONNAMIMI:
ALIAS:
SÜNNIAASTA:
KONTAKTTELEFON:
E-MAIL:

AUTO
------------
MUDEL:
NUMBER:

MUUD ANDMED
---------------------
KAASLASI AUTOS: ... TK
SOOVIN TELKIDA:
OLEN VAREM OSLENUD JÄRGMISTEL LADA KLUBI ÜRITUSTEL:
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Et Kõik mõistaksid, millise paigaga Eestimaal tegu on lisan ka pildi.
Paraku pole siin näha maanduamis- ja rulleerimisradasid. Need asuvad
selleles piklikul heledal ala lennuvälja kirja all.
http://www.zone.ee/ymarlaud/varia/rutja.jpg
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Nüüd võik inimesed järgmised tegevused ette võtta:

1)Koha vaatlus (Käia Rutjal ja uurida kas ikka sobib)
2)Määrata kindlaks toimumise aega ja kestvus
3)Määrata ürituse eest vastutav isik/organiustasioon
4)Punktis 3. toodu alulsel esitada taotlus asjaomastele organitele (Loetletud ühes minu vasemas postituses) lennuvälja kasutamiseks.

Esimesed kolm tegevust oleks mõteks teha ära järgmise kahe nädala jooksul, et Mai alguses saaks ametkondadega juba paberiasju ajada.
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Pakuksin ühe ideena välja toimumisajaks Juuli lõpp - kuupäevad siis näiteks 25 - 27 (R - P)

Kuna klubis on ilmselt ka tsiklimehi, kes tahavad Treffist osa võtta - see ilmselt juuli viimastel ja augusti esimestel päevadel - et väga järjest poleks, siis miks mitte ka 18 - 20

Kolm päeva siis arvestuslikult Reede õhtuse saabumise ja Pühapäeva päevase lahkumisega.

Pakutu muidugi vaid üks mõtteavaldus, mis teised arvavad?
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

kuu päeva võix jah paika panna. sest olex ka tulija, aga läeb veel kuu või poolteist aega ennem kui load saan ja auto korda saan, nii et ei oska kindlalt midagi öelda ja et umbes kui kaugel see tallinast on, ple ühtki kaarti võtta praegu
2
2104
Suletud kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Rutja lennuväli

Postitus Postitas 2104 »

Käisin Fiboga Rutjal kohal. Koht igati normis. Lennuväljal on suht palju sodi teel aga see ei oleks takistuseks kiiruskatsetel.
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Esialgne postitaja 2104
Käisin Fiboga Rutjal kohal. Koht igati normis. Lennuväljal on suht palju sodi teel aga see ei oleks takistuseks kiiruskatsetel.
Viimaks ometi. Ma hakkasin juba lootust kaotama! Kümme punkti teile!:spin
Nüüd tuleks siiski kiiremas korras ürituse toimumise kuupäevad paika panna.
Kuna keegi siinsest seltskonnast ei suvatse organisaatori tänamtud rolli enda kanda võtta, siis võik keegi adminnidest pann üles küsitluse, kus olesk toodud ära 3-4 kuupäeva, mille vahel rahvas hääletada saab. Hääletusperioodi pikkus oleks maksimaalselt 2 nädalat.
Seega oleks tulemus enam-vähem demokraatlik. Seejärel tuleb kibekähku asuda paberid kord ajama, et maaomanikult nõusolek saada.

Mis puudutab parhti rajal ja selle ümbruses, siis selle koristamise võime maaomaikule ühe vastuteenena välja pakkuda. Seega võiks kõik huvilised toimumispäeval varakult kohale tulla, töökindad ja prügikotid ühes võtta ningühiste jõududega peaks meile vajalik raja osa olema 1-2 tunniga puhas.
Ühtlasi annaks selllised "talgud" hea sissejuhatuse LADAKLUBI ühistegevusele ja rahva omavahelisel tutvumisele.
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Teises ladacampi teemas jäi jutuks, et 11-13 juuli sobib enamusele. Ja kõik kes on oma ankeedi saatnud on ka arvestanud sellega.
f
fibo
Suletud kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

jep ürituse KUUPÄEV ON 11-13 JUULI

Postitus Postitas fibo »

tere landy äkki saad mulle mailida umbes milline see kiri olema peaks

siis saaks sellega ühele poole

köikke head FIBO
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Esialgne postitaja Critical
Teises ladacampi teemas jäi jutuks, et 11-13 juuli sobib enamusele. Ja kõik kes on oma ankeedi saatnud on ka arvestanud sellega.
On 50% tõenäosus, et mul oma klubi üritus samas ajavahemikus ja teises Eesti otsas teise autoga hoopis :(.
Aga eks ole ka parem, kui ma kogu aeg isalikult kohapeal ei õpeta ega nääguta. ;)

Nüüd kui koht on üle vaadatud, aeg kindlaks määratud ja Fibo asunud asjakohaseid pabereid määrima :lol , oleks viimane aeg algatada arutelu ürituse programmi üle.
Lootuses, et meile sobival kuupäeval ollakse nõus antud territooriumi kasutamiseks andma, peaks välja mõtele mida me seal teha soovime.

Veel veidi kohast:
Kohalkäinud said ilmselt koha suurusest ettekujutuse ja mõistavad, et tegelikult ei suuda nii väike seltkond seda ala täieleikult kasutada.
Seega on ettepanek koht jagada sektoriteks.
*Telkimisala (ääristada lindiga, et keegi seal autoga ei sõidaks
*Parkimiala, kus niisma ei siiberdata(ääristada lindiga)
*Kiirendusrada (ääristada lindija rehvidega, et keegi ette ei jookseks)
*Vigursõiduplats

Kui kõik need kokku võtta, siis ikkagi jääb 2/3 territoriumist kasutuseta.:lol
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
f
fibo
Suletud kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

VÖISTLUSED

Postitus Postitas fibo »

TERE palun kirjutage köik vähemalt üks idee välgatus mida teha kokkutulekul
mul mingi kondikava valmis kuid ....
mida rohkem inimesi seda rohkem ideid
kirjutage köikke mis pähe tuleb

tänades FIBO:cool:
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Mina pakuksin ka välja peale kihutamise ka väikese mälumängu LADA teemadel, ühtul lõkke ääres, eraldi või siis võistkondlikult (näiteks piirkonnad), Olen nõus asja nauke ka tagant upitama.:)
Kogemus samuti olemas:rolleyes
EDU UUENDUSTES!
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Samuti saab hinnata kätetööd, ideid, uuendusi, tümakat saab mõõta, käepärasust, originaalsust, mida iganes. Kiirendus ja täppisõit peaksid kindla peale olema

Edu fibole ja kui abi vajad küsi, üritan kaasa aidata.
EDU UUENDUSTES!
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Kordamine tarkuse ema

Postitus Postitas Landy »

Tegevusi karepa lennuväljal.
Tee mõned ettepanekud, mida seal kord saata:

*Näitus-paraad
*Varuosade laat
*Viktoriin LADA-de tehnika ja ajaloo teemadel
*Vigursõidud ("pimesik", "pudelikorjaja", "tagurpidislaalom")
Kui vaja võin viimased organisaatoritele lahti seletada.

Varuosade laada idee pakkusin välja seetõttu, et kindlasti vedeleb kõigil garaazis hulgaliselt mõteteut kola, millest tahaks lahti saada.
Miks ka mitte oma Lada müüki panna.
Teislt võib seal samas jõlkuda ka mõni kodanik, kes just antud juppi juba tükk aega paanililset taga otsib.
Üks asi on foorumis kirjeldada või pildiga reklaamida, teine asi on vana hea kombe kohaselt oma kaupa kiita ja teistel poolt ikka käega katsuda ja hinda tingida.
(Ardi ilmset laoks kohe mõne pakibussi maast laeni täis ja oleks nagu autolavka palatsis) :bouncing
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
k
kopec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 314
Liitunud: 17 Mai 2003 21:32
Asukoht: Kui kodus,siis Rakvere!
Autod: japs

lada camp 2003

Postitus Postitas kopec »

kui vaja kohapeal või rakveres midagi korraldada siis saan aidata.loodan,et saan ise kah 18-ndal kohale tulla.tööprobleemid.kui on midagi vaja,helistage.arvuti taha satun nii kuis jumal juhatab.tel-05573672
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa!-Al Bundy
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Ajaks organisaatoritle taas kuuma ora tagumiku! :lol

Mis on hästi:
1)Koht on valitud ja üle vaadatatud.
*Selleks on Rutja lennuväli Lääne-Virumaal.

2)Aeg on välja hõigatud ja ilmselt kindel
*Selleks on 11-13 juuli.

3)On alanud arutelu, mida teha üritusele ejal.
*On mitmeid ideid mängude ja eelelahutuse osas

Mis on halavasti:
1)Pole alustatud maa omaniku ja kohalike võimudega ürituse kooskõlastamist.
*Kiiresti saata paberid Kaitseliitu ja vallavalitsusse! :mad:

2)Pole koostataud ürituse kava.
*Õnneks on sellega veel aega , aga maga ei tasuks!

P.S. Selleks, et taotlused teele saata ja positiiven vastus saata on siiki vaja, et keegi võtaks vastutuse ja (pea)organisaatori enda õlule.
Kas selles uhtes on ka mingit progessi oodata?
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
Suletud