Ladaklubi enamaks, kui lihtsalt foorum!!!

Ladaklubi enamaks, kui lihtsalt foorum!!!

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
-
-gena-
Suletud kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Avaldan ka soovi siis...

Postitus Postitas -gena- »

Mina <Martin Palk> alias <-Gena-> soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks, aktsepteerides seejuures täielikult Klubi põhikirja ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

Mina Indrek Jaaksoo alias Zero soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks, aktsepteerides seejuures täielikult Klubi põhikirja ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.
v
VeilSide
Foorumi kasutaja
Postitusi: 257
Liitunud: 15 Aug 2003 20:14
Asukoht: Tallinn <-> Kohila
Autod: Wannabe Kaubalift
Kontakt:

Postitus Postitas VeilSide »

?Mina <Karl Laidna> alias <VeilSide> soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks, aktsepteerides seejuures täielikult Klubi põhikirja ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.?
j
jartsu
Suletud kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jartsu »

Mina Antti Jartsev alias Jartsu soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks, aktsepteerides seejuures täielikult Klubi põhikirja ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Mina <Ardi Soovik> soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks, aktsepteerides seejuures täielikult Klubi põhikirja ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.?
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
k
Kiwa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 174
Liitunud: 06 Jaan 2004 17:35
Asukoht: Valga
Autod: e36 coupe

Postitus Postitas Kiwa »

Mina <Kalle Kivi> alias <Kiwa> soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks, aktsepteerides seejuures täielikult Klubi põhikirja ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.?
Töö tegi ahvist inimese, inimene ostis ?iguli
e
euro666
Suletud kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas euro666 »

Mina <Ragnar Hulkko> alias <euro666> soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks, aktsepteerides seejuures täielikult Klubi põhikirja ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.?
r
rene07
Foorumi kasutaja
Postitusi: 271
Liitunud: 07 Jaan 2005 11:35
Asukoht: Tallinn
Autod: Vaz 2107, Niva 2121, Jaapani masuudipress...Pajero...

Postitus Postitas rene07 »

?Mina <Rene Saare> alias <Rene07> soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks, aktsepteerides seejuures täielikult Klubi põhikirja ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.?
w
whyitry
Foorumi kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Mär 2008 16:34
Asukoht: tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas whyitry »

Mina <Kalle Oruaas> alias <whyitry> soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks, aktsepteerides seejuures täielikult Klubi põhikirja ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.
a
aeromen
Suletud kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas aeromen »

?Mina <Daniel Tursman> alias <aeromen> soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks, aktsepteerides seejuures täielikult Klubi põhikirja ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.?
m
mummuke
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas mummuke »

Mina <Annika Summel> alias <Mummuke> soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks, aktsepteerides seejuures täielikult Klubi põhikirja ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.
z
zoozaaremeez
Suletud kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas zoozaaremeez »

Mina Krister Hermann alias zoozaaremeez soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks,aksepteerides seejuures täielikult Klubi põhikirja ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.
r
rav
Suletud kasutaja
Postitusi: 63
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas rav »

Mina <Raul Viikna> alias <RaV> soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks, aktsepteerides seejuures täielikult Klubi põhikirja ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.
Kasutaja avatar
overspeed
Foorumi kasutaja
Postitusi: 914
Liitunud: 31 Okt 2002 18:46
Asukoht: Eesti VABAriik, mitte KRDI euroliit
Autod: Omapärane Vene Tehnika
Kontakt:

Postitus Postitas overspeed »

?Mina, KRISTJAN HOMMIK alias OVERSPEED, soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks, aktsepteerides seejuures täielikult Klubi pöhikirja ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.?
Arrogance diminishes wisdom.
k
k2bi
Foorumi kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 21 Juul 2005 08:52
Asukoht: tallinn
Autod: toyota carina, mazda 121

Postitus Postitas k2bi »

"Mina Ahto Reinman alias Käbi soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks,mitte aktsepteerides seejuures täielikult klubi põhikirja,ning juhatust ja olen valmis mitte täitma klubi liikmeks oleku tingimusi."
t
tarmo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 11 Juul 2008 17:25
Asukoht: Rummu,Vasalemma vald,Harjumaa
Autod: Müügikuulutus

Postitus Postitas tarmo »

Mina Tarmo Trumm alias tarmo soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks,aksepteerides seejuures täielikult Klubi põhikirja ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.
m
moosmoosik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 636
Liitunud: 25 Okt 2003 16:00
Asukoht: Tallinn/Mustamäe
Autod: ei ainsatki ladat enam !

Postitus Postitas moosmoosik »

Mina Andre`Laigna alias moosmoosik (moosic) soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks,aksepteerides klubi põhikirja ja juhatust ning olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.
t
tutt
Suletud kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas tutt »

"Mina tiit norman (tutt) soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks, aktsepteerides seejuures täielikult klubi põhikirja, ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi."
b
bacteria
Foorumi kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 22 Aug 2005 00:25
Asukoht: Tallinn ja Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas bacteria »

Mina <Antero Kütt> alias <bacteria> soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks, aktsepteerides seejuures täielikult Klubi põhikirja ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.


Ps. mingi klubi kleepsu ka juba on?:lol
k
karluudos
Foorumi kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 10 Juul 2005 10:14
Asukoht: Harjumaa, Viimsi v.
Autod: vaz 21013
Kontakt:

Postitus Postitas karluudos »

?Mina <Kaarel Viik> alias <karluudos> soovin astuda Eesti Ladaklubi liikmeks, aktsepteerides seejuures täielikult Klubi põhikirja ning juhatust ja olen valmis täitma klubi liikmeks oleku tingimusi.?

PS! Kui palju one need maksud ja kas on ka võimalik siis klubisse astuda kui on ainult 1 klubiliikme soovitus?
Suletud