2101 Jonx 1972 "Müüdud"

2101 Jonx 1972 "Müüdud"

Eesti Ladaklubi liikmete autod
Suletud
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

2101 Jonx 1972 "Müüdud"

Postitus Postitas Jonx »

Nii lõpux siis ka minu auto siin lehel... Autox on tavaline 01 aastast 72. Ex ma selle autoga vastupyxe olen saanud, aga ex vigadest õpitaxe ja esimene vasikas läheb ikka aia taha. Auto on valget värvi, muudatusi pole autol eriti tehtud, pagasniku põhja on keevitatud uued plekid. Mootorix ikka vana hea 1,2 mis töötab üllatavalt hästi(talvel -18 juures läx kohe tööle) Voolikud mootoris on läbi ja vajavad välja vahetamist... Ostes oli autol sees mingi vana makk ja tagaaknal väikesed kõlarid..

Auto ostsin siis 2004 veebruar ja see on mu esimene auto. Ostes oli autosoov tohutu ja väikesed vead autojuures ei häirinud(vead= rooste põhja all, külgedel ja uste alumistes äärtes). Tänasex on selgunud et auto põhi on küllaltki läbi ja vajab keevitamist, mõlemad turvavööd on tulnud läbi põhja... läbi veelombi sõites on kõrvalistuja jalad märjad. Väljalaske toru oli nii läbi roostetanud et läx püxte juurest lihtsalt poolex. <- kurb tõelisus...

Praegusex on auto saanud toonklaasi taha, mille panin ise ja mitte just eriti hästi(esimene kord ikkagi). Rõngad esitulede ümber ja esimene iluvõre on saanud valget värvi ilme. Õhukogujal on ääred maha võetud ja see valgex värvitud, kax taga velge on samuti valged.....

Auto tulevik: põhja keevitus ja uus värv, sinine sisu ja 06 kellad sinise taustavalgusega, sportrool ja võimas helitehnika, esi ja taga spoilerid ja külje laiendid. Uus väljalase ja soovix ka võimsamat mootorit..
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

Mis amordid need seal taga on?
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

Põhi kukub kohe alt ja sina paned toonkile :lol ei tglt pole midagi, ilus toonkile on väga :cool: aga soovitan enne auto korda teha ja siis tuunida/täiustada, muidu matad tuhandeid helitehnika ja spoilade peale kui muu vajalik laguneb.
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Miks sa arvad et vastu pükse oled saanud. Vana auto ostsid ju mis on kindlasti vigadega. Nende leidmine on paratamatus.
Kui sa oleks arvestanud korras autoga ostmisel (siis oleks pidanud ju palju rohkem maksma) vat siis oleks sa vasta pükse saand.
C
c
CozmonauT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 644
Liitunud: 20 Okt 2003 21:14
Asukoht: Saku/Haapsalu
Autod: BMW V8, Pontiac V8
Kontakt:

Postitus Postitas CozmonauT »

päris tore aparaat see sul. aga minu kopika põhi on ikka halvem .mul ikka jalad mahuvad läbi põhja. eriti hull on just juhi jalgade alt. peale valli sõitmist oli llumi läbi põhja nii et jalad olid lume hunniku ja rooli vahel kinni :D mul seal 3 jalamatti all aga ikka vajuvad jalad auku rsk :P
muidu edu tegemisel. :) :)
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Taga ei oskagi kohe öelda mis amordid, aga põhi jah nadi. Ja just juhi ja kõrvalistuja jalge alt. Sõites läbi veelombi on kõrvalistuja jalad märjad. Esimene asi ongi nyyd põhja keevitamine, aga ega mul sellest eriti aimu ei ole. Ardi müüs siin foorumis keevitus plekke, aga ma ei tea mida mul sealt vaja lähex. Rooste on eriti kurja tööd teinud nats enne pedaale ja kõrvalistujal sama kohapeal. Siis veel tagavararatta all. Ja vastupüxe sain sellepärast et auto hinnax oli 3500 <- arvan et see nats palju sellises seisukorras auto eest.
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Algselt postitas: Marcuz
Põhi kukub kohe alt ja sina paned toonkile :lol ei tglt pole midagi, ilus toonkile on väga :cool: aga soovitan enne auto korda teha ja siis tuunida/täiustada, muidu matad tuhandeid helitehnika ja spoilade peale kui muu vajalik laguneb.
Väga õige seisukoht, jagan seda. Olen jõudnud seisukohale et ikka enne kere ja mootor korda ja siis tuunima/täiustama. Ja toonkile ei maxnud eriti palju 80 oli ja ega ta ei ole kõigeparem ikkagi ise enda pandud. Ja autot ostes ma lihtsalt ei näinud neid rooste auke põhjas. Alles yleeile tabas suur yllatus kui seest sisustust välja võttes vaatas vastu 3 auku põhjas.
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

meenutab väga minu autot ostmise ajal ;) tee värgid korda ja hea auto olemas! edu modimisel! PS! esiots on väga kena ja pane õhufilter ka ikka peale :o
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Algselt postitas: berg
meenutab väga minu autot ostmise ajal ;) tee värgid korda ja hea auto olemas! edu modimisel! PS! esiots on väga kena ja pane õhufilter ka ikka peale :o
Ex see auto jah vähe kurvas seisus praegu, aga loodan et see nii ei jää.. Õhufilter juba peal, õhukogujal ääred mahalõigatud, aga nyyd selline jama et suurtel pööretel hakkab mootor vahele jätma, et nagu tyhjad augud mootori töös...

Käisin täna töökojas ja küsisin et palju lähex masina keretööd ja öeldi minu jaox võimatu summa - 8000-9000 eeku. Enamus asju tulex välja vahetada.... Uxed, esimesed tiivad, küljekarbid, uus põhi, tagavara ratta alune. Tagumise poritiiva plekid....

Berg palju sina oled auto alla raha pannud...... Mul soovitati parem osta mõni välismaa auto kui hakata seda korda tegema. Et mõttetu raha raiskamine. Aga vaidlesin vastu, et ei taha välismaa masinat ja tahan just seda Ladat korda teha...

Igatahes praegu auto salong tyhi, lae polstrid eemaldatud, uxe polstrid ja põhja isolatsioon ka eemaldatud... Puuduvad istmed va juhi iste.. Kurb kohe autot vaadata :( Auto lagi on mõnusalt roostes seespoolt...

Ei oskagi kohe midagi rohkem rääkida, kui huvi siis kysige.. Varsti peax uusi pilte ka lisama
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
j
jaakpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jaakpoiss »

Ei oska muud öelda... Jõudu tööle!

Kapoti aluse järgi ütleks, et pükstes viisakas auk sees või tihend läbi... kui vahetad siis ikka mõlemad korraga...
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

tee ise siis tuleb ju odavam, aga kui teed siis tee korralikult:P mitte nagu mina tegin!
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Sai siis mõõdetud auto kiirendust...

0-100 km/h 28,5 sekundit( autos 4 raffast)
0-80 km/h 13,0 sekundit(autos 4 raffast)

0-100 km/h 29,0 sekundit(autos 2 raffast)

Vähe nadi tulemus
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Algselt postitas: Jonx666
Sai siis mõõdetud auto kiirendust...

0-100 km/h 28,5 sekundit( autos 4 raffast)
0-80 km/h 13,0 sekundit(autos 4 raffast)

0-100 km/h 29,0 sekundit(autos 2 raffast)

Vähe nadi tulemus
Irw...et siis kahe inimesega autos läks rohkem aega kui nelja inimesega?....:lol:lol:lol
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

80-neni ainult 13 seki ja 100-ni 28,5 seki?
Natuke kahtlane.
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Algselt postitas: Zero
80-neni ainult 13 seki ja 100-ni 28,5 seki?
Natuke kahtlane.
Paraku nii see on... 80ni pole probleemi, aga kui lükata sisse 4 käik siis venib ja venib ning võibki seda 100-t ootama jääda :(
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Nyyd siis põhi keevitatud... Tegemis järge ootab juhipoolne kyljekarp ja salong tervikuna....
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
l
leps
Suletud kasutaja
Postitusi: 52
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas leps »

kui saladus pole siis palju põhja keevitamine maxma läx?
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Algselt postitas: leps
kui saladus pole siis palju põhja keevitamine maxma läx?
Pääsesin suht odavalt, aga ex töö ole ka kehva. Keevitatud on väikestest plaatidest lapid peale... Hind siis 450 -
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
l
leps
Suletud kasutaja
Postitusi: 52
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas leps »

normaalne ju selle hinna mis sa enne ytlesid (8000-9000 tonni)
Suletud