21063 ,Must Kytt, 1987 MÜÜDUD

21063 ,Must Kytt, 1987 MÜÜDUD

Eesti Ladaklubi liikmete autod
k
kittvsvaz
Suletud kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kittvsvaz »

käigukangi saagimis juurde tagasi tulles!
ise ma olen suht pikka kasvu 198 cm ja mu endisel siksil oli iste täits taga ja seljatugi ka all pool siis sain käiguvahetusega väga hästi hakkama !
pedaalide kohta nii palju et neid on mõtekam vahetada!:D
m
M.I.R.
Foorumi kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 10 Mai 2003 20:41
Asukoht: TALLINN
Autod: VW GOLF GL '94

Postitus Postitas M.I.R. »

Jaa:oasi areneb...väga ilusti sobivad need tagumised laiemad veljed- valge laiem velg originaalse kilbiga:cool::cool::cool:muidu aga tumedates toonides autu...väga kena igatahes. Seejuures on näha, et laiendid on kah paika saand üleliigseid kruve ja mutreid kasutamata!
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

nonii, sai siis nädalavahetusel väheke autot ehitatud ja välja tuli ta siis selline nagu piltidel. lisatud on siis karbilaiendid, tagaspoila, laiendatud tagumised veljed:cool: järgmist nädalavahetust ootavad esispoila, ladaklubi kleepekas, antenn ja talverehvid:) (niipalju siis laiade velgedega sõitmist oligi:( )
v
VFTS.
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 28 Dets 2002 12:10
Asukoht: tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas VFTS. »

Minu arust võiksid need küljelaiendid mingit teist värvi värvida, vähemalt mitte mustad see jätab inetu mulje:( ,see on siiski minu arvamus.
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Ma arvan kah, et laiendid peaksid sa ära värvima. Nt. kerevärvi oleks päris norm minumeelest :)
k
kivimees
Suletud kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kivimees »

tagumine kumm on koopas käinud?:puzzled mul oli laiade velgede ja kummidega sama probleem eriti kui paksud taga istusid:cul peale 02 vedrude panemist asi paranes:cool: ja kummi küljel olev kulumistriip kadus ;)
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

järsku keegi viicib mu autole väixe VT teha ja kyljelaiendid ning antika teist värvi teha.veljevärviga võix kah mängida(valukaid palun alla mitte sobitada). sis saax näha kas suvel hakkan neid värvima või jätan nii nagu on.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

käisin täna silindrite survet mõõtmas ja nii häid näitajaid polex kyll osand oodata. kahel oli 11 ja kahel 12:) mitu korda mõõtsime veel yle, et egas miskit valeste ei läind aga ei:D
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

vahepeal sis niipalju muutunud, et sai karpa lahti kistud/puhastatud.autu keeldus poole sõidu pealt edasi liikumast(minut-paar seismist(loe: ummiku tekitamist)ja käivitus uuesti).arvasin et benapump jukerdab aga see oli korras, niisiis kiskusin karpa lahti(esimest korda elus)ja see kurivaim oli nii sitta täis et vaata ja imesta.sai veel need kummijullad tagavedrude vahele topitud, sest talverehv nii kõrge profiiliga et käib pidevalt koopas:mad: vaja nyyd järgi proovida mis ta juhitavusele teeb.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

see kes juhtus kella kaheksasi kanal2 uudiseid nägema, se teab, et ladaklubi sai suht suure reklaami osaliseks(minu auto näol). kahjuks oli see uudis kurbade killast, nimelt lendas männikul mu autole peale majakatus, seega oodata on suurt remonti, ning mõnda aega ma yritustest osa võtta ei saa.
Pilt

[Muudetud: 15-7-2009 Kytt]
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1390
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Juhtusin nägema jah. Telekast paistis sinu omast palju rohkem veel kannatada saanud autosid. Ma juba vaatasin, et sul auto pääses napilt, aga tuleb välja, et mitte. Kahju:kuri
Ma juttu ei kuulnud, kus kohas see juhtus, mis täpselt lendas?
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

sai sis nyyd auto kätte saadud sealt plekihunniku alt ja tööd paistab seal kyllaga olema. Katus mõlkis, samuti parem esitiib, esiklaas läheb vahetamisele, kapotil on naelaauk sees, kogu parem kylg, kapott ja pagaasnikuluuk on kriimustusi täis-seega kogu see osa lägeb ülevärvimisele.pauk oli ikka nii kõva et sisepeegel lendas koos kruvidega laest välja.
nyyd sis õnnetusest täpsemalt: juba eile oli päästeteenistus käinud seal maja juures; paar tundi enne suurt õnnetust käidi ka kohal, sest pooleliolev katus ei tahtnud oma kohal püsida(mingid soss-sepad olid katuse papinaeledega kinni löönud); ning õhtul see juhtusgi - Männiku poe ees seisvad autod said maitsta tänapäeva ehitusinseneride geniaalseid ideid raha kokkuhoiu kohta.
Kuna kindlustusfirmaga võib mul probleeme tulla, on sellise õnnetuse läbielanud auto taastamine õpilasele väääga kulukas ettevõtmine.
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Nägin just su autot uudistest. Kahjuks ei olnud aga esiplaanil aga tagaaknal oleva web aadressi luges ilusti välja ;). Kaeba asi kohtusse ja las ehitusfirma maksab remondi kinni. See ju nende süü. Ok ma loodan et saad varsti auto korda.
m
M.I.R.
Foorumi kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 10 Mai 2003 20:41
Asukoht: TALLINN
Autod: VW GOLF GL '94

Postitus Postitas M.I.R. »

Mnjaah...kurb lugu siis küll:( Ega jah see õpilase elu mudu üsna hää, aga rahadega on nagu ta parasjagu on:kuri
Igatahes edu ja jõudu sulle taastamistöödes ja loodame, et sinu siks varsti veel ilusam kui enne;)
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

nonii, akkan sis ise oma autot yles peksma, see kammajaa majayhistu ja ehitusfirmaga viskas kopsu lõplikult yle maksa:flaming.
aga seal kus jamasid on, tekib neid ka juurde: tagasillaga mingi jama, esisild järjekordselt paigast ära, pidurid jukerdavad, mootor on akand vaikselt õli võtma ja tõmme on nõrgukeseks jäänud. tuleks need vead siis vähe sobivamal ajal, aga võta näpust :mad: tuleb mingi graafik teha millal yht või teist tööd teha, krt topi juba ei-tea-mitmes ostuhind auto alla. aga nagu mu vanamees ytleb: "auto peab sõitma, ega ta vaatamiseks ole":P
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

lasin siis omale uue esiklaasi ette panna. vana läks äravõtmise käigus korra vastu lauanurka ja polnudki mul enam eelmist klaasi, oli vaid puru :rolleyes
uus on rohelise toonribaga, või mis riba see on-pool klaasi on roheline :spin
aga veerenni pood on siiski ylimalt tarbijasõbralik, läksin oma sooviga sinna ja kysisin klaasi+tihendite jms hinda, see aga yletas kõvasti minul kaasasolnud summa. kysisin kas allahindlust ei saa - andsid(5%), aga ikka oli summa liiga suur. lõpuks "ymardati" hind täpselt niisuureks, et ma saaks viimse kui sendi rahakotist neile anda. klaasi ettepanekuga oli ka nii, et sõitsin esimesse ettejuhtuvasse klaasitöökotta hinda kysima ja nemad ytlesid, et lükka auto vaid sisse ja mine automaati raha järgi, nemad teevad ylejäänu. yhesõnaga esimene faas läks kenasti:cool: nüüd tuleb veebruarini oodata(loe:raha kokku kraapida) et ylejäänud auto korda teha
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

No näed...auto täitsa sõidab...eile (teisipäeval) vuras täitsa rõõmsalt mööda männiku teed...:)
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

must kütt... miks sa maksad teenindusele? oleks minu juurest läbi tulnud ja kahe õlle eest klaas ees. mul nöör ja abinõud olemas!
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Esialgne postitaja berg
must kütt... miks sa maksad teenindusele? oleks minu juurest läbi tulnud ja kahe õlle eest klaas ees. mul nöör ja abinõud olemas!
selle klaasi ettepanemist poleks vaenlasele ka soovinud, mul yks mõlk katusel täpselt seal aknaraami juures ja see klaasimees nu**is ja vandus tihendit pannes mingi 15 mintsa selle koha juures.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

tätsa pekkis, mu aada roostetab nigu kurat, talvega siuksed roosteplekid peale tuld et kohe irmus akkab, ja seda mitte ainult sealt kust pealekukkunud majakatus oma töö tegi. siit ka soovitus kõigile tulevastele LADA-ostjatele, ärge laske ennast originaalvärvist, väiksest läbisõidust, pidevast garaazhis hoidmisest ja talvel mittesõitnud autost hullutada, juba esimestel talvekuudel näete, mis saab sellisest autost.
MK on hiiglamasuures rahahädas
Vasta