SummerCamp 2014 2-3 august 2014a. HAAPSALU. Edukalt toimunud

SummerCamp 2014 2-3 august 2014a. HAAPSALU. Edukalt toimunud

Juba toimunud üritused
Kasutaja avatar
robi
Ladaklubi Liige
Postitusi: 494
Liitunud: 10 Sept 2003 21:43
Asukoht: Tallinn
Autod: 2107 1992
Kontakt:

Postitus Postitas robi »

Oli tore üritus. Lisaks traditsioonilistele autovõistlustele sai nautida ka öist seiklust.
Siinkohal siis palavad tervitused võistkonnale, kes tegi lisapunktis "viguri start" 10 kükki.
Olite tublid!
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Administreeriv toiming

Postitus Postitas Kytt »

 ! Sõnum kasutajalt: Kytt
Teema on liigutatud.
m
margoni
Postitusi: 14
Liitunud: 19 Dets 2012 10:35
Asukoht: Harjumaa, Kehra
Autod: VAZ 2107

Postitus Postitas margoni »

Suured tänud korraldajatele,väga vahva üritus.:lol
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Hei kõik see pere,

Mis me siin ikka kiidame, kiidusõnadest jääb väheks :)

Aga ürituse võib kokku võtta sellise pildiga:

Pilt
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Kasutaja avatar
VäikeMägilane
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1464
Liitunud: 06 Sept 2002 20:12
Asukoht: Mägi-Eesti
Autod: 2107, Niva, VFTS
Kontakt:

Postitus Postitas VäikeMägilane »

Ka herilastelgi on oma koht siin päikse all,
ju siis tassisite liiga palju õuna mahla v....a kõrvale, et nad ligi meelitasite.
Tuleb vähem peale võtta lihtsalt.
Festina lente!
m
margoni
Postitusi: 14
Liitunud: 19 Dets 2012 10:35
Asukoht: Harjumaa, Kehra
Autod: VAZ 2107

Postitus Postitas margoni »

Herilased olid kutsetega külalised!:)
h
hunter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 255
Liitunud: 19 Nov 2006 10:22
Asukoht: Jüri-Pildiküla
Autod: vaz 2103 ja 21013 UAZ 31512

Postitus Postitas hunter »

Minugi poolt tänusõnad korraldus tiimile.Seltskond mõnus nagu alati kõik oli tore.
Tänud lähevad ka Olaafile kes aitas mul masinale mootori teha ning see sundis ka pingutama reede õhtuni enne cämbile minekut et masin liikuma saada.
Järgmise ürituseni!
e
Edel
Foorumi kasutaja
Postitusi: 453
Liitunud: 28 Dets 2007 22:28
Asukoht: Lehola
Autod: VAZ-21061`84, Moskvits-2140`81, Audi A4 1.8 `99
Kontakt:

Postitus Postitas Edel »

Sain kah esmakordselt cambil oldud, küll pealtvaatajana laupäeval. Üritus oli täitsa ok, kui välja arvata Haapsalu kruiisil peale jooksnud esiratta pidur ning hiljem Uuemõisa ja Risti vahel kaotatud paremalt esirattalt kilp.
Panin üht-teist pildimaterjali siia http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/sets/1421511
Ma pole just suhtlemisaldis tüüp, aga näha sai seal küll. Mis teha, et ma selline boheemlane olen:D

Beez VAZ-2102
Minul on Ziguli, aga mis on sinul?
h
hunter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 255
Liitunud: 19 Nov 2006 10:22
Asukoht: Jüri-Pildiküla
Autod: vaz 2103 ja 21013 UAZ 31512

Postitus Postitas hunter »

 
EdR kirjutas:Sain kah esmakordselt cambil oldud, küll pealtvaatajana laupäeval. Üritus oli täitsa ok, kui välja arvata Haapsalu kruiisil peale jooksnud esiratta pidur ning hiljem Uuemõisa ja Risti vahel kaotatud paremalt esirattalt kilp.
Panin üht-teist pildimaterjali siia http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/sets/1421511
Ma pole just suhtlemisaldis tüüp, aga näha sai seal küll. Mis teha, et ma selline boheemlane olen:D

Beez VAZ-2102
Esimese cämbiga ikka nii et ju kõik alles võõrad, mäletan seda omast kogemusest kui esimest korda käisin.See muutub suht kiirelt kui rohkem üritustest osa võtta. ;)
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

 
VäikeMägilane kirjutas:Ka herilastelgi on oma koht siin päikse all,
ju siis tassisite liiga palju õuna mahla v....a kõrvale, et nad ligi meelitasite.
Tuleb vähem peale võtta lihtsalt.
Ühtegi õunamahla üritusel ma ei näinud. Aga erinevad siidrid (õun/pirn), õlled ja muu lahja alkohol. Kesse sellise kuumaga päev läbi ikka alla jaksab juua, räägimata peale joogist :D
Tõenäoliselt olid need herilased seal mõne eelmise ürituse ülejääk. Kurat seda teab.. See kord olid lihtsalt emmid, nagu Milvi pildist võib välja lugeda..

Aga üritus oli igati vinge jälle. Kui perekondlikud üritused kõrvale jätta, siis Ladaklubi SummerCamp on minu jaoks iga suve oodatuim sündmus! Parima seltskonnaga mõned super head suvepäevad chillida - mida sa hing veel ihaldad?

Hvala lepa ja järgmine kord jälle!




"Krt, saarmas, välja peab ka hingama!" :D
Lower your standards and you'll never be disappointed!
Kasutaja avatar
TugevPiiga
Foorumi kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 06 Aug 2009 15:33
Asukoht: Haapsalu/Tallinn
Autod: 2103

Postitus Postitas TugevPiiga »

 
hunter kirjutas: 
EdR kirjutas:Sain kah esmakordselt cambil oldud, küll pealtvaatajana laupäeval. Üritus oli täitsa ok, kui välja arvata Haapsalu kruiisil peale jooksnud esiratta pidur ning hiljem Uuemõisa ja Risti vahel kaotatud paremalt esirattalt kilp.
Panin üht-teist pildimaterjali siia http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/sets/1421511
Ma pole just suhtlemisaldis tüüp, aga näha sai seal küll. Mis teha, et ma selline boheemlane olen:D

Beez VAZ-2102
Esimese cämbiga ikka nii et ju kõik alles võõrad, mäletan seda omast kogemusest kui esimest korda käisin.See muutub suht kiirelt kui rohkem üritustest osa võtta. ;)
Peab sellisel juhul tõdema, et naissoostisikutel on kohanemine suhteliselt silmapilkne(või vastasel juhul olen erand) :) Pole kunagi probleemi olnud selle kohapealt.
e
Edel
Foorumi kasutaja
Postitusi: 453
Liitunud: 28 Dets 2007 22:28
Asukoht: Lehola
Autod: VAZ-21061`84, Moskvits-2140`81, Audi A4 1.8 `99
Kontakt:

Postitus Postitas Edel »

 
TugevPiiga kirjutas: 
hunter kirjutas: 
EdR kirjutas:Sain kah esmakordselt cambil oldud, küll pealtvaatajana laupäeval. Üritus oli täitsa ok, kui välja arvata Haapsalu kruiisil peale jooksnud esiratta pidur ning hiljem Uuemõisa ja Risti vahel kaotatud paremalt esirattalt kilp.
Panin üht-teist pildimaterjali siia http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/sets/1421511
Ma pole just suhtlemisaldis tüüp, aga näha sai seal küll. Mis teha, et ma selline boheemlane olen:D

Beez VAZ-2102
Esimese cämbiga ikka nii et ju kõik alles võõrad, mäletan seda omast kogemusest kui esimest korda käisin.See muutub suht kiirelt kui rohkem üritustest osa võtta. ;)
Peab sellisel juhul tõdema, et naissoostisikutel on kohanemine suhteliselt silmapilkne(või vastasel juhul olen erand) :) Pole kunagi probleemi olnud selle kohapealt.
Minul ongi kohanemised ikka omajagu aega võtnud, võiks öelda, et see kipub väga visalt minema:D Varasemalt paaril väiksemal Ladaklubi üritustel olen kaasa löönud, aga sedagi põgusalt.
Minul on Ziguli, aga mis on sinul?
Kasutaja avatar
TugevPiiga
Foorumi kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 06 Aug 2009 15:33
Asukoht: Haapsalu/Tallinn
Autod: 2103

Postitus Postitas TugevPiiga »

Millal sellest toredast üritusest veel pildijäädvustisi näha võib/saab?`:)
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Neile kel näoraamat puudub ;)
Pilt
e
Elts
Postitusi: 340
Liitunud: 02 Jaan 2005 00:05
Asukoht: Rae vald,Järveküla küla
Autod: 2107(1991);21083(1997)
Kontakt:

Postitus Postitas Elts »

Eesti Ladaklubi juhatus tänab kõiki liikmeid ja foorumlasi , kes sellisel ilusal ja meeldivalt palaval päeval üritusel kohal olid.
Suur aitäh Edra meeskonnale ja kõikidele LK liikmetele ja foorumlastele abi eest!
e
Edel
Foorumi kasutaja
Postitusi: 453
Liitunud: 28 Dets 2007 22:28
Asukoht: Lehola
Autod: VAZ-21061`84, Moskvits-2140`81, Audi A4 1.8 `99
Kontakt:

Postitus Postitas Edel »

Kas on näidata ühispilti ka koos autoomanikega?
Vaatasin ka oma pilte üle ja tekkis küsimus, miks väliskülaliste autosid ühispildile tulnud ei olnud?
Minul on Ziguli, aga mis on sinul?
Vasta