2106, 235amb, 1990

2106, 235amb, 1990

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
2
235amb
Foorumi kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 07 Aug 2013 19:49
Asukoht: tartu
Autod: Vaz 2106

2106, 235amb, 1990

Postitus Postitas 235amb »

Tervist soetasin endale siis juba teise projektika,esimene oli küll japanlane aga nüüd tõmbasin vene masina ligi milleks siis vaz2106 soetasin selle kasutajalt: Haleskinn temal olid sellega väga karmid plaanid aga niipalju kui kuulnud olen oli tema kolmas kellel see auto pooleli jäi loodan et minul midagi vahele ei tule . Hetkel see aasta on plaanis auto üle värvida selle sinisega mis temal kaasas oli ja siis ülejäenud sisustus ja selline pahn jäeb järgmisse kevadesse kuna endal pole garaazi ja aega siis ongi ainuke hea aeg suvi kus saab väga palju asju ära teha :)

Pilt


Pilt

Pilt


Pilt

Pilt

[img]http:///www.upload.ee/image/3532110/998941_514511951963440_996789510_n.jpg[/img]

Pilt
Kasutaja avatar
botzor
Foorumi kasutaja
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Sept 2011 18:44
Asukoht: Järva
Autod: 01 1.3, Golf 1.9TDi

Postitus Postitas botzor »

Ilma stangedeta ei ole võimalik ametlikult üv'd läbida. Või ei olegi plaanis üv'd teha?
Kasutaja avatar
Qunts
Foorumi kasutaja
Postitusi: 367
Liitunud: 11 Sept 2012 19:48
Asukoht: Planeedil MAA; Tallinn.
Autod: Vaz 2105, 2107 ja Zaz 966
Kontakt:

Postitus Postitas Qunts »

 
botzor kirjutas:Ilma stangedeta ei ole võimalik ametlikult üv'd läbida. Või ei olegi plaanis üv'd teha?
Kõik on võimalik :P
Minu arusaama kohaselt, kui stange ei ole kere osa siis ei ole see takistuseks.
Parandage mind kui see teisiti on.
Ei ole nii rikas, et osta odavat ....
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

 
Qunts kirjutas:Kõik on võimalik :P
Minu arusaama kohaselt, kui stange ei ole kere osa siis ei ole see takistuseks.
Parandage mind kui see teisiti on.
Tegelikult peab auto olema samas komplektsuses nagu oli ta tehasest tulles. Ja korras kah :)
Lower your standards and you'll never be disappointed!
Kasutaja avatar
veixx1907
Foorumi kasutaja
Postitusi: 139
Liitunud: 04 Jaan 2011 19:25
Asukoht: harjumaa,maidla kula
Autod: Lada 2107,Lada 2101 x 2,Lada niva.,Audi a6 x 2,VIS 23464 MADEL.
Kontakt:

Postitus Postitas veixx1907 »

Aga alati on juu võimalus teistsugused stanged panna,mis kinnituvad teisiti kui originaalid :D
7 seeria lada
2
235amb
Foorumi kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 07 Aug 2013 19:49
Asukoht: tartu
Autod: Vaz 2106

Postitus Postitas 235amb »

kuule kui mul kõik tehniline on korras ja siis ühte stange ripatsit pole saan kohe korduva ve no sel juhul peab küll see üv punkt ennast kinni panema ! . aga ma veel mõtlen mis selle taga otsaga tuleb ;):)
Kasutaja avatar
botzor
Foorumi kasutaja
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Sept 2011 18:44
Asukoht: Järva
Autod: 01 1.3, Golf 1.9TDi

Postitus Postitas botzor »

 
235amb kirjutas:kuule kui mul kõik tehniline on korras ja siis ühte stange ripatsit pole saan kohe korduva ve no sel juhul peab küll see üv punkt ennast kinni panema ! . aga ma veel mõtlen mis selle taga otsaga tuleb ;):)
saad kohe korduva jah, eesti politsei keerab sulle ka korralikult anaali, kui peaksid huvi orbiiti jääma.

Enne võiks ikka uurida seadusi, kui käed külge paned..
i
iisak
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 19 Aug 2008 11:14
Asukoht: Tallinn
Autod: 3.0 tdi Q '05

Postitus Postitas iisak »

 
235amb kirjutas:kuule kui mul kõik tehniline on korras ja siis ühte stange ripatsit pole saan kohe korduva ve no sel juhul peab küll see üv punkt ennast kinni panema ! . aga ma veel mõtlen mis selle taga otsaga tuleb ;):)
Ükski normaalne koht ei anna sulle puuduvate stangedega ÜV-d, sest see on ebaseaduslik. Ja kui mõni isegi annab ja politseile värskelt saadud ÜV-ga vahele jääd ilma stangedeta, siis saab ÜV-punkt veel omakorda jama kaela.
Enne võiks mõelda, kui tegutseda.
Ostan ükskõik mis seisukorras "Togliatti" kirjaga esiebleeme.
2
235amb
Foorumi kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 07 Aug 2013 19:49
Asukoht: tartu
Autod: Vaz 2106

Postitus Postitas 235amb »

ma ette panen nkn ju originaali tagasi, ja kül ma need seadused läbi loen ära sina sellepärast muretse ja kui ei või siis aretan sinna originaali tagasi :)
2
235amb
Foorumi kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 07 Aug 2013 19:49
Asukoht: tartu
Autod: Vaz 2106

Postitus Postitas 235amb »

võiksite tuua mulle välja kõik need seadused sellekohta oleks tänulik .
1
123ABC
Foorumi kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 11 Aug 2013 18:33
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas 123ABC »

Mina ka ei saa aru, miks ei kirjutata kohe seadused kus on kirjutatud selle kohta ,et kui puudub üks keredetailidest siis ei lasta ÜV-st läbi. Ma lugesin ise selle seaduse läbi ma ei leidnud et kui keredetail puudub ei lasta läbi. Ja milleks üldse hakata siin rääkima sellest ,et mingi ÜVst ei saa läbi.
1
123ABC
Foorumi kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 11 Aug 2013 18:33
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas 123ABC »

 
iisak kirjutas: 
235amb kirjutas:kuule kui mul kõik tehniline on korras ja siis ühte stange ripatsit pole saan kohe korduva ve no sel juhul peab küll see üv punkt ennast kinni panema ! . aga ma veel mõtlen mis selle taga otsaga tuleb ;):)
Ükski normaalne koht ei anna sulle puuduvate stangedega ÜV-d, sest see on ebaseaduslik. Ja kui mõni isegi annab ja politseile värskelt saadud ÜV-ga vahele jääd ilma stangedeta, siis saab ÜV-punkt veel omakorda jama kaela.
Enne võiks mõelda, kui tegutseda.
Aga kus sa saad kindel olla et ta sinna midagi ei paneasemele? Äkki on tal kõik läbi mõeldud ja teab mis teeb selle kohaga. Teeb äkki uued kinnituskohad.
i
iisak
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 19 Aug 2008 11:14
Asukoht: Tallinn
Autod: 3.0 tdi Q '05

Postitus Postitas iisak »

 
123ABC kirjutas: 
iisak kirjutas: 
235amb kirjutas:kuule kui mul kõik tehniline on korras ja siis ühte stange ripatsit pole saan kohe korduva ve no sel juhul peab küll see üv punkt ennast kinni panema ! . aga ma veel mõtlen mis selle taga otsaga tuleb ;):)
Ükski normaalne koht ei anna sulle puuduvate stangedega ÜV-d, sest see on ebaseaduslik. Ja kui mõni isegi annab ja politseile värskelt saadud ÜV-ga vahele jääd ilma stangedeta, siis saab ÜV-punkt veel omakorda jama kaela.
Enne võiks mõelda, kui tegutseda.
Aga kus sa saad kindel olla et ta sinna midagi ei paneasemele? Äkki on tal kõik läbi mõeldud ja teab mis teeb selle kohaga. Teeb äkki uued kinnituskohad.
Naabripoiss tuli kaitsma? Loe läbi algne tsitaat ja siis küsi uuesti.
Ostan ükskõik mis seisukorras "Togliatti" kirjaga esiebleeme.
a
andre.palang
Foorumi kasutaja
Postitusi: 66
Liitunud: 03 Okt 2011 13:17
Asukoht: kadrina
Autod: Vaz 21074; primera p10

Postitus Postitas andre.palang »

Kisub päris pingeliseks see vaidlus.
http://www.mnt.ee/public/M1_N1_kategooria.pdf
Kerime nüüd alla, paragraaf 6 juurde ja loeme selle läbi :D
Kasutaja avatar
Stern
Foorumi kasutaja
Postitusi: 154
Liitunud: 28 Mai 2011 16:59
Asukoht: Läänemaa
Autod: Nii palju mossesi ja sikse et lugemine sassis

Postitus Postitas Stern »

Ilma stangeta ei saa tõesti ametlikult läbi. Kui tehasest stange ette nähtud, peab ta seal ka olema. Kui sul sõbrad ees ning tehakse muud viisi...riskivad nad enda ametikohaga. Sest kui lähiajal ilma stangeta politsei huviorbiiti jääd hakatakse asja kindlasti uurima. Enda mossega kunagi käisin...tagumisel stangel olid plastiknurgad puudu. Ütles ka kohe, et terav, ohtlik ja pean nurgad külge panema. Kui stange täitsa puudu...siis samahea kui sul üks uks puudu. Keredetail.
h
hautz
Postitusi: 2276
Liitunud: 08 Jaan 2007 22:55
Asukoht: elva
Autod: 2x lada2101

Postitus Postitas hautz »

Klaasiidest stanged ja kahepoolne teip...:D
.._____
./_____\ -KOPIKAS :)
(OIIIIIIO)
.U........U
Kasutaja avatar
Qunts
Foorumi kasutaja
Postitusi: 367
Liitunud: 11 Sept 2012 19:48
Asukoht: Planeedil MAA; Tallinn.
Autod: Vaz 2105, 2107 ja Zaz 966
Kontakt:

Postitus Postitas Qunts »

Ma ei saa aru miks kõik hädaldavad ja vinguvad ?
Igamehe oma asi mida keegi teeb oma autoga.
Kui kellegil valus vaadata siis kõigelihtsam on arvuti kinni panna ja oma autot silitama minna :D
Äkki kodanik ei soovigi osaleda liikluses, aga samas hakkab sõitma treileri peal punktist A punkti B võistlustele.
Igatahes mina soovin edu :)
Ei ole nii rikas, et osta odavat ....
m
madis:)
Foorumi kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Veebr 2012 16:11

Postitus Postitas madis:) »

Mis liivapritsi kasutad ning mitmene kompressor sul on ? ( mitu l/min ja palju bari teeb ? )
Ise ostsin handymani liivapritsi ja velgedelt küll midagi lahti ei võta, arvatavasti on kompressori viga, kuna see toodab 200l/min ja 8bari..
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

Handymani liivaprits ei ole ka 500L/min kompressoriga eriti tootlik.

btw: väljalaske aasta võiksid ära märkida pealkirjas. Muidu jääb mulje, et autol pole dokumente.
j
Jarlis
Foorumi kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 29 Juun 2008 13:02

Postitus Postitas Jarlis »

Liivapritsid tahavad väga suure tootlikkusega kompressorit. Kummiboxis oli ka liivaprits, aga kompressor, mis toitis vabalt ära kolm komplekti rehvipinke ja suruõhu tööriiste väga intensiivsel kasutamisel, jäi liivapritsi jaoks väga lahjaks.
Vasta