Ettevaatust - petis foorumis!... või kas ikka on, otsusta ise...

Ettevaatust - petis foorumis!... või kas ikka on, otsusta ise...

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
Kasutaja avatar
MuKi14
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1149
Liitunud: 01 Veebr 2007 21:41
Asukoht: Pärnu
Autod: 2106

Postitus Postitas MuKi14 »

 
humparts kirjutas:
Paraku tänapäeval inimesed on oma tegemistes suht koht nahaalsed.. ning usaldust kuritarvitatakse suht kergekäeliselt.
+1 Sai ka siit foorumist üks 1.6 mootor ostetud pidavat korralik mootor olema pane peale ja sõida. Tuli välja, et kolletihend läbi, plokikaane tihend sodi, sidur läbi. 150 euriga mõtleks küll, et saab korraliku mootori... Varsti lähme külla poistele... Ega enam ei julge osta mootorit, mis auolt maha tõstetud ja proovi sõitu teha ei saa. :mad:
h
humparts
Foorumi kasutaja
Postitusi: 123
Liitunud: 29 Jaan 2010 14:43
Asukoht: Tartu/Viljandi
Autod: 21053 ja a4 b6
Kontakt:

Postitus Postitas humparts »

Mootori kohapealt .. ostsime ühe 1600 se.. sõitvalt autolt proovisime ka .. kõrgetel pööretel tuli sinist nati .. mõtlesime, et ok.. klapisääretihendid vahetusse ja korras.. Mootor käis ülipehmelt ja tundus heas korras..
lahti võttes selgus, et kaprem vaja.. ei teadnud seda ei tema .. ega saand sellest aru meie enne kui mootor oli lahti võetud.. Ehk siis sageli ei saagi teada tegelikku seisukorda mootoril enne kui lahti selle kisud.
Samuti läks kokku eile üks 1500 export.. ei ole veel lahti võtnud ei tea mis juhtus.. Mootor käis korralikult ei suitsend ega midagi korra hakkas üks pütt tagant ära kaduma ning järgmine hetk lendasid mahlad mööda õue laiali..
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Kisub juba teemaväliseks jutuks, mis pole teema alguses nimetatud inimesega enam seotud. Panen teema lukku!
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Administreeriv toiming

Postitus Postitas Jonx »

 ! Sõnum kasutajalt: Jonx
Teema on suletud.
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
Qunts
Foorumi kasutaja
Postitusi: 367
Liitunud: 11 Sept 2012 19:48
Asukoht: Planeedil MAA; Tallinn.
Autod: Vaz 2105, 2107 ja Zaz 966
Kontakt:

Hoiatus kasutaja eest !

Postitus Postitas Qunts »

Soovitan antud kasutajast (joonaskala) suure kaarega mööda minna ja mujalt osta asju mida see töll pakkub !!!
Nimelt tahab kiirelt raha ja siis ei suuda 2 nädal jooksul antud lubadust täita !!!

Kui loed postitust siis pista see raha omale p_ _ _ _ ja esmaspäeval on minu poolt avaldus esitatud :D
Ei ole nii rikas, et osta odavat ....
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Administreeriv toiming

Postitus Postitas Kytt »

 ! Sõnum kasutajalt: Kytt
Teemad on ühendatud.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Administreeriv toiming

Postitus Postitas Kytt »

 ! Sõnum kasutajalt: Kytt
Teemad on ühendatud.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Teise osapoole seletus:
Tere,

Paistab et tekkis väike konflikt/probleem ühe ladaklubi kasutajaga, kes sellise päris julma teema minukohta maha pani.
http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=34913

Point oli siis selles et, inimene tahtis mult saada esimest sigulli õõtsa, ja seda siis postiga. Ütlesin algul kohe et võib aega minna postiga, kuna ma ei ole nädalasees üldse kodus ja ei ole võimalik vb koheselt postitada.
Aega läks nüüd siis kahjuks 1.5 nädalat selle posti panekuga, aga vahepeal ta helistas ja ütles et tal "kiiret" pole, proovisin ikka asja nii kiiresti posti saada kui sain.
Nüüd on asi igaljuhul temapool teel, saatsin veel tseki pealt koodi et ta saaks jälgida seda.

Aga et nüüd sellist jama minukohta ajama hakata, et minukäest pole mõtet midagi osta, ma olen ikka väga paljudele tuntud nimi ja pole nagu probleeme kunagi olnud..
Päris palju tuli kasutajalt ka sõimusõnumeid, kui kätte saab siis ta tagasi ei hoia jms, neid ma muidugi ei karda, aga ikkagi sooviks et äkki oleks võimalik ilusti see teema ära lahendada ja see postitus kustutada?

Asi on ju klaar tegelikult, inimene ise tahtis postiga, oleks võinud ise kohapeale tulla 2 nädala pärast kui ma koju lõpuks sain..
Aga mida sellise närvihaigega üldse ajada!


Parimatega,
Joonas
Loodetavasti leiab asi mõistliku lahenduse.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Administreeriv toiming

Postitus Postitas Kytt »

 ! Sõnum kasutajalt: Kytt
Teema on avatud.
Kasutaja avatar
Qunts
Foorumi kasutaja
Postitusi: 367
Liitunud: 11 Sept 2012 19:48
Asukoht: Planeedil MAA; Tallinn.
Autod: Vaz 2105, 2107 ja Zaz 966
Kontakt:

Postitus Postitas Qunts »

 
Kytt kirjutas:Teise osapoole seletus:
Tere,

Paistab et tekkis väike konflikt/probleem ühe ladaklubi kasutajaga, kes sellise päris julma teema minukohta maha pani.
http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=34913

Point oli siis selles et, inimene tahtis mult saada esimest sigulli õõtsa, ja seda siis postiga. Ütlesin algul kohe et võib aega minna postiga, kuna ma ei ole nädalasees üldse kodus ja ei ole võimalik vb koheselt postitada.
Aega läks nüüd siis kahjuks 1.5 nädalat selle posti panekuga, aga vahepeal ta helistas ja ütles et tal "kiiret" pole, proovisin ikka asja nii kiiresti posti saada kui sain.
Nüüd on asi igaljuhul temapool teel, saatsin veel tseki pealt koodi et ta saaks jälgida seda.

Aga et nüüd sellist jama minukohta ajama hakata, et minukäest pole mõtet midagi osta, ma olen ikka väga paljudele tuntud nimi ja pole nagu probleeme kunagi olnud..
Päris palju tuli kasutajalt ka sõimusõnumeid, kui kätte saab siis ta tagasi ei hoia jms, neid ma muidugi ei karda, aga ikkagi sooviks et äkki oleks võimalik ilusti see teema ära lahendada ja see postitus kustutada?

Asi on ju klaar tegelikult, inimene ise tahtis postiga, oleks võinud ise kohapeale tulla 2 nädala pärast kui ma koju lõpuks sain..
Aga mida sellise närvihaigega üldse ajada!


Parimatega,
Joonas
Loodetavasti leiab asi mõistliku lahenduse.
Julge poisiklutt, et siin veel julged ennast õigustada.
Sinu esimene SMS: Kandke raha siis kiiresti üle, jõuan veel täna posti.
Siis helistasin nädal hiljem ja küsisin kus kaup on ja vastasid, et kaup on juba teel ja hämasid veel midagi.
Eile, ehk 2 nädalat hiljem hämasid, et kaup tuli tagasi sinu näpuvea tõttu ja lubasid kohe saata saadetise numbri.
Mida ei tulnud :D
Siis juba teatasid et asud sõjaväes ja ei saagi saata, peale mida tuli sulle kurjasisuga SMS ja kohe said pakki teele panna.
Kõik Meie vahelised kirjad on alles ja kui keegi soovib tutvuda nendega siis tulge vaadake, kuidas mees hämab.
Lisan veel pakki Koodi CP00318317XEE mille järgi saab igaüks vaadata millal on teele pandud ja millal kohale jõudis.
Oleksid ausalt rääkinud oleks kõik olnud normaalne aga vaja valetada ja hämada !!! Kontrollisin mittu korda helistades Eesti posti, kui olid öelnud, et pakk teel
Eks iga mees teeb omad järeldused mis mehega tegu !!!
Ei ole nii rikas, et osta odavat ....
Vasta