21063, Grey-Pearl, 1990.

21063, Grey-Pearl, 1990.

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Kasutaja avatar
Black-Pearl
Foorumi kasutaja
Postitusi: 67
Liitunud: 29 Apr 2008 08:59
Asukoht: Kuusalu
Autod: 21063

Postitus Postitas Black-Pearl »

Mul endal ka olemas, kummiliist aint vähe lopendab küljel. Eks siis tuleb monteerima hakata, kui mahub sinna vahele, mul praegu oli ajutine juhi iste sees ja tundus, et kuidagi ei mahu, aga vb see iste lihtsalt nii laiaks istutud, et ei saagi mahtuda :)
Kasutaja avatar
Black-Pearl
Foorumi kasutaja
Postitusi: 67
Liitunud: 29 Apr 2008 08:59
Asukoht: Kuusalu
Autod: 21063

Postitus Postitas Black-Pearl »

Pean ikkagi uue keskluku komplekti ostma vist, sest juhtplokk ei toimi, see ju oli mul vana ja teeb sama pulli, mis eelmisel omanikul, esimesed uksed avanevad ja sulguvad kenasti aga tagumised nagu tahaks liikuda, kuid ei tee seda. proovisin tagumised mootorid eraldi läbi, mootorid jõuavad liigutada küll.
Kasutaja avatar
MuKi14
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1149
Liitunud: 01 Veebr 2007 21:41
Asukoht: Pärnu
Autod: 2106

Postitus Postitas MuKi14 »

Need tagumised ei tulnud mul ka alati lahti. Võtsin polstri maha uurisin mis seal toimub, avastasin et üks vedru mis uksenuppu aitab liigutada, kui see eemaldada siis lukustuvad uksed alati, samuti ka avanevad. Seda vedru ennast ei näe, vedru otsa küll.
Kasutaja avatar
Black-Pearl
Foorumi kasutaja
Postitusi: 67
Liitunud: 29 Apr 2008 08:59
Asukoht: Kuusalu
Autod: 21063

Postitus Postitas Black-Pearl »

Proovin järgi, ethk on abi sellestki :)
Kasutaja avatar
Black-Pearl
Foorumi kasutaja
Postitusi: 67
Liitunud: 29 Apr 2008 08:59
Asukoht: Kuusalu
Autod: 21063

Postitus Postitas Black-Pearl »

Tere üle pika aja. Vahepeal oli pärl unarusse jäänud ja lihtsalt pole olnud aega ja vahendeid, et asjaga tegeleda, nüüd asi jälle tegemisel ja olen masina juba sinna garaazi ajanud, kus käivad ettevalmistused värvimistöödeks:) Ütleme nii, et tegemist ikka on. juhiuks on nii kõver kui veel olla üldse saab.Täna sai seda sirgemaks lihvitud, sest kiht juba nii paks peal, et pole vist suurt mõtet pahteldada. Aknaklaasid ja muu jura ka maha kisutud, et ilusti nurgatagustele ligi pääseks. Siin on aga küsimus:

Kas keegi leiab infot, kui palju maksab matt lakk vesivärvile peale kandmiseks. Glasurit on värvi tootja nimi, kui see aitab. ise hindasi ei leia:/
Vasta