WINTERCAMP 2004 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa (Saadjärve)

WINTERCAMP 2004 31.jaan - 01. veeb. 2004 Tartumaa (Saadjärve)

Juba toimunud üritused
Suletud
éze
Foorumi kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 04 Dets 2003 19:39
Asukoht: Tartu
Autod: VAZ 21063 1985a.
Kontakt:

Postitus Postitas éze »

Selline küsimus tekkis mul seoses peomajaga, et kas need peavad ka maksma täishinda kes ööseks ei jää( nt. on leidnud mingi ööbimiskoha, võib olla isegi oma autos)või maksavad vähem nendest kes ööseks jäävad . Või on nii et võimalus on kõigil ööseks jääda(võibolla ei tule nii palju, et magamisasemeid jääb väheks) ning maksavad nii ehknii teistega võrdselt ja see, et ta sinna ööseks ei jää on enda asi juba , kuigi võimalus on jääda.
Raha peab ju niikuinii maksma kuna ei saa ju kasutada pinda(selle all mõtlen kas sauna või siis niisama tuulevarju) mille eest teised on plekkind
f
fibo
Suletud kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas fibo »

et teeme asja siis lihtsamaks see 150.- eeki on osavötumaks mille maksavad köik.
see on juba sinu enda asi kas jääd sinna ööbima vöi ööbid kuskil mujal.
muidu vöiks ju küsida ka nii . et ma jöuan sinna alles kella 2200 ks ja pean omikul kell 6 ära minema . et äkki on siis 100 .- eeki . ma ju kogu aeg ei olnud seal :yllatunud

köikke head fibo
f
fibo
Suletud kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas fibo »

ciccero ja pikkpoiss ma rohkem tahaks seda saadjärve kaarti vöi joonist et kus see maja asub.
Ma arvan et sinna löunakeskuse juurde söidavad köik välja.
tallinnast tuljad keeravad enne tartut ringteepeale ja peale teise ringi vörupoole ongi löuna keskus
éze
Foorumi kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 04 Dets 2003 19:39
Asukoht: Tartu
Autod: VAZ 21063 1985a.
Kontakt:

Postitus Postitas éze »

Selline asi et otsisin netist peomaja kohta infot ja leidsin aadressi www.hot.ee/peomaja just nagu eelpool mainitud, ning samuti oli seal ka kaart sinna minekuks ja ma ei tea kas mulle tundub või ongi see natike kaugel saadjärvest , VÕIBOLLA SAIN VALESTI ARU , või on see erinev koht
Pilt
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Hehee no selles peomajas on isegi pidu pandud :lol
Aga no see koht (Kõrveküla) jääb ikka hoopis teise kohta kui Saadjärve.
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Täpselt ACIDI jutt ajab naerama Aga siis asja kallale: Probleem mis tekkis eelmisel nädalal sai täna lahenduse, nüüd siis pikemalt:

See peomaja on minevik ehk keegi rikkas pakkus meid tugevalt üle ja mul ei jäänud muud üle kui hakkata uut kohta otsima. Täna sai see siis lahenduse. Olen koha leidnud kohe Saadjärve kõrval mis on küll Tartus tunduvalt väljas ja vähe väiksem ning väiksemate ööbimistingimustega aga on olemas koht kus koos istuda, kamin, saun, tiik kuhu saunast hüpata ja magamis kohti 9 + mõned madratsid ja põrandapinda. Kui arvestada et eelreganud oli aint 11 siis peaks hakkama piisama kuid vaevalt, et nii vähe raffast tuleb. Perenaine ütles täna, kui vaatamas käisin, et aastavahetusel oli kohapeal 26 inimest ja kõik olid saanud ka sõba silmale.
Soovitan kaasa võtta magamis kotte ja madratseid kellel on!!!
Hea on see koht veel selle poolest et Saadjärv on lähedal, 30 m, ja kui külma tuleb edaspidigi, saab väga hea jääraja. Ainuke koha puudus on see, et võib kitsaks jääda aga paremat ja suuremat pinda on võimatu väikese rahaga (nägu 150,- ) välja ajada.

Niisiis kutsun ülesse raffast registreeruma ja oma osavõtutasu 150,- üle kandma järgnevale kontole:
Kaider Puniste
a/a 221018655352
Viide: Wintercamp, foorumi nimi



kui maksate mitme eest siis pange viitesse mitu nime.

Raha laekumist saab jälgima hakata aadressil tulejad

Enne üritust anna teada kas peab muretsema ka toidupoolise eest ja/või saab seda osavõtumaksu eest.

Aga nüüd siis ettemaksu tegema:)

Asukoha kaarat siin:

Pilt


Pilt

Panen välja teeviidad nurkadele või lipukesed ja kirjutan ka kongreetse legendi hilinejatele.

Seniks aga ärevust soovides
Rahu;)
EDU UUENDUSTES!
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

Enne üritust anna teada kas peab muretsema ka toidupoolise eest ja/või saab seda osavõtumaksu eest.

mida see lause tähendab? ei ole kunagi käinud campil........ sry. kas siis peab ise võtma toidu kaasa, või on see hinna sees?

ehk seletaks täpsemalt, et mida selle 150.- eeki eest saab!:puzzled
jahil
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Kui võtta kaasa pikendusjuhtmed,vargapesad ja soojendusseadme,siis võib ka autos magada.
Kuidas on lood jäärada versus kalurid oma aukudega.
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Esialgne postitaja effekt
Enne üritust anna teada kas peab muretsema ka toidupoolise eest ja/või saab seda osavõtumaksu eest.

mida see lause tähendab? ei ole kunagi käinud campil........ sry. kas siis peab ise võtma toidu kaasa, või on see hinna sees?

ehk seletaks täpsemalt, et mida selle 150.- eeki eest saab!:puzzled
150,- = osalustasu mille eest mina organiseerin koha kus olla, jääraja või midagi analoogset, sildid, lehed, kui raha jääb üle koha üürist läheb see automaatselt toidule ja kui võimalik siis ka sauna õllele. Kuna hetkel on 11 regajat siis piisab vaid maja rendiks 1500,- aga iga järgnev kroon läheb toidule. Seda palju ja mida saab annan enne üritust teada.


Ardile pikenduse võid tõesti kaasa võtta saab tõesti autos magada, plaanin ise sama teha ja kalamehi ei makas karta sest see ametlik valla poolt märgitud ja tehtud rada.
EDU UUENDUSTES!
r
revolutsionäär
Foorumi kasutaja
Postitusi: 511
Liitunud: 19 Mai 2003 19:40
Asukoht: -
Kontakt:

Postitus Postitas revolutsionäär »

r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

JA NÜÜD KÕIK REGISTREERUMA JA OSAVÕTUMAKSU MAKSMA:mad::mad::P

Ootan pinevusega sest mida rohkem meid tuleb seda huvitavam üritus ka välja kujuneb!!!:cool:
EDU UUENDUSTES!
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Esialgne postitaja Lada 6
Minule jäi ikka segaseks see magamise asi et kas siis saavad kõik voodis magada või peab ise midagi kaasa orgunnima?
Rahu:...magamis kohti 9 + mõned madratsid ja põrandapinda... Perenaine ütles täna, kui vaatamas käisin, et aastavahetusel oli kohapeal 26 inimest ja kõik olid saanud ka sõba silmale...
Mina suudan siit küll välja lugeda et voodis saab magada 9 inimest, + madratsiga põrandal, ja kui oma magamiskotiga tuled, siis keegi lumehange ei aja vaid leitakse ikka üks ruutmeetrike põrandal, kus pikutada saab. ;)

Ja mehed, muidugi ka auväärt naised, mis passite, kibekiirelt nimed kirja, rahakotirauad vallale ning Wintercampile

Ah jaa, kui kellelgi Tartu poolt ületamatu soov üritusest osa võtta ning transpordimure, siis 1 - 2 kohta on minu masinas ka vaba nii et ärgem heitkem meelt härrased seltsimehed!
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
p
pikkpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 81
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pikkpoiss »

Kas ma raha kohapeal saan ka maksta???
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Esialgne postitaja pikkpoiss
Kas ma raha kohapeal saan ka maksta???
Viimati Rahuga vesteldes jäi jutt, et saab ka kohapeal maksta, aga siis peab paras raha olema.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

No nii infi siis teile.

Käisin täna radasid proovimas. Kolma rada kaks kiiret pikkade kurvide ja sirgetega 1 järskude kurvide ja lühikeste sirgetega-väga tehniline rada. Igatahes on oolemas rada kus sõita, probleem teiste sõitjatega mei võistu sõidu ajal peaks saama ka lahenduse.
Igatahes oli vahva küljeaknast ette rada vaadata. :cool:

Raffas nüüd kähku registreeruma sest muidu tuleb väga lahja üritus!!!
Kuss on kõik Tallinna põhitegijad, Valga mehed ja Otepäe vennad???



Kuiii tahate kohapeal maksta siis saatke mulle isiklikult u2u või ladasargid@hot.ee
EDU UUENDUSTES!
j
jaakpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jaakpoiss »

No tore, et Otepää omad ka Tallinna suurte tegijatega yhte rasvasesse lausesse ära mahuvad...:lol Kuigi meil siin hetkeseisuga üks ainus “vend“ ongi... Rocky sõjaväes, ei tea kas saab välja selleks ajaks...

Aga mina küll tulemata ei jäta... sai esimesena registreeritudki... kannan raha ka reede ära...

Niiet näeb siis üritusel... :o
j
jaakpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jaakpoiss »

See rada on ikka jäärada??? Vahepeal jooksis läbi, et miskit kuskil põlla peal???

Kui jäärada, siis panen naelad ka selleks ajaks alla...
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Ikka jäärada

Kindlad tulejad :)
EDU UUENDUSTES!
c
ciccero
Suletud kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ciccero »

RAFFAS RSK HING LÄEB TÄIS...2 kokkutulekut aastas ja nii vähe rahvast. see yritus ammu reklaamitud jne ning nii vähe nimesid kirjas. MIS JAMA ON?? klubi maxu maxnud nii paljud ja yritustest pole huvitatud...krrrr
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

ära ole nii masenduses berg :)

mõtleme positiivselt. ladaklubi sai 2003.a mõned aktiivsed liikmed juurde, lisaks sellele muutusid seni aktiivsed veel aktiivsemaks... ja eks ole palju ka neid, kes lihtsalt ei julge tulla. kardavad, pelgavad, häbenevad või on liiga uhked, et oma LADAt meie Siguliidega kõrvuti panna.

loodame, et 2004 aasta toob lada (loodetavasti mitte E ) klubile jälle UUSI aktiivseid liikmeid.
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Suletud