Uus foorum!

Uus foorum!

Ettepanekud ja probleemid
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

ei, mitte profiili muutmise lehel vaid kui esmakordselt omale foorumis kasutajat teed, siis profiilis "autod" asemel hoopis väli "tuju"
kaks näidet:
http://www.ladaklubi.ee/foorum/member.p ... r=Jaak2101
http://www.ladaklubi.ee/foorum/member.p ... urgatagune
Kasutaja avatar
madmur
Foorumi haldaja
Postitusi: 191
Liitunud: 07 Dets 2010 15:02
Asukoht: Tallinn
Autod: 2105
Kontakt:

Postitus Postitas madmur »

 
Kytt kirjutas:ei, mitte profiili muutmise lehel vaid kui esmakordselt omale foorumis kasutajat teed, siis profiilis "autod" asemel hoopis väli "tuju"..
See peaks ikka olema sama koht mida sa mõtlesid. Registreeimisel kasutajale seda valikut ei pakuta (vähemalt ma ei leidnud).
Lihtsalt kasutaja ilmselt registreeris ära, läks parooli vahetama ja leidis profiili muutmise lehelt selle tõlkevea.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

 
madmur kirjutas: 
Kytt kirjutas:ei, mitte profiili muutmise lehel vaid kui esmakordselt omale foorumis kasutajat teed, siis profiilis "autod" asemel hoopis väli "tuju"..
See peaks ikka olema sama koht mida sa mõtlesid. Registreeimisel kasutajale seda valikut ei pakuta (vähemalt ma ei leidnud).
Lihtsalt kasutaja ilmselt registreeris ära, läks parooli vahetama ja leidis profiili muutmise lehelt selle tõlkevea.
selge, lihtsalt mingi üpris hiljuti hiljuti reganud kasutaja profiili vaadates jäi silma, et sarnaselt foorumi originaalkujule, kus minuteada "autode" väljal tegelikult "tuju" asetseb, on kasutajad märkinud a´la "hea", "rõõmus" vms, millest ma järeldasingi et foorumisse registreerimisel see väli esiteks olemas on ja teiseks vale nimega on.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Viimasel ajal lööb suht tihti sellise veateate ette:

Database connection error!
A connection to the Database could not be established.
Please check your username, password, database name and host.
Also make sure config.php is rightly configured!

The system has failed to process your request. If you're an administrator, please set the DEBUG flag to true in config.php.

Milles asi?
Kasutaja avatar
madmur
Foorumi haldaja
Postitusi: 191
Liitunud: 07 Dets 2010 15:02
Asukoht: Tallinn
Autod: 2105
Kontakt:

Postitus Postitas madmur »

Mulle tundub, et tegemist on teenusepakkuja poolse veaga. Näpuga näitama ei rutta, aga olen ka ise sellele veale peale sattunud ja ei ole õnnestunud ei ladaklubi kodulehte ega ka nss'i enda kodulehte avada.
Vaatan kas õnnestub mingid logid leida, või nendega ühendust saada.
Kasutaja avatar
Tony_2106
Foorumi kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Dets 2011 20:36
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Autod: 2015 Aixam City
Kontakt:

Postitus Postitas Tony_2106 »

Huvitav, kas keegi on enne ka järgnevat ettepanekut foorumi osas teinud? Ettepanek oleks järgnev: Turu osas võiksid olla eraldi alamkategooriad OST ja MÜÜK. Seda nii Autode kui ka varuosade ning Kirbuturu osas.
Tony_2106
2020.a. Aprilia SX Factory 2T krossikas. 6-käiku.
2015.a. Aixam City 400cc Diisel (Automaat)
Vasta