põllurallikad (hobirallikad) eraldi osakonda

põllurallikad (hobirallikad) eraldi osakonda

Ettepanekud ja probleemid
Suletud
Kasutaja avatar
undu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 311
Liitunud: 04 Apr 2010 21:22
Asukoht: Viljandi/ Tartu
Autod: Audi 100 C4

põllurallikad (hobirallikad) eraldi osakonda

Postitus Postitas undu »

oleks siis selline ettepanek, et foorumil võiks olla ka eraldi rubriik selliste nö põllurallikate ja jäärajapillide jaoks, olen kindel, et paljudel noorema generatsiooni esindajatel (nt ka minul) on maakodus mõni vanem lada, mis tee peal sõitmiseks enam ei sobi, aga millega põllu peal ja talvel jäärajal saaks kätt harjutada küll ja küll veel, siia aga korrallike ja projektiautode kõrvale panekuks need ei sobiks, aga nõu tahaks küsida ikka ja enda masinat ka teistele näidata, kui nendel oleks eraldi rubriik, siis need oleks teistest eraldi ja nö tõsiusklikud lada fännid ei peaks hambaid kiristama:lol:lol:lol ja nende põllurallikate all ma mõtlen ikkagi üldjuhul veidi korralikumaid masinaid mitte päris läbipaistvaid vrakke
aga see on kõigest minu arvamus niiet mis arvate:D:D:D

[Muudetud: 29-7-2010 undu]
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

http://ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=7972
--->Igasuguseid põllurallikaid ja muid rappeid, paluks siia mitte toppida, LADAKLUBI.ee ei propageeri selliseid masinaid.<---
Lower your standards and you'll never be disappointed!
Kasutaja avatar
undu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 311
Liitunud: 04 Apr 2010 21:22
Asukoht: Viljandi/ Tartu
Autod: Audi 100 C4

Postitus Postitas undu »

no ma saan aru, et ei propageeri, aga kui need oleks eraldi rubriigis siis ei pea ju neid vaatama kes ei taha ja ma ei mõtle ikkagi päris läbipaistvaid ja kohe-kohe kokku varisemas roostehunnikuid vaid ikkagi veidi korralikumaid autosi, ja ka kõiksugu trenniautosi, aga no see oli muidugi ju ainult ettepanek ja kui see ei meeldi, siis pole midagi teha;););)
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Aga kuskohas jookseb see joon, et kas on rape või pole?
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Mina ütlen kas on rape või ei :D

Ütle mulle, hundikutsikas, et aga miks on vaja siis jääraja ja hobiralli autod panna siis põllurallikate patta?
Sinu suhtumine selle teema algatamisel juba näitab seda, et ka Sinu jaoks on enamik Ladasid kõlblikud vaid lõhkumiseks.

Selle punases kirjas teksti sinna "kleepsu" alla kirjutasin kunagi mina, kuna kuudepikkused palved administraatorite aadressil, et muuta foorumi päises olevad reeglid täpsemaks ja asjalikumaks jäid hüüdja hääleks kõrbes. Siiani oleme selle reegli järgi talitanud ja talitame ka edaspidi.
Mina ei näe põhjust tekitada juurde alafoorumit nagu näiteks "rappenurk"

Kui tahad kõvatada, kui kõva auk Sul küljekarbis on või kui roostes on sillatala kinnitused, või kui ägedasti karteri tuulutusest suitsu tuleb, siis selleks võin soovitada Sulle paari teist foorumit, mida üldise kodurahu nimel ei hakka siin ära mainima.

Sinu probleem on aga see, et kui Sa ei suuda oma tegemiste ja kirjapildiga jätta autost muljet, et tegemist on ikkagi hobiautoga/rallikaga, siis on see Sinu isiklik tragöödia. Keegi sellepeale kätt hoidma ei tule.

Lihtne

[Muudetud: 29-7-2010 PuZuP]
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Kasutaja avatar
undu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 311
Liitunud: 04 Apr 2010 21:22
Asukoht: Viljandi/ Tartu
Autod: Audi 100 C4

Postitus Postitas undu »

Algselt postitas: PuZuP
Mina ütlen kas on rape või ei :D

Ütle mulle, hundikutsikas, et aga miks on vaja siis jääraja ja hobiralli autod panna siis põllurallikate patta?
Sinu suhtumine selle teema algatamisel juba näitab seda, et ka Sinu jaoks on enamik Ladasid kõlblikud vaid lõhkumiseks.

Selle punases kirjas teksti sinna "kleepsu" alla kirjutasin kunagi mina, kuna kuudepikkused palved administraatorite aadressil, et muuta foorumi päises olevad reeglid täpsemaks ja asjalikumaks jäid hüüdja hääleks kõrbes. Siiani oleme selle reegli järgi talitanud ja talitame ka edaspidi.
Mina ei näe põhjust tekitada juurde alafoorumit nagu näiteks "rappenurk"

Kui tahad kõvatada, kui kõva auk Sul küljekarbis on või kui roostes on sillatala kinnitused, või kui ägedasti karteri tuulutusest suitsu tuleb, siis selleks võin soovitada Sulle paari teist foorumit, mida üldise kodurahu nimel ei hakka siin ära mainima.

Sinu probleem on aga see, et kui Sa ei suuda oma tegemiste ja kirjapildiga jätta autost muljet, et tegemist on ikkagi hobiautoga/rallikaga, siis on see Sinu isiklik tragöödia. Keegi sellepeale kätt hoidma ei tule.

Lihtne

[Muudetud: 29-7-2010 PuZuP]
kle keegi ei ole siin rääkinud mingist kõvatamisest ega kellegi probleemidest, võibolla oled sa lihtsalt minust valesti aru saanud TEGEMIST ON IKKAGI HOBIAUTOGA/RALLIKAGA
aga lihtsalt teiste korralike projektiautode kõrvale samasse foorumisse see ju ei sobiks ja kust sa seda välja loed, et mina arvan, et enamus ladasi ongi lõhkumiseks EI OLE, lihtsalt mõned autod on juba nii kehvas seisus, et nende restaureerimine ei tasuks ennast ära krt kui sa natuke mõtleksid mida ma üldse öelda tahan, muidugi ma ei taha siia rappenurka, lihtsalt oleks eraldi koht kuhu ka veidi kehvemaid autosi saaks panna, aga ma ju kirjutasin, et see oli vaid minu arvamus ja ettepanek, kas sa üldse mu postiuse algusest lõpuni läbi lugesid ja kasvõi natuke mõtlesid, et mida ma öelda tahan või lugesid esimesest lausest välja sõna põllurallikas ja said kohe aru, et ma olen järjekordne paha inimene, kes vanatehnikat ei austa,mulle jääb mulje, et keegi peaks hoopis sinu kätt hoidma

[Muudetud: 29-7-2010 undu]
Kasutaja avatar
undu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 311
Liitunud: 04 Apr 2010 21:22
Asukoht: Viljandi/ Tartu
Autod: Audi 100 C4

Postitus Postitas undu »

Algselt postitas: logman
Aga kuskohas jookseb see joon, et kas on rape või pole?
no see sõltub kust nurga alt vaadata asja, kui tegu on ikkagi masinaga, mis vähemalt väljastpoolt on esteetiline vaadata, aga mida kasutatakse siiski muudeks eesmärkideks kui tee peal sõitmiseks, aga teiste projektiautode kõrvale siia ei sobiks siis kas ta on just rape,võibolla rape oleks tõesti mõni väga lömmis ja roostes romu, mida aegajalt lõhkumas käiakse, ja see siia ei sobiks, mina vaatan asja siiski hobi pilgu alt ja see oli kõigest ettepanek, minu arvates on tegu siiski väga hea foorumiga ja ma olen siit palju asju õppinud ladade kohta

[Muudetud: 29-7-2010 undu]
Kasutaja avatar
undu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 311
Liitunud: 04 Apr 2010 21:22
Asukoht: Viljandi/ Tartu
Autod: Audi 100 C4

Postitus Postitas undu »

ja ei pea panema jääraja ja hobirallikaid põllurallikate patta, kes ütles, et see üldse põllurallikate pada peab olema, nt lihtsalt hobirallikate rubriik

[Muudetud: 29-7-2010 undu]
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

üldiselt on seda asja arutatud pea igal Eesti Ladaklubi üldkoosolekul ja iga kord oleme jõudnud välja selleni, et põllurallikad/hobirallikad/jääraja pillid - nimetagem neid kuidas tahes, aga kontseptsioon jääb neil ju samaks elik avalikele teedele mitte kõlbav sõiduk, mida hoitakse elus võimalikult vähese ressursiga saamaks võimalikult suurt naudingut kinnisel/suletud territooriumil iga hetk kokku jooksva mootori/pooleks mineva kere/alt tulevate sildadega romusõidukiga "rallitades" - ei kuulu Eesti Ladaklubi foorumis avalikuks esitlemiseks.
Suur aitähh selle eest et soovid kaasa aidata foorumi arengule, kuid see idee ei saa kahjuks siin foorumis kunagi teoks.


Tervitustega,
Kytt
Eesti Ladaklubi Juhatuse liige


ps. vaadates külastajate autode teemat, on näha et me oleme niigi paljudele kasutajatele vastu tulnud ning lubame neil eksponeerida masinaid mille seisukord on ilmselgelt niisugune, mis olenemata omanike ponnistustest ei võimaldaks neil iialgi liigelda avalikel teedel
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Esiteks loe oma teema algset pealkirja ja siis tule nutma, et Sulle liiga tehakse.
Lugesin Su teksti korda kolm ja algselt ei tahtnudki midagi kirjutada, kuid seejärel siiski.

Mina sain Sinu mõttest aru ja sain ka aru, et Su mõte ei ole veel Su enda jaoks läbi mõeldud. Juba Sinu jutt, et miks mitte teha rubriik, kus propageeritakse käestlastud autode lõhkumist, selle asemel, et näiteks restaureerimise asemel tugevdada kere ja ehitada masin, mis kannatab hobirallilikku sõitmist. Algse teemakontseptsiooni kohaselt jääb Sinu jutust just selline mulje, et tahan teha roostes põhjaga autost teema kus ma räägin kuidas traadiga summuti kinni sidusin kardaani külge.
Milleks?
Järelikult(ütlen juurde, et "Sinu algse jutu põhjal", et jälle mingit nuttu ei tuleks) ei suuda Sa veel ise väärtustada oma mõtet.
Mina ei näe probleemi selles kui kirjutatakse oma jäärajamasinast või siis mõnest käeharjutamiseks ehitatud masinast ning postitatakse see teiste teemade kõrvale. Aga see kui tullakse arvamusega, et see kere on läbi ja lõhume teda niikaua kuni pooleks läheb, seades ohtu iseenda tervise sealjuures (endale teadlikult kehavigastuste tekitamine on kusjuures karistatav Eesti Vabariigis), siis selliseks jutuks on teised kohad.

Pühi nüüd silmad kuivaks, nuuska nina ära ja mõtle oma mõte enda jaoks uuesti läbi.

P
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Kasutaja avatar
undu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 311
Liitunud: 04 Apr 2010 21:22
Asukoht: Viljandi/ Tartu
Autod: Audi 100 C4

Postitus Postitas undu »

Algselt postitas: PuZuP
Esiteks loe oma teema algset pealkirja ja siis tule nutma, et Sulle liiga tehakse.
Lugesin Su teksti korda kolm ja algselt ei tahtnudki midagi kirjutada, kuid seejärel siiski.

Mina sain Sinu mõttest aru ja sain ka aru, et Su mõte ei ole veel Su enda jaoks läbi mõeldud. Juba Sinu jutt, et miks mitte teha rubriik, kus propageeritakse käestlastud autode lõhkumist, selle asemel, et näiteks restaureerimise asemel tugevdada kere ja ehitada masin, mis kannatab hobirallilikku sõitmist. Algse teemakontseptsiooni kohaselt jääb Sinu jutust just selline mulje, et tahan teha roostes põhjaga autost teema kus ma räägin kuidas traadiga summuti kinni sidusin kardaani külge.
Milleks?
Järelikult(ütlen juurde, et "Sinu algse jutu põhjal", et jälle mingit nuttu ei tuleks) ei suuda Sa veel ise väärtustada oma mõtet.
Mina ei näe probleemi selles kui kirjutatakse oma jäärajamasinast või siis mõnest käeharjutamiseks ehitatud masinast ning postitatakse see teiste teemade kõrvale. Aga see kui tullakse arvamusega, et see kere on läbi ja lõhume teda niikaua kuni pooleks läheb, seades ohtu iseenda tervise sealjuures (endale teadlikult kehavigastuste tekitamine on kusjuures karistatav Eesti Vabariigis), siis selliseks jutuks on teised kohad.

Pühi nüüd silmad kuivaks, nuuska nina ära ja mõtle oma mõte enda jaoks uuesti läbi.

P
hea fantaasia on sul küll, ainult et kust sa seda võtad, et mu ma lõhun oma autot kuni see pooleks läheb, et ma sean ohtu enda tervist, et karterituulutusest tuleb suitsu jne jne jne kust sa arvad et mul on selline arvamus minu auto on küll veidi roostes, aga ikkagi hobimasin, ning ma ei tekita sellega endale kehavigastusi, ta ei tossa, ega murdu iga hetk pooleks tegemist on ikkagi käeharjutuseks tehtud masinaga, millele mul on plaanis varsti ka turvakaar sisse teha, et tagada rohkem ohutust, nii et pühi parem enda silmad puhtaks ja võta veel paar rahustit, see kui mõni inimene tuleb mõne üksiku ideega välja, või midagi kuskil ütleb, mis sulle ei meeldi, ei tähenda, et ta tuleks kohe maa alla materdada

[Muudetud: 29-7-2010 undu]
Kasutaja avatar
undu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 311
Liitunud: 04 Apr 2010 21:22
Asukoht: Viljandi/ Tartu
Autod: Audi 100 C4

Postitus Postitas undu »

Algselt postitas: Kytt
üldiselt on seda asja arutatud pea igal Eesti Ladaklubi üldkoosolekul ja iga kord oleme jõudnud välja selleni, et põllurallikad/hobirallikad/jääraja pillid - nimetagem neid kuidas tahes, aga kontseptsioon jääb neil ju samaks elik avalikele teedele mitte kõlbav sõiduk, mida hoitakse elus võimalikult vähese ressursiga saamaks võimalikult suurt naudingut kinnisel/suletud territooriumil iga hetk kokku jooksva mootori/pooleks mineva kere/alt tulevate sildadega romusõidukiga "rallitades" - ei kuulu Eesti Ladaklubi foorumis avalikuks esitlemiseks.
Suur aitähh selle eest et soovid kaasa aidata foorumi arengule, kuid see idee ei saa kahjuks siin foorumis kunagi teoks.


Tervitustega,
Kytt
Eesti Ladaklubi Juhatuse liige


ps. vaadates külastajate autode teemat, on näha et me oleme niigi paljudele kasutajatele vastu tulnud ning lubame neil eksponeerida masinaid mille seisukord on ilmselgelt niisugune, mis olenemata omanike ponnistustest ei võimaldaks neil iialgi liigelda avalikel teedel
Tänan vastamast
Kui ma saan endale korraliku auto, siis teen sellest siia teema, siiski ma arvan, et vähemalt puzup on minust valesti aru saanud ja minu hobirallika puhul pole siiski tegu roostes vrakiga, mida ma võimalikult vähese ressursiga lammutada üritan, ja ma ei poolda sellist tegevust see auto on siiski minu hobiauto, ja mul ei ole plaanis seda lihtsalt lõhkuda, ma lihtsalt mõtlesin, et korralike näituseautode kõrvale see ei sobiks, ma võin lähiajal sellest autost ka mõne pildi postitada, kui ma turvakaare valmis ja sisse saan ja ka veidi paremini värvin seda, siis võite veenduda, et tegu ei ole siiski mõlkis ja tossava vrakiga, mida ma iga hinna eest puruks üritan sõita ja lõhkuda vaid hobiautoga, mille eest ma ka hoolt kannan

[Muudetud: 29-7-2010 undu]

[Muudetud: 29-7-2010 undu]
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

No sellist osakonda ei tule. Ja jutul lõpp.
Mitte et nüüd mina ütlen nii ja ei tule, vaid see on juba ammu ära otsustatud, mõned aastad tagasi.
Millal tuleb ja millal olukord foorumis taoliseks muutub, et on võimalik selline nurgake tekitada - sellel küsimusele võin vastata järgnevalt:
muutub siis, kui klubi praegune liikmeskond lahkunud on.
Lihtne.

Unistage edasi või astuge klubi liikmeks ning muutke asja seestpoolt.

Alati on võimalik kandideerida olles eelnevalt tutvunud mõningate reeglite ja tõekspidamistega:
http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=10045

Mingid turvakaared siin ei aita :D
Kasutaja avatar
undu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 311
Liitunud: 04 Apr 2010 21:22
Asukoht: Viljandi/ Tartu
Autod: Audi 100 C4

Postitus Postitas undu »

Algselt postitas: logman
No sellist osakonda ei tule. Ja jutul lõpp.
Mitte et nüüd mina ütlen nii ja ei tule, vaid see on juba ammu ära otsustatud, mõned aastad tagasi.
Millal tuleb ja millal olukord foorumis taoliseks muutub, et on võimalik selline nurgake tekitada - sellel küsimusele võin vastata järgnevalt:
muutub siis, kui klubi praegune liikmeskond lahkunud on.
Lihtne.

Unistage edasi või astuge klubi liikmeks ning muutke asja seestpoolt.

Alati on võimalik kandideerida olles eelnevalt tutvunud mõningate reeglite ja tõekspidamistega:
http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=10045

Mingid turvakaared siin ei aita :D
hea küll, see oligi ju ainult mõte ja ettepanek, ma ei arvanud et see kohe niimoodi võib inimesi pahandada ja aitähh, et leidsite aega vastamiseks, ma ei arvanudki, et kohe peab tegema ja saama, kui ei sobi, siis ei sobi ja ei hakka head foorumit rikkuma

Edu Ladaklubile edaspidiseks
Janar
Kasutaja avatar
-lada-
Foorumi kasutaja
Postitusi: 509
Liitunud: 03 Jaan 2010 17:05
Asukoht: muhu/tallinn
Autod: lada 2103, 2106, 21013

Postitus Postitas -lada- »

Kui ma saan endale korraliku auto, siis teen sellest siia teema, siiski ma arvan, et vähemalt puzup on minust valesti aru saanud ja minu hobirallika puhul pole siiski tegu roostes vrakiga, mida ma võimalikult vähese ressursiga lammutada üritan, ja ma ei poolda sellist tegevust see auto on siiski minu hobiauto, ja mul ei ole plaanis seda lihtsalt lõhkuda, ma lihtsalt mõtlesin, et korralike näituseautode kõrvale see ei sobiks, ma võin lähiajal sellest autost ka mõne pildi postitada, kui ma turvakaare valmis ja sisse saan ja ka veidi paremini värvin seda, siis võite veenduda, et tegu ei ole siiski mõlkis ja tossava vrakiga, mida ma iga hinna eest puruks üritan sõita ja lõhkuda vaid hobiautoga, mille eest ma ka hoolt kannan

[Muudetud: 29-7-2010 undu]

[Muudetud: 29-7-2010 undu] [/quote]

Ma ei saa aru mida kuradit sa vingud, kui see auto sul nii korralik on siis tee tast teema külastajate autote alla ja asi korras.
Kasutaja avatar
undu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 311
Liitunud: 04 Apr 2010 21:22
Asukoht: Viljandi/ Tartu
Autod: Audi 100 C4

Postitus Postitas undu »

Algselt postitas: -lada-
Kui ma saan endale korraliku auto, siis teen sellest siia teema, siiski ma arvan, et vähemalt puzup on minust valesti aru saanud ja minu hobirallika puhul pole siiski tegu roostes vrakiga, mida ma võimalikult vähese ressursiga lammutada üritan, ja ma ei poolda sellist tegevust see auto on siiski minu hobiauto, ja mul ei ole plaanis seda lihtsalt lõhkuda, ma lihtsalt mõtlesin, et korralike näituseautode kõrvale see ei sobiks, ma võin lähiajal sellest autost ka mõne pildi postitada, kui ma turvakaare valmis ja sisse saan ja ka veidi paremini värvin seda, siis võite veenduda, et tegu ei ole siiski mõlkis ja tossava vrakiga, mida ma iga hinna eest puruks üritan sõita ja lõhkuda vaid hobiautoga, mille eest ma ka hoolt kannan

[Muudetud: 29-7-2010 undu]

[Muudetud: 29-7-2010 undu]
Ma ei saa aru mida kuradit sa vingud, kui see auto sul nii korralik on siis tee tast teema külastajate autote alla ja asi korras. [/quote]
ma ei vingu, pärast lihtsalt tulevad, mõned inimesed, kellele see ei meeldi ja hakatakse minu kallal ütlema ,et ikka ei sobi jne
rahunege maha inimesed, kas enam ei tohi siis ettepanekuid ja arvamusi ka avaldada, SEE OLI JU KÕIGEST MÕTE
hea küll lp moderaatorid kustutage see teema ära siis kui see juba liiga palju inimesi siin ärritab, see ei olnud mul küll mõttes, et inimesi ärritada

[Muudetud: 29-7-2010 undu]

[Muudetud: 29-7-2010 undu]
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Algselt postitas: -lada-


Ma ei saa aru mida kuradit sa vingud, kui see auto sul nii korralik on siis tee tast teema külastajate autote alla ja asi korras.
Räägib mees, kelle isiklik auto on üks neist, mis vaid modede armust ja paarist üksikust pildist (mis siiski näitavad et autot ka remonditakse ning ehitatakse) veel foorumis olemas on
Suletud