uute liitujate laiskus?!

uute liitujate laiskus?!

Ettepanekud ja probleemid
Vasta
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

uute liitujate laiskus?!

Postitus Postitas olaaf »

üha rohkem liitub foorumiga inimesi, kes kirjutavad "Miks tahad liituda" lahtrisse mingit jama ainult.

Kas võtta sellised inimesed foorumi liikmeks?

mõned näited:

tulevane kasutaja ocmw2 sündinud 1990
Miks soovid liituda: sest ma olen Covrik2!

tulevane kasutaja okram sündinud 1979
Miks soovid liituda: ???

ja tooks ühe vastupidise näite ka:

nüüdseks juba kasutaja Togliatti sündinud 1991
Miks soovid liituda: Soovin liituda, kuna olen leidnud klubist palju asjalikke nõuandeid ning näpunäiteid. Ma olen pikka aega Ladade fänn olnud, sooviksin kaasa lüüa ka klubi tegemistes, leida uusi tutvusi, kellega koos tunda rõõmu Lada omamisest ning vahetada kogemusi.

mis toimub?
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
a
ando
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1166
Liitunud: 07 Dets 2005 22:12
Asukoht: Tartu
Autod: 2101, 2102, 2108, Niva; Skif

Postitus Postitas ando »

Mina leian, et kui inimene ei vaevu sinna lahtrissegi korralikult kirjutama, siis tema koht foorumis ei ole. See lahter on liituja teretuseks ning avalauseks foorumisse saamisel ja kui juba alguses lüüa jalaga uks lahti ja nurka kusta, siis midagi head pole ka edaspidi loota.
Jõud taga, peab minema.
l
lada
Foorumi kasutaja
Postitusi: 496
Liitunud: 24 Veebr 2008 20:23
Asukoht: Tallinn
Autod: 2106

Postitus Postitas lada »

See on väga lihtne, kui keegi tõesti tahaks selle foorumiga liituda siis ta ei kirjutaks sellist jama nagu eelnevates näidetes kirjas on ning kirjutaks midagi mõistlikku.
Arvatavasti on sellised tegelased nagunii need kellel siia asja pole, ning kui nad kasutaja saaksid siis vaid tühja loba ajaksid.;)
Aga eks on võimalik ka see, et nii suur laiskus on peal,et seda kirjutada ei jaksa.
e
Ekke-Taavi
Foorumi kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 07 Mär 2008 07:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Saab 96L; Zaz 965; Seat Leon

Postitus Postitas Ekke-Taavi »

Ma täiesti nõus Ladaga , on neid nolke siia vaja?
:(

Ma saan aru, et parem on kui rohkem liikmeid oleks, aga kuulge, igal asjal on ka piir, eriti kui keegi hakkaks siin mingit segast peksma.

Igatahes Päikest
Ekke-Taavi
prõnn prõnn prõnn...
l
LandDragon
Foorumi kasutaja
Postitusi: 120
Liitunud: 04 Juun 2008 12:41
Asukoht: Tartu
Autod: MB C220 Avantgarde '10
Kontakt:

Postitus Postitas LandDragon »

iroonia peitub muidugi selles, et need, kes siia hetkel postitanud on, nendel pole ka midagi mõistlikku liitumispõhjusena määratud sh olaaf, va kasutaja lada

võibolla oleks mõistlikum meelde tuletada vanasõna: Enda silmas palki ei näe, aga teise silmas pindu näeb.
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Algselt postitas: LandDragon
iroonia peitub muidugi selles, et need, kes siia hetkel postitanud on, nendel pole ka midagi mõistlikku liitumispõhjusena määratud sh olaaf, va kasutaja lada

võibolla oleks mõistlikum meelde tuletada vanasõna: Enda silmas palki ei näe, aga teise silmas pindu näeb.
on näha, et sa pole meie ridades eriti kaua olnud - registreerimisvorm pole olnud mitte alati selliste väljadega - 2008 aastal muutsin välja nimetuse foorumi koodis "miks tahad liituda" - enne seda liitunutel ongi seal miski suvaline tekst, uued liitujad saavad sinna sisestada põhjuse miks nad liituda tahavad :rolleyes

[Muudetud: 5-6-2009 olaaf]
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Enne "Miks soovid liituda" lahtrit oli seal lihtsalt "Elulugu" lahter.
Peale seda kui hakkas sisse voorima ilmselge vaimse, füüsilise ja kurat teab veel millise hälbega kodanikke, sai foorumisse registreerimine suurema tähelepanu alla võetud.
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
l
LandDragon
Foorumi kasutaja
Postitusi: 120
Liitunud: 04 Juun 2008 12:41
Asukoht: Tartu
Autod: MB C220 Avantgarde '10
Kontakt:

Postitus Postitas LandDragon »

seda, et ma pole siin ridades kaua olnud, näitab ka mu liitumiskuupäev tho, aga ok, my bad

loodame siis kõike paremat ja et klubiliikmed ikka foorumiliikmetele eeskuju näitaksid
Vasta