ei pääse ladaklubi lehele

ei pääse ladaklubi lehele

Ettepanekud ja probleemid
Vasta
k
kaur
Foorumi kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 06 Veebr 2003 14:34
Asukoht: Tartu
Autod: 2106 '80

ei pääse ladaklubi lehele

Postitus Postitas kaur »

probleem järgmine:
klubi lehele sisenede vaatab mulle vastu valge leht, millel umbes järgmine lause "acsess to this site is currently unavailable because IP address appears suspicious"
milles probleem?
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Mul ka probleem. Foorumi lehte vaadates vatab mulle vastu foorum . Kenasti naeratab ja teeb kõiki vigureid mida ma tahan. Kui ma aga tahan temast lahkuda siis tema seda mitte ei aktsepteeri. Vist on minusse armunud. Muidu võiks ju nii ollagi aga mis siis saab kui Overspeed tuleb koju. Kui ta näeb et foorum ainult mind tunnistab võib ta armukadedaks muutuda. Ta tahaks ju ka foorumi tähelepanu saada. Aga võta näpust Motamees konutab ees ja ei kavatsegi lahkuda.
Paluks abi foorumist välja logimiseks.
C
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Esimese asja kohta ei oska suurt midagi öelda. Aga motamehel on lahendus lihtne, kustuta oma internet exploreri cookied ja temp failid ära, ja hakkabki uuesti toimima sisse/välja logimine. Endal mul oli sama jama ju et ei loginud välja, peale exploreri tühjendamist hakkas uuesti toimima.
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Nimelt sõber ei pääse ladaklubi lehele. Ütleb, et: Juhul kui te seda lehte näete, siis proovige esialgu tühjaks kustutada oma Internet Exploreri history, Temporary Internet Files, cookies. Kui sellest abi ei ole ja ikka peale refreshimist seda lehte näitab, siis tuleb tõenäoliselt oodata mõned päevad ehk asi normaliseerub. Või külastada ladaklubi foorumit läbi proxy. Probleemide jätkumisel andke sellest teada aadressil critical@speed.ee

Kõige põnevam on see, et ta on kõik sellejaoks teinud, et lehele pääseda adawarega skännisin arvuti läbi, kustutasin temp internet failid ja küpsised ja history ka. Oleme oodanud juba esmaspäevast saati, et asi normaliseeruka aga ei midagi.

Mis proxy adre on?
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Kusjuures Roni kirjeldatud probleem on paljudel. Kaasaarvatud minul, aga ma ise käisin paar päeva läbi proxy ja siis läks ise korda, kuid viacessil ja VFTSil ei ole siiamaani korda läinud. Aga tuleb välja et asi on siiski kasutaja poolne, kuna VFTS väitis et ta kodus teisest arvutist saab foorumisse ja enda omast ei saa. Kui kellelgi on mõni "itimehest" tuttav võiks uurida asja et mis asi võib sellist asja põhjustada.
Muidu proxy aadresse saab siit->
http://www.freeserials.com/eng/proxy/
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

To Critical. Mulle ütleb see CUKI sama vähe kui sulle osakesed mis on kosmose tolmu sees. Palun seleta natuke selgemalt inimesele kes arvutist teab päris vähe. Millisesse faili ma minema pean ja mida kustutama (milline tort seal halvaks läind on)?
C
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Puust ja punaselt :D
Pilt
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

No nii sellest punasest otsast saab isegi motamees aru aga kahjuks see ei aidanud---
sellist nuppu nagu:"Delete cookies..." mul ei olnud (pildilt näha), clear History ja delete files tegin ära--
-- Motamees istub niikui raudnael tammeplangu sees siin foorumis edasi ja overspeed võib ainult
unistada siin mu kõrval millegi kirjutamisest.

Pilt
C
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Sul mingi vanem win ei oska aidata, kuskil seal on kindlalt see nupp kust saab cookied ka ära kustutada, äkki keegi teine aitab?! Aga muidugi saab ka käsitsi lihtsalt otsid kõvaketta pealt üles kus sinu cookied on, ja kustutad lihtsalt maha. Näiteks minul asuvad nad sellises kohas-> C:\Documents and Settings\Silver\Cookies
Kasutaja avatar
overspeed
Foorumi kasutaja
Postitusi: 914
Liitunud: 31 Okt 2002 18:46
Asukoht: Eesti VABAriik, mitte KRDI euroliit
Autod: Omapärane Vene Tehnika
Kontakt:

Postitus Postitas overspeed »

Jessss leidsime halvaksläind koogi ülesse. nüüd saab Motamees välja minna ja mina sisse.:D Tänud Critile.
Arrogance diminishes wisdom.
Vasta