Foorum peab taas kolima!!!

Foorum peab taas kolima!!!

Ettepanekud ja probleemid
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Võiks teha nii, et teeme täitsa uue foorumi, vana foorumi jätame ka alles aga kõik teemad paneme lukku. Uue foorumiga saavad liituda aint need kes on makstud näiteks 50 eeku, ja minumeelest probleem on lahendatud:bouncing
Jupid Venemaalt!
p
pazz
Suletud kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pazz »

Ei mina ei poolda seda kuna äkki mõnel inimesel ei ole seda raha nii kerge välja käia(ei mõtle iseennast) ja ta tahax ka äkki lugeda infi ja abi saada aga noh see oli lihtsalt minu arvamus:puzzled
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

Esialgne postitaja viaccess
Võiks teha nii, et teeme täitsa uue foorumi, vana foorumi jätame ka alles aga kõik teemad paneme lukku. Uue foorumiga saavad liituda aint need kes on makstud näiteks 50 eeku, ja minumeelest probleem on lahendatud:bouncing
kas tahad öelda, et see 50 krooni mis makstakse püsib kellegi pangaarvel a“la 25 aastat ja ta maksab selle eest edaspidi kõik maksud? või on see kuutasu? esialgsete arvutuste kohaselt 50x600(kasutajad)=30000 ja jagada kuutasuga mis hetkel jutujärgi 100 eeki siis saame tulemuseks, et rahast jätkub 25 aastaks! :D asjalikum oleks valida keegi kes hakkab seda arvet valdama ja igaüks maksab aastamaksu nt.10 eeki. ka siis jätkub praeguse kasutajate hulga juures raha 5 aastaks. samas kui lahutada 6000 (liikmetasu aastaks) - 1200 (aastane serveritasu) jääb järgi 4800 eeki ja selle rahaga saaks kaks korda aastas panna kinni mingi motelli ja korraldada camp. aga see on minu arvamus ja seda ei pea aksepteerima:spin
jahil
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

mis nende piltidega juhtus! mul ei näita enam. kas server kolib juba? hirm tuleb peale:( ja igav hakkab
jahil
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Esialgne postitaja zikz
see et nimekiri nimekirjaks kes maxnud on, aga scorpioklubis on asi ästi korraldatud et ses suhtes et nime all on kui on maxnud siis on et klubiliige, teistel on mingi kasutja või muud säärast, et tesied vist saavad ka kõike asju teha aga eks igalühel meeldix et nad on ikka nn ametlikud klubiliikmed, see võib inimesi keelitada maxma
lihtsalt üx mõtte välgatus
Nõustun eelrääkijaga. Ma arvan et heaga saab paremini, võib ka nii et need kes maksavad saavad suuremad õigused N: chatis.

Kui me selle raha eest hakkame Campe korraldama siis asjad vähe teistsugused, sest siis peab täpselt rida vedama kes kuipalju maksnud on ja need kes ei ole need siis Cambile kaasa ka ei tule.
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

cambi ja muudex raha ple minu meelest jah mõttet nii öelda üldist raha jätta, sest sellega ju igasugune jama, kui camp on siis need kes lähevad need maxavad ja toimetavad omasoodu
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

mis siis sellest saab. kuna kolimine pihta hakkab? kellele raha maksta? kirjutage mingi arve nr. siia, et saaks ülekande teha.
jahil
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Esialgne postitaja effekt
mis siis sellest saab. kuna kolimine pihta hakkab?
halloo maa kutsub. kui sa juhuślikul pole tähele pannud, siis me oleme juba kolinud:sein:flaming
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

halloo maa kutsub. kui sa juhuślikul pole tähele pannud, siis me oleme juba kolinud:sein:flaming [/quote]
mis karjud:mad: kas arvad, et kõik on päevad läbi siin, et sellest aru saada?:flaming ei ole märganud siin teemas postitust, et OLEME JUBA KOLINUD! :kuri , kui arvad, et kõik on sinusugused ajuhiiglased siis lase käija.:mad: kus on kiri, et teema on lukus:yllatunud
jahil
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Esialgne postitaja effekt
halloo maa kutsub. kui sa juhuślikul pole tähele pannud, siis me oleme juba kolinud:sein:flaming
mis karjud:mad: kas arvad, et kõik on päevad läbi siin, et sellest aru saada?:flaming ei ole märganud siin teemas postitust, et OLEME JUBA KOLINUD! :kuri , kui arvad, et kõik on sinusugused ajuhiiglased siis lase käija.:mad: kus on kiri, et teema on lukus:yllatunud [/quote]
ma ei karju, lihtsalt peaks ju näha olema, et ladaklubi.ee enam ei suuna, vaid meil on nüüd oma server:)
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

ma ei karju, lihtsalt peaks ju näha olema, et ladaklubi.ee enam ei suuna, vaid meil on nüüd oma server:) [/quote]
kahjuks ei pannud tähele ja ei olnud veel ka maile lugenud. nüüd olen targem. tänan:D
jahil
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Jah lõpuks ometi on korralik, ja täitsa oma virtuaalserver olemas, ei ole vaja kasutada enam mingeid ümbersuunamisi ega asju, vaid aadress on www.ladaklubi.ee Arutaks nüüd seda maksmise asja ka edasi, muidu on kuuajapärast jälle foorumil pillid kotis.
p
pvr
Suletud kasutaja
Postitusi: 68
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pvr »

ghmm kergitan yles kunagise Landi idee teha MTÜ, aga see vist ei ole ikke kõigeparem lahendus.
Kuid laekurit on ikkagi vaja.
PS: ei ole ladaklubi täieõiguslik liige(kuna momendil ei oma yhtegi ladat) aga foormumi säilimisex mõned kroonid ikka loovutax, :rolleyes nii et midagist muud kui laekurit vaja, ilma temata raha asju korda ei saa.
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

Esialgne postitaja Critical
Jah lõpuks ometi on korralik, ja täitsa oma virtuaalserver olemas, ei ole vaja kasutada enam mingeid ümbersuunamisi ega asju, vaid aadress on www.ladaklubi.ee Arutaks nüüd seda maksmise asja ka edasi, muidu on kuuajapärast jälle foorumil pillid kotis.
just eelmistes teemades ma seda silmas pidasingi. kas ei peaks / võiks mingi kokkusaamise moodi asja teha..... eelnevalt ette teatada ja samas saaks ka kohe kuni talveni raha kokku korjata. mul küll hetkel auto ei liigu, aga kohale tuleks ikka (tallinnas esialgu) ja annaks oma panuse.:cool:
jahil
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Foorum on nüüdseks tõepoolest kolinud, seega võib antud teema sulgeda.

Järgmiseks küsimuseks on aga serveri kuutasu kogumine, mille kohta saab lugeda ja arvamust avaldada SIIN
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
Suletud