Liikmete/külastajate autod

Liikmete/külastajate autod

Ettepanekud ja probleemid
Vasta
b
BA32101
Foorumi kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 09 Jaan 2007 08:30
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x BA3 2101 '72 + Ford Focus

Liikmete/külastajate autod

Postitus Postitas BA32101 »

Sirvides foorumit, tekkis uitmõte, et kas ei oleks parem eraldada antud teemades originaali taastajad ja ülejäänud. Nagu näiteks via jne. Lihtsalt tekiks selgem pilt. Aga see ainult minu tagasihoidlik mõte.
Kasutaja avatar
robi
Ladaklubi Liige
Postitusi: 494
Liitunud: 10 Sept 2003 21:43
Asukoht: Tallinn
Autod: 2107 1992
Kontakt:

Postitus Postitas robi »

Et mõte oleks eristada "Tunnustatud Eesti ladaklubi projektiteema"?

Täiesti arusaadav üleskutse, kuna nii mõneski teises foorumis on õpetlikke ja innustust pakkuvaid teemasid, mida on aga väga raske välja sõeluda üldisest kirjutiste hulgast. Samas kaasneb tunnustuse jagamisega alati vastutuse ja kontrolli nõue. Kes otsustab, et teema on väärt esile tõstmist, ja kui teema kisub labaseks tuleb esiletõstmine jällegi ära võtta, kes võtab?

arutelu...
t
tghg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 141
Liitunud: 18 Sept 2007 23:55
Asukoht: Viimsi
Autod: Informatsioon
Kontakt:

Postitus Postitas tghg »

Mina samuti poolt! Siis saab selgema pildi ette ja kergem otsida teatud kategooriate alt masinaid.
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Miks teha elu nii raskeks?

Postitus Postitas Jonx »

Ja kuidas me neid autosid gruppidesse jagame? Igaüks ju arvab, et just tema auto on sobilik teatud kategoorisse. Vb kui kasutaja arvab, et tema auto on originaal, siis mina vb arvan, et see on põllurallikas. Maitsed on erinevad ja seega ei saa seda asja grupeerida. Mis on tuuning? Kas valuvelg? Kas põhjavalgus? Kas bemmi antitiib või istmed? See on jälle lai mõiste.

Toon näitena oma auto. Kuhu ma selle paigutama peaks? Tuuning? Ei usu, mis seal tuuningut on? See et korvistmed ja clean look, põhjavalgus ning velg all? Ma ei taha seda üldse kuhugi paigutada. Ei pea seda tuuninguks ja pole tahtmist seda autot ka lahterdada kuskile. Auto on auto ja kes vaatab see vaatab. Kõigi autodega võiks nii olla.

Minu arvamus, las jääb asi nii nagu ta on. Jälgige rohkem foorumit ja teate kes, millal ja mida oma autoga teeb. Suvalisel ei olegi vaja teada ja kohe leida, et kasutaja X on oma autole pannud teise mootori ja kavatseb ketaspidureid panna.



[Muudetud: 15-10-2008 Jonx]
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
corrado
Foorumi kasutaja
Postitusi: 805
Liitunud: 27 Veebr 2006 08:28

Postitus Postitas corrado »

Ma pakun, et lihtsalt silmapaistvad projektid sobiks eraldi panna, kõik kus nähakse korralikult vaeva auto tegemisega ja lõpptulemus on midagi ilusat silmale vaadata. Tuuningu ja mittetuuningu eristamine on tõesti üks väga raske asi, väga hägune on see piir.

Samas kas üldse sellist asja on vaja, esiteks, pole siin ju teab kui palju neid autode teemasid, ma saan aru kui mingi 100lk oleks teemasid, siis veel, aga praegu vist peaks olema kasutajate autode all 4lk ja liikmete all 1lk(mis tavakasutajale nähtav)
See läbi sirvida on max 10 minuti töö tegelikult.
Kasutaja avatar
kapa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 333
Liitunud: 05 Nov 2006 12:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2105

Postitus Postitas kapa »

Kas üldse on vaja oma autot siin näidata? Ok, hea logi, mis millal kuidas ja kellega tegid oma auto juures, aga kui sa tahad näha teise mehe autot, siis tuled üritusele ja vaatad ja küsid omanikult. Oma silm on siiski kuningas.
Sorry, lihtsalt naljakas tundub see probleem.
Teeme tööd aeglaselt, aga see-eest sitasti...
Kasutaja avatar
robi
Ladaklubi Liige
Postitusi: 494
Liitunud: 10 Sept 2003 21:43
Asukoht: Tallinn
Autod: 2107 1992
Kontakt:

Postitus Postitas robi »

Mis siin nii naljakat ikka on. Eks igaüks kolab siin omamoodi. Mina ei jõua kõikidesse autode teemadesse süveneda, loen niiöelda pisteliselt. Minu isiklik probleem on selles, et absoluutselt ei huvita teemad ja postitused, kus käepärastest vahenditest on tehtud turbo või supakakast või on mitsubishi stange kipsikruvidega lada külge tõmmatud. Väga huvitavad mind aga teemad, kus on ohtra pildimaterjaliga ja asjakohase tekstiga kirjeldatud hobiauto ehitamist. Sellistest teemadest on mida õppida, lahendused, töö tehnika, erilised töövahendid jne.
Näiteks võib tuua Motamehe autode teemad
Vanast nivast käepärane metsaveok. Vanast 2104'st omapärane ja praktiline kastiauto. Projekt 2102.
Tartsu kopikas kogu mootoriehituse ilus-võlus-valus. Aastatepikkune valdzu kiirenduseprojekt, mis nüüd ka käigus on. Reineri muljetavaldav püsivus ja disainialane edukus (mu sõber oli ikka päris üllatunud, kui näitasin talle reineri teemat, kuidas üks noor poiss nii sihikindlalt, põhjalikult ja hea maitsega auto renoveeris). Veel võiks mainida Via autosid, mida on hea lugeda, jukii tegi huvitava rallika, dasf'i masinad, jonxx tuunis ja ka bergi ulmelist ettevõtmist on huvitav sirvida. Need on projektid, mida olen jälginud ja mida võtad päeva postidest lahti. Paljud postitused aga kajastavad, et: ostsin 21063 , vahetasin sillajupid ja pidurivoolikud ning pildid varsti. No ei viitsi sirvida selliseid.
Ka teistes foorumites on projekte mis innustavad. Bmw klubis näiteks nuga 323i - soovitan lugeda 16 lehekülge täiesti rondi taastamist tehasekonditsiooni (isegi istmekangas tellitud tehasest) rohke pildimaterjaliga. Sama ka valdeku e21, Huvitav on ka Martin_R 750 jne, jne... Need teemad sain kätte ainult tänu vihjetele, Foorumist midagi otsida küll ei suudaks (seal oli vist 11000 kasutajat) enamus teemasid on et mul on tooniring ja madal vedru. Nii et täiesti mõistetav on huvi selekteeritud teemade järele. Huvilistele soovitan lugeda ka projekte vanatehnika foorumi projektilehekülgedel (homme on tööpäev, nii et kes täna selle koha avastab ärgu üle pingutagu;)
Vasta