Ettepanek: Autode müügikuulutustele pilt kohustuslikuks (Ka kirbuturul)

Ettepanek: Autode müügikuulutustele pilt kohustuslikuks (Ka kirbuturul)

Ettepanekud ja probleemid
c
CozmonauT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 644
Liitunud: 20 Okt 2003 21:14
Asukoht: Saku/Haapsalu
Autod: BMW V8, Pontiac V8
Kontakt:

Postitus Postitas CozmonauT »

aga kas nii ei saaks teha, et saaks müügikuulutustele vastata uuesti ? vähemasti sellemõttegagi, et kui müüa lisab pilti siis saab ühe pildi asemel mitu lisada, juhul kui pole internetis üleval ja lisab oma arvutist ?
l
Laada
Foorumi kasutaja
Postitusi: 260
Liitunud: 08 Juul 2003 10:18
Asukoht: Tallinn
Autod: Nokia, Nolada.

Postitus Postitas Laada »

Enamus parematest müügipakkumistest on reeglina ikka ilma pildita, kui takkajärgi mõtlen siis suurema enamuse autodest olen ostnud just ilma pildita kuulutuste kaudu. Kes vähegi tahab saab müüdavat kaupa ka ilma pildita kirjeldatud, tihtilugu jätab just pilt eksitava mulje. Minu arvates oleks pildi nõudmine tobe. Samas mitte midagi ütlevad ja ilma olulise infota kuulutused võiks küll ära keelata.
c
ConanTM
Foorumi kasutaja
Postitusi: 54
Liitunud: 29 Juul 2006 22:01
Asukoht: kuressaare
Autod: vaz2102

Postitus Postitas ConanTM »

mina olen pildi poolt :rolleyes
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Algselt postitas: CozmonauT
aga kas nii ei saaks teha, et saaks müügikuulutustele vastata uuesti ? vähemasti sellemõttegagi, et kui müüa lisab pilti siis saab ühe pildi asemel mitu lisada, juhul kui pole internetis üleval ja lisab oma arvutist ?
Me leidsime ka selle probleemi (tänu dasfile), hetkel mess uurib kas foorum võimaldab mitut pilti lisada ühte postitusse, ilma välise linkimiseta.
c
CozmonauT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 644
Liitunud: 20 Okt 2003 21:14
Asukoht: Saku/Haapsalu
Autod: BMW V8, Pontiac V8
Kontakt:

Postitus Postitas CozmonauT »

Algselt postitas: Valdz
Algselt postitas: CozmonauT
aga kas nii ei saaks teha, et saaks müügikuulutustele vastata uuesti ? vähemasti sellemõttegagi, et kui müüa lisab pilti siis saab ühe pildi asemel mitu lisada, juhul kui pole internetis üleval ja lisab oma arvutist ?
Me leidsime ka selle probleemi (tänu dasfile), hetkel mess uurib kas foorum võimaldab mitut pilti lisada ühte postitusse, ilma välise linkimiseta.
uurige siis seda kah, kas saab lisada mingi koodi et muudaks pildid automaatselt 640x480px
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

Päris nii ka ei saa. Kui keegi paneb näiteks 700x600 pildid siis ta "venitab" selle pildi proportsioonist välja.
Usun, et lihtsam teha selline kood, mis kontrollib sisestatud pildi mõõtmed ning kui mõõtmed on suuremad kui 640x480 siis ta ei lase seda pilti lisada.
Lower your standards and you'll never be disappointed!
Vasta