Ettepanek: Autode müügikuulutustele pilt kohustuslikuks (Ka kirbuturul)

Ettepanek: Autode müügikuulutustele pilt kohustuslikuks (Ka kirbuturul)

Ettepanekud ja probleemid
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Ettepanek: Autode müügikuulutustele pilt kohustuslikuks (Ka kirbuturul)

Postitus Postitas PuZuP »

Et siis selline ettepanek minu poolt...
On seda ennemgi arutatud, kuid iga kord kuidagi maha vaibunud...
Seega ajame jälle suure kella külge...
Lihtsalt ära hakkab tüütama variandid, et kas üldse pole pilti või siis lubatakse kohe-kohe pildid teha...
Kui ei viitsita oma müüdavast masinast pilte teha, siis näitab see ka müüja suhtumist oma pakutavasse kaupa...
Seega kui ei võta vaevaks nii paljugi, et pilt teha, siis ei viitsi ka järelikult müüa - a'la, et ah eks keegi loll võibolla ikka ära ostab...
Ja vabandused, et "ei ole fotokat" ja "aku oli tühi" jäetagu ka enese teada...kui keegi veel ei ole kuulnud, siis elame muideks tehnoloogiaajastul...mobiiltelefonidelgi hakkab helistamine vaikselt lisafunktsiooniks muutuma...ning alati saab kuskilt laenata kaamera vms...
Ning vanasõnagi ütleb, et üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna (Näit: auto heas korras - no see ütleb küll palju jah...)

Vastukaja?

[Muudetud: 7-3-2007 PuZuP]
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

Poolt!
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Postitus Postitas Priidic »

nõus, nii tulebki teha

tegelikult võiks ka varuosadel pildid juures olla(muidugi mitte igaühest eraldi, kui mingi 20 asja on müüa, siis mõeldav grupipilt)

pilt soodustaks varuosa müüki igati
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
f
fanatt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 309
Liitunud: 22 Jaan 2006 20:10
Asukoht: saaremaa
Autod: VAZ 2101, 21063, Mitsubishi ECLIPSE

Postitus Postitas fanatt »

Poolt! Müügi kuulutustesse võiks saada ka mitu pilti lisada.
pidur = kiiruse surm
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

Õige. Mina olen poolt. Siga kotis ei osta ju (mõtlen seda, et mina ei lähe autot kohapeale vaatama kui kuulutuses pilti/pilte pole ja on ainult kahe sõnaga kirjeldatud)

Ja need registreerin-et-müüa-kasutajad tuleks ka ära kaodata kuidagi. Äkki on võimalik, et ainult kindla postituste arvu pealt saab ostu/müügi teemasse postitada.
Jah ma tean, et keegi ütleb nii, et siis tulevad külastajate autode teemas selliseid 3 sõnalisi poste rohkem kui ratsahobusel sitta. Kahtlen, et keegi viitsib näiteks 50 postitust selle pärast teha, et midagi müüa saaks, sest need postid lähevad nagu nii kustutamisele.

See siis minu arvamus.

[Muudetud: 7-3-2007 reiner]
Lower your standards and you'll never be disappointed!
Kasutaja avatar
kapa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 333
Liitunud: 05 Nov 2006 12:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2105

Postitus Postitas kapa »

Kahe käega poolt!

Auto müügile võiks jah pilt kohustuslik olla, varuosadele ka, ka kirbuturule. Aga, kui ostan autot? Siis ei saa ju pilti panna autost, mida ostan...

Ja veel, see oleks kah tore, kui varuosa ostule keegi täpsustava pildi paneb. Muidu on nii, et tekib kuulutus ala: Ostan seda asja sealt tagasilla juurest vasakult poolt varda otsast. Muidugi pole pilti vaja, kui soov on arusaadav: Ostan 2107 karburaatori!

Mis arvate?
Teeme tööd aeglaselt, aga see-eest sitasti...
Kasutaja avatar
MuKi14
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1149
Liitunud: 01 Veebr 2007 21:41
Asukoht: Pärnu
Autod: 2106

Postitus Postitas MuKi14 »

Poolt!! peaks kindlasti vähemalt ühe pildigi lisama.
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Kodanik Kapa poolt igati õige kivi minu kapsaaeda...:P
Mõtlesin üht, aga kirja panin teist...
Et siis mõtlesin ostu-müügi foorumit ja müügikuulutusi, kuid kirja läks see mis läks...nii et korrigeerisin pealkirja...
Täname tähelepanelikkuse eest :cool:
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
m
maikel06
Foorumi kasutaja
Postitusi: 62
Liitunud: 30 Jaan 2007 21:11
Asukoht: jõgeva
Autod: 21063

Postitus Postitas maikel06 »

Poolt !
:)
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Postitus Postitas Priidic »

Algselt postitas: reiner
Ja need registreerin-et-müüa-kasutajad tuleks ka ära kaodata kuidagi. Äkki on võimalik, et ainult kindla postituste arvu pealt saab ostu/müügi teemasse postitada.
Jah ma tean, et keegi ütleb nii, et siis tulevad külastajate autode teemas selliseid 3 sõnalisi poste rohkem kui ratsahobusel sitta. Kahtlen, et keegi viitsib näiteks 50 postitust selle pärast teha, et midagi müüa saaks, sest need postid lähevad nagu nii kustutamisele.
neid ei tohiks küll kuidagi piirata, kui mõnel papil on korralik masin pakkuda ning lapselaps teeb pildid, ja üldse korraliku kuulutuse, siis miks ta peaks mingit postide hulka korjama, et kuulutuse üles saaks panna?

ta regab ennast, teeb teema ja asi ants. teema kustub nagunii teatud aja jooksul.
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Mina ka poolt et pilt peaks ikka olema
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Õigus, pilt peab olema kohustuslik.

Autode müügi puhul võiks olla veel:

Näide:
--------------
Mark: 21063
Aasta: 1982
Mootor: 1,6
Kindlustus: Ei
Ülevaatus: Jah
Spidomeetri näit: 86663
Hind: 3000EEK
Asukoht: Tallinn

Lisa: 07 istmed, elektri aknad....

Ja muidugi.
Müüa nimi: - jube nüri on helistada ja küsida "kas streetracer1999 kuuleb?"
Telefon:

Rohkem endal praegu pähe ei tule.
k
kenu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 195
Liitunud: 14 Mai 2002 15:37
Asukoht: Valga
Autod: 05
Kontakt:

Postitus Postitas kenu »

Ja perekonnaseisu väljatoomine kohustuslikuks + seksuaalne orientatsioon. Jube lugu kui lähed mingi paadunud vanapoisi või pede kääst autot ostma.
Nahavärv ja koopia tervisetõendist ka muidugi -- ega ikka mingile aidsihaigele neegrile oma autot ei müü.

Kui inimene müüb ostab autot/juppi, siis valib ta ise müügistrateegia. Hästi, et foorumi juures on selline rubriik, kuid milleks peale sundida mingeid formaalsusi.
Korrektne eesti keel peaks olema ainuke nõue.
m
Mahno
Foorumi kasutaja

Postitus Postitas Mahno »

Pilt võiks tõesti kohustuslik olla autode puhul. Varuosade puhul võiks olla vabatahtlik - enamuse juppide kohta on nagunii teada kuidas nad välja näevad. Pildi tegemine on ka tänapäeval nii kättesaadav et sellega probleemi ei tohiks olla. Vaadake auto24 portaali - palju seal on ilma pildita kuulutusi. Mina isiklikult ei viitsin neid ilma pildita seal isegi vaadata.

Spido näitu ladaklubis vast kohustuseks teha pole mõtet - enamus müüdavast on nagunii mitmendal-setmendal ringil, originaalist aegajalt järgi vaid number ja ämber. Enamus autodel pole ka esimene omanik - st keegi ei oska öelda, kas jookseb teine, kolmas või neljas ring.

Samuti peaks hinna olemasolu rangemalt jälgima. Mind igatahes häirivad kuulutused stiilis <müüa selline või teistsugune rape, pakkuge hinda, kui meeldib siis müün>. Inimene võiks ikka teada kas ta müüb või ei ja palju ta saada tahab.
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Algselt postitas: Mahno
Spido näitu ladaklubis vast kohustuseks teha pole mõtet - enamus müüdavast on nagunii mitmendal-setmendal ringil, originaalist aegajalt järgi vaid number ja ämber. Enamus autodel pole ka esimene omanik - st keegi ei oska öelda, kas jookseb teine, kolmas või neljas ring.
Täitsa õige kommentaar.


Foorumis on viimasel ajal 90% läbu. Ja väljaspoolt arvatakse et Eesti Ladaklubi ongi selline. Olen seda paljudelt kuulnud. Moded lihtsalt ei jõua teemasid kustutada enam (siinkohal tänan kõiki modesid kes seda veel teevad). Põhjuse peab kõrvaldama, et mõttetuid teemasid ei tehtaks, mitte tagajärgedega võitlema!

Edit:
To Kenu: Kogu see asi on nimelt selles, et müügi teemadesse kirjutada ei saa. Siis peaks seal kõik vajalik info kirjas olema. Kui inimesed seda loomulikust aru ei saa, siis peab natuke suunama. Või on sul mõni parem mõte?

[Muudetud: 8/3/2007 Valdz]
k
kopec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 314
Liitunud: 17 Mai 2003 21:32
Asukoht: Kui kodus,siis Rakvere!
Autod: japs

Postitus Postitas kopec »

Autode müügi kohalt peaks pilt tõesti kohustslik olema,kuid varuosade kohalt vast siiski mitte.
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa!-Al Bundy
r
romka
Suletud kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas romka »

Ära on tüüdanud lause "pildid tulevad varsti". Olen vist miljon korda seda näinud!
Kasutaja avatar
arvi100
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 875
Liitunud: 07 Sept 2004 09:52
Asukoht: Jõgeva
Autod: Vaz 2101'73 - Lada 1300 SL'85

Postitus Postitas arvi100 »

Auto fotod müügikuulutuse juurde on hea mõte,aga millised fotod ?
Fotod ! peavad olema nii informatiivsed et me saaksime jämeda ette -
kujutuse autost arvuti tagant tõusmatta.Võiks teha korrektse näidis müügikuulutuse, siis saavad müüjad aru milline müügikuulutuse vorm
viib neid kõige kiiremini ostu-müügi tehingu sõlmimiseni.
Auto detailidest võiksid salongidetailid(istmed ja uksepolstrid) olla fotoga
varustatud,näeb värvitooni ja kui terved või katki nad on.

[Muudetud: 8-3-2007 arvi100]
Masin on kasin - Grigori Šaakašvili
Kasutaja avatar
kapa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 333
Liitunud: 05 Nov 2006 12:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2105

Postitus Postitas kapa »

See on hea idee, et teha üks näidiskuulutus. Muidugi arvan mina, et piltidega liialdada ka ei tasuks (nagu mina seda teen)

Ja veel: Valdzi pakutud süsteem oli hea, ise lisaksin veel ühe asja - VIN kood.
Teeme tööd aeglaselt, aga see-eest sitasti...
Kasutaja avatar
Suska
Foorumi kasutaja
Postitusi: 340
Liitunud: 25 Juul 2006 10:59
Asukoht: Eesti
Autod: 2103

Postitus Postitas Suska »

Algselt postitas: ValdzModed lihtsalt ei jõua teemasid kustutada enam (siinkohal tänan kõiki modesid kes seda veel teevad). Põhjuse peab kõrvaldama, et mõttetuid teemasid ei tehtaks, mitte tagajärgedega võitlema!
Ohjasi omakäes ikkagi ei saa hästi hoida, kui tahta head tulemust tuleks lihtsalt modesi juurde võtta ma arvan. Mõni kauem olnud foorumis inimene võib-olla oleks nõus veel sellise kohustuse omapeale võtta. Aktiivne liige.

Suska@Olnud mitmes foorumis mode. (Käin foorumis näiteks päevas vähemalt 5 korda, kõik jõuab tehtud). Ma ei sponsoreeri, kuid mina teeks sellise triki ära.
Müüa nimi: - jube nüri on helistada ja küsida "kas streetracer1999 kuuleb?"
Profiili alla märkida lahter kuhu saab nime panna? Igaüks vast perekonnanime ei taha panna, nii et üks lahter. Kuid Eesnime ei karda küll keegi panna.

[Muudetud: 9-3-2007 Suska]
Vasta