mis lada-rahvas arvab? (veebileht)

mis lada-rahvas arvab? (veebileht)

Ettepanekud ja probleemid
Vasta
z
znif
Foorumi kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 16 Mär 2007 12:50
Asukoht: Valgamaa
Autod: 2106

mis lada-rahvas arvab? (veebileht)

Postitus Postitas znif »

Tere kõigile.

Kuna mul on huvi Ladade vastu ning samas võimalused ja ehk ka oskused :puzzled: veebimeisterdamise koha pealt, tegin pisikese koduka (väga algfaasis). Plaan on sinna rahvale rõõmuks panna kõiksugu infot Ladade kohta - vastavalt sellele kuidas jõuan. Ehk iga päev natuke ;)

Eks nüüd nahutamiseks ilmselt läheb aga siiski - mida siinne rahvas asjast arvab?

Leht siis siin: LADA
a
afz
Suletud kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas afz »

väga kena näeb välja, kui juhuslikult kasutajaid koguneb, siis oleks mõtekas äkki lehed ühendada vms.
r
R_A_I_T
Foorumi kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 27 Veebr 2006 22:27
Asukoht: saaremaa
Autod: puudub hetkel

Postitus Postitas R_A_I_T »

üsnagi asjalik weebileht aga loodame et sinna tuleb palju infot asjade kohta.
h
Hõljuk
Foorumi kasutaja
Postitusi: 53
Liitunud: 12 Juun 2004 11:16
Asukoht: Vilj.
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Hõljuk »

Leht hea, aga arvan, et enda tarbeks kasutades jääb suht tühjaks. Ma pole kursis, mis seis www.ladaklubi.ee lehega hetkel on, aga selline leht sobiks sinna küll päris hästi... ootaks LK juhatuse ja teemaalgataja arvamusi selle kohta.
z
znif
Foorumi kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 16 Mär 2007 12:50
Asukoht: Valgamaa
Autod: 2106

Postitus Postitas znif »

No mis ma kostan... Asi alles kolm päeva vana ju - loomulikult tühi veel. Aga teisest küljest - kui juhtkond arvab et asjal on mõtet pole mul midagi selle vastu et siit klubi kodukas kooruks :spin
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Juhatus arutab seda asja...
Elame - näeme...
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Sael võiks olla nii. Nagu siin küsitlus kuidas mida parandada jne. Siis seal kuidagil lihtsalt tehtud et küsimus ja kohe vastus. Ja kui siis veel pildimaterjal. Et saaks kergelt õpetusi kätte jne. Muidu väga tore idee ja eha mõte. Loodan et asi hakkab edukalt arenema.
z
znif
Foorumi kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 16 Mär 2007 12:50
Asukoht: Valgamaa
Autod: 2106

Postitus Postitas znif »

Algselt postitas: grimes
Sael võiks olla nii. Nagu siin küsitlus kuidas mida parandada jne. Siis seal kuidagil lihtsalt tehtud et küsimus ja kohe vastus. Ja kui siis veel pildimaterjal. Et saaks kergelt õpetusi kätte jne. Muidu väga tore idee ja eha mõte. Loodan et asi hakkab edukalt arenema.
Midagi sellist ma aretan ka... Generaatori osa natuke sain lisatud juba ;), vaata http://www.zlabs.pri.ee/lada/index.php?option=com_content&task=view&id=16
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Vot siukesed asjad on suureb abipulgad. Paljudele. Kes pole enne tööd teostanud jne. Loodame siis kõige paremat ;) Edasi arenemisel. Ja arvan et mõni võiks isegi ab talle pakkuda. Ise pakuks kah abi aga noh ma nii lammas arvutikoha pealt :P
Aga kui midagi vajalikku leian netist mis vääriks üles riputamis siis saadan sulle kirja :cool:
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

Motamehe piltidele-juttudele hea koht ju :)
m
Mikk195
Foorumi kasutaja
Postitusi: 61
Liitunud: 02 Mai 2005 19:45
Asukoht: Rapla
Autod: ZAZ965A (1965); Honda Prelude (1994)

Postitus Postitas Mikk195 »

Oleks tõesti hea koht kasulikele õpetustele. Kui oleks kerge igasugu kasulikke õpetusi leida, siis olen kindel, et seda loetaks väga palju.
z
znif
Foorumi kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 16 Mär 2007 12:50
Asukoht: Valgamaa
Autod: 2106

Postitus Postitas znif »

Teatud põhjustel tegin mainit lehe täielikult ümber. Enne oli mootoriks Joomla!, nüüd lasin asja oma käsitöö peale jooksma. Kahe päeva nikerdamist võivad soovijad imetleda.

Mis edasi? Edasi juba-mainitud-teatud-põhjustel lähen personaalse veebilehe arendamise teed. Siiski põhirõhk jääb Vaz teemadele, ehk leht hakkab sisaldama infot Lada/Vaz toodete kohta.

Idee on siit foorumist ka asjalikumad õpetused sinna kopeerida. Kas autorid (nt Motamees jt) selleks mulle ka loa annavad, veel ei tea. Kui süsteem selleks valmis, eks küsin personaalselt üle ;)

Foorumit ma sinna ei tee - pole mingit mõtet siinset asjalikku hakata dubleerima, kasutajate registreerimise kohta mõtlen veel - esialgu ei näe selleks rohkem vajadust kui admin/mode õigused artikleid lisada/muuta...

Igasugust Vaz-teemalist infot olen nüüdseks küllalt palju kogunud, jõudumööda püüan seda siis ka üles riputada.
Vasta