Pärnu lennuvälja kasutamine kiirendusvõistluseks.

Pärnu lennuvälja kasutamine kiirendusvõistluseks.

Kokkutulekud jm liikmete organiseeritud ettevõtmised
m
mks113
Foorumi kasutaja
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Sept 2005 15:39
Asukoht: Pärnumaa
Autod: Vaz 2104 , Audi a4 Q ,Audi 100

Postitus Postitas mks113 »

Tere!
Nüüd hakkab ilm vaikselt soojenema, et millalgi võiks selle ürituse ära korraldada ju ?
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Postitus Postitas Priidic »

lennuväljal teadtud põhjustel, teadmata ajaks, ürituse korraldus edasi lükatud

eks siia teemasse antakse teada, kui taas teema päevakorras on
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
d
dasf
Postitusi: 1057
Liitunud: 12 Veebr 2003 15:05
Asukoht: järvamaa-Tallinn
Autod: 2x2105 2xBMW
Kontakt:

Postitus Postitas dasf »

To mks113 aga palun korralda asukoht ju sul hea
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Algselt postitas: Priidic
lennuväljal teadtud põhjustel, teadmata ajaks, ürituse korraldus edasi lükatud

eks siia teemasse antakse teada, kui taas teema päevakorras on
Jah, asi selles, et lennuvälja omanikud vahetasid turvafirmat ja seepärast langes ära klubipoolne hea kontakt. Nüüd seal kiirendusvõistluse korraldamine mitte küll võimatu, aga kindlasti natuke keerukam.
Nagu alati, mängivad ka meie puhul suurt rolli tutvused, kui tahame midagi väikse raha eest korraldada. Suure raha eest saab kõike..... Meil seda pole :(
Panengi kõigile huvilistele südamele (just neile, kes ise kohapeal elavad), et kui on kindel soov kuskil midagi põnevat läbi viia, siis arvestage, et platsid-rajad on kellegi omad ja nende eest küsitakse kohati ülepaisutatult kolossaalseid summasid. Tutvus maksab, sellega saab aeg-ajalt päris kenasti mängida (on ka mängitud) ja summasid maha kaubelda ;) ning kellel veel tutvusi peaks olema kui mitte teil, kes te elate just õiges maakonnas või koguni renditava objekti vahetus läheduses (?).
d
dasf
Postitusi: 1057
Liitunud: 12 Veebr 2003 15:05
Asukoht: järvamaa-Tallinn
Autod: 2x2105 2xBMW
Kontakt:

Postitus Postitas dasf »

Väga õige tähelepanek logman soovitavalt ikka kohalikud mehed sondeerivad pinda siis kui asi konkreetsem võib ju kindlate korraldajatga ja kohalike klubikaaslastega kokku saada objekti valdajatega.
m
mks113
Foorumi kasutaja
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Sept 2005 15:39
Asukoht: Pärnumaa
Autod: Vaz 2104 , Audi a4 Q ,Audi 100

Postitus Postitas mks113 »

To dasf: Jah sul täitsa hea mõte ;) ,sest ma suht lähedal küll seal, umb 30 km, aga keegi klubiline võiks kaasa tulla, ja läheks uurima, et kuidas see asi oleks võimalik korraldada, ning palju maksma läheb jne.

[Muudetud: 8-4-2007 mks113]

[Muudetud: 8-4-2007 mks113]
i
Indy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 659
Liitunud: 07 Aug 2005 01:54
Asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa
Autod: VAZ 21011 -`80 (projekt), Nissan Primera 2,0 TD
Kontakt:

Postitus Postitas Indy »

Mnjah,ei teadnud mina ette,et lennujaam noa selga lööb...
Eelmisel suvel kutsuti tööle ja kusagil novembris hakati rääkima Falck“i palkamisest.
Seega tuli mul ja veel kahel mehel minema jalutada,kusjuures ei tahetud koondamisraha ka maksta (aeti udu).Mina sain oma rahad läbi töövaidluskomisjoni,ei tea kui hea näoga nad nüüd mind enam jutule võtavad...
Vist mitte eriti rõõmsalt.
Seega ei luba enam midagi.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Selle kiirendusüritusega on üks "aga" veel, nimelt ei taha ta kuidagi mahtuda meie üritustekalendrisse. Kuid see on lahendatav, kui hästi mõelda ja natuke ümber planeerida :)
Eksisteerib kaks võimalust:
1. Maikuusse on plaanitud orienteerumisvõistlus. Ja sama kuu alguses sõidavad päris paljud Tshehhimaale Euroopa kokkutulekule. Ma ei usu hästi, et veel kolmas üritus sinna mahuks ja kui mahubki, siis on see kah juba juba broneeritud, nimelt Messil oli plaanis klubilistele väike üllatus... aga sellest ei ole mina pädev rääkima.
Juunis on suve algus. Kui nüüd suvi sama kiirelt tuleb ja ilmad soojaks kütab nagu kevade saabudes toimus, siis ehk saab juuni algul (02.-03. või 09.-10. näit.) ta ka vääriliselt vastu võtta ja juuni lõppu, peale jaanipäeva jääks just täpselt selline päev (30.juuni), mil oleks mõeldav ka Pärnu rada ette võtta. Olen ise kah jaanist alates kodus ja võimeline siis Pärnuga asju ajama kui muidu ei saa.
2. Juulis toimub kõigi eelduste kohaselt Summercamp+Hiiumaa kardirada üheskoos. See on nii suur üritus ja võtab väga palju energiat, seepärast ei taha juulikuusse küll ühtegi muud asja rohkem suruda.
Et algselt augustisse plaanitud SC saab juulis tehtud, siis on august esialgu täielikult vaba kalendris ja siin teine võimalus võtta ette Pärnu kiirendus ;)
Hetkel ei tea kahjuks seda, kas minust augustis ka tegijat on, sest sinna veel liiga kaua aega.

Need olid kaks minupoolset nägemust/pakutud võimalust. Esimene kiire ja natuke tormakas, teine normaalsem, kui ürituste tempot silmas pidada.

Igatahes tahaks nüüd teie poolt teada:
1. Kui palju oleks üldse tulijaid, kui lennuväli välja aetakse ja osalustasu vaja maksma on hakata?
2. Kui suur on päevarent?
Vot seda tahaks ma kah teada, kas veel Indy uuritud 1000.-/2000.- veel juunis või augustis kah kehtib. Selleks head pärnakad, ongi vaja teie abi, et keegi läheks ja teeks juttu silmast silma (mitte tel. teel, sest õiged, usalduslikud kokkulepped sõlmitakse ikka poolte kohtumistel) lennuvälja juhatajaga. Ise enne juunikuud kahjuks sinnakanti tõenäoliselt ei jõua.
Vasta