Rehvid

Rehvid

Kõik 4x4 seonduv
Vasta
p
priit467
Foorumi kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 05 Veebr 2009 21:01
Asukoht: Kuressaare
Autod: kuna mul on niva ja oleks vaja vahest nõu

Rehvid

Postitus Postitas priit467 »

Terevist vaja mutretseda nivale uued rehvid millega saaks sõita nii suvel kui ka talvel ja peaks kärbine ka nati olema.
vaatasin siin netis ringi ja leidsin sellised http://www.insaturbo.com/insaturbo4x4_en.html siit miksto ja ranger.
Mis arvate kas need oleksid head ja kuidas on müraga?
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

kui müra pärast muretsed siis pigem mudel 4x4
seal on selgelt kirjas ka suhe millele rehvid mõeldud
offroad - onroad
mida suurem on offroad number seda rohkem ta möla teeb ja vastupidi...
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1389
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Mida kärnilisem muster, seda rohkem müra. Ise pead vaatama, kus rohkem sõidad. Kui rohkem vaja maastikku sõita, siis sellest lähtuvalt ka kumm. Müra on lihtsalt kaasnev nähtus:)
205 /16 mõõduga peab arvestama, et see käib logarisse juba. Logarita peaks nibin-nabin minema, aga eest võib ka vastu tiiva serva käima hakata.
Ma ise ei taha logaritest loobuda ja seega olen otsinud 16" 185 või äärmisel juhul 195 mõõduga maastiku mustriga kummi, kuid seni pole veel silma hakanud. Saadaval on ainult Niva originaal kumme. Nende kohta pole aga erilist kiitust kuulnud. Seegakui keegi teab, kust 16" 185 offroad kummi leida, siis ärge oma teadmisi endale hoidke;)
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Algselt postitas: Mel
Mida kärnilisem muster, seda rohkem müra. Ise pead vaatama, kus rohkem sõidad. Kui rohkem vaja maastikku sõita, siis sellest lähtuvalt ka kumm. Müra on lihtsalt kaasnev nähtus:)
205 /16 mõõduga peab arvestama, et see käib logarisse juba. Logarita peaks nibin-nabin minema, aga eest võib ka vastu tiiva serva käima hakata.
Ma ise ei taha logaritest loobuda ja seega olen otsinud 16" 185 või äärmisel juhul 195 mõõduga maastiku mustriga kummi, kuid seni pole veel silma hakanud. Saadaval on ainult Niva originaal kumme. Nende kohta pole aga erilist kiitust kuulnud. Seegakui keegi teab, kust 16" 185 offroad kummi leida, siis ärge oma teadmisi endale hoidke;)
Nivale võid alla panna kaubiku e.C talverehve,Näiteks Nokia Hakkapeliita H2,on väga hea mudas minekuga.
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Vasta