Tallinn Ralli

Tallinn Ralli

Motospordi foorum (üritused ja rallimasinate elu)
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Tallinn Ralli

Postitus Postitas skahar »

...ja puškad stardis:)
ka siit klubi meestel sinna asja!
vähem kui kuu ajapärast saab kiirusi näha...

kõik selle ralliga seonduv siia - äitähh!
m
marks
Foorumi kasutaja
Postitusi: 356
Liitunud: 15 Mär 2003 19:41
Asukoht: Kohila
Autod: Audi, BMW, Moškvitch

Postitus Postitas marks »

millal ja kus see täpsemalt on?:puzzled
s
stann
Suletud kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas stann »

tahaks jah kuupäeva teada ja tahaks teada kas klubimehi ka seal näha saab?
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

[quote]

TallinnRalli 2003
02.05-03.05 2003 (harjumaa teedel)
Täpsem info: www.auto.ee/sport

Klubimehed: "NÄLG", äkki "vfts6" ka???
mina mitte(või mine sa tea)
MASIN MÜÜGIS!!!!
Ostke ära ja tundke ladast ka mõnu!!!!
v
VFTS.
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 28 Dets 2002 12:10
Asukoht: tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas VFTS. »

Ma ei saa aru kuidas tuleb inimesel mõte üldse rallist loobuda või saa ei loob ja nirud hammast paremale autole ve to:skahar
a
Anonymous
Foorumi kasutaja

Postitus Postitas Anonymous »

Ma stardis kõrvalistmel.:DTulge muidugi kõik vaatama.
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Originaali postitas VFTS.
Ma ei saa aru kuidas tuleb inimesel mõte üldse rallist loobuda või saa ei loob ja nirud hammast paremale autole ve to:skahar
Vaata väike vfts - ka mina mõtlesin nii kunagi!!!!!!
kuid kui võlad kaelas siis enam ei mõtle nii, ega see nalja asi ole, ralli ikka suurte meeste mäng(loe rahajõmmide).

miks loobusin, oli see et tahaksin sõita ikka VÕIDU peale, mitte laenatud asjade ja KASUTATUD asjadega enda eluga riskides ja pidevalt kirudes nö. tagaotsas venitada - ei äitähh!
aaaga see kõik ei tähenda, et kunagi oma masina tagasiostan ja sinna UUED jupid ja rehvid alla sean:)
a
asjamees
Foorumi kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 11 Jaan 2003 21:39
Asukoht: Tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas asjamees »

lauluväljakul sprinti sõidan ma kaasa aga vist tallinnralli sõidan kõrval istmel.(kõik oleneb sellest kui kiiresti mootor kokku saab) aga tallinn rallist niipalju:


Juht/Kaardilugeja Auto/Car/

Viljar Ventsel-Alar Õige Lada Samara
Lembit Soe-Ahto Pihlas Lada VFTS
Mart Liiksaar Ott Alender Lada VFTS
Ats Remmelg-Meelis Pielberg Lada Samara
Alar Tatrik-Veljo Vainokivi Lada VFTS
Einar Laipaik-Kristjan Värv Lada VFTS
Kristo Puusepp-Külvar Mand Lada VFTS
Harri Rodendau-Tom Rist Lada VFTS
Marko Mättik-Toomas Tauk Lada VFTS


!!!! Ladad ei ole eesti autospordis välja surnud
a
Anonymous
Foorumi kasutaja

Postitus Postitas Anonymous »

TO asjamees:kellega sõidad kui saladus pole?
a
asjamees
Foorumi kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 11 Jaan 2003 21:39
Asukoht: Tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas asjamees »

Tallinn rallil ma sõidan koos isaga . Tahtis ka asja ära proovida. Ta ka nii vaimustuses rallispordist. Aga kes teab kas üldse starti jõuab kuna mootor tuleb kokku panna.:(
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1390
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Käidud siis ka rallit vaatamas - Pirita katset. Kohe alguseks ei jõudnud kuna uni oli magus, aga vfts-id nägin ära.
Kas auto.ee paneb kõige kiiremini katsete tulemused välja või mõni muu leht?
h
heiki.k
Foorumi kasutaja
Postitusi: 60
Liitunud: 29 Sept 2002 17:16
Asukoht: Tallinn, vana&hea Eesti Vabariik
Autod: VAZ 2103 “74
Kontakt:

Postitus Postitas heiki.k »

Tulin just ka Pirita katselt.
Metsa vahel rebisid kõik küll hästi aga ladad jäid ikka mulle kõige paremini silma. Subarud ja Fordid Mitsud olid küll kiired aga lada-mehed ikka tagasi ei hoidnud - muda lendas ja rattad õhus.
Kõige effektsemat sõitu tegi minu arust Rodendau.
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

rodendau kuradi ....... jäi mu tuttavale ARVO OJAPERVELE (nissan almera) katse peal jalgu ja ei lasnud teda mõõda ARVO pidi kuradile tagant sisse sõitma et mööda saada ja tänu sellele kaotas ARVO teise käigu (päris vajalik käik oli nagu ta ütles) aga rodendau , tänu sellele otsa sõidule,pani tiiru peale :lol :lol :lol
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

No nii, käidud sis kah kaemas ja peaks mainima, et päris tasavägine võistlus oleks tulnud, kui kõik isendid oleks ka lõpetanud....siin vahet teha siis E-7 ja E-8 klassi vahel!!!!

Muidugi on kohe pilt selge et SAMARA on ikka peajagu üleVFTS'ist....siin võiksid siis nälg ja RS ka kaasa rääkida, mis neil vahe on.....kuid üks ikka veab ja teine ju tõukab, kuid siiamaani oli ilmselt einar (mõni veel kunagi), parem=kiirem juht oma puškaga kui mõni teine samaaril, aga jah seekord oli ventsel omas sõidus ja midagi öelda ei ole, kahju et remmelgas oma pooltelje katki rebis.....kui remmelga samaarist veel rääkida siis rally.ee foorumis teadis keegi rääkida et olevat nüüd 183hj 1600cc aiste vahel...!?
no noh....ime sis et pool telg esimene asi ole mis ära vajub:)
Kuigi tahaks teada mis asi see välja mõeldi, et nüüd ca. 20-30hj juure andis???

Ok, huvitav oleks ka teada palju eesti puškadel hj oleks.....minu oma arvutustelt ca 130-140hj kuid tahaks iks täpselt teada.....Soe oma oli soomes käind stendis....1 mootor olevat lõhki lennand 8000 rpm peal!?....ja Puusepp(tyrilt) väidab et 1600 tal andis 147hj....

Ok see selleks, kuid ralli oli rahuldav!

Osalejate kommentaarid ikka teretulnud, et kus ja kuidas täpselt!!!!!!
r
rs racing
Suletud kasutaja
Postitusi: 162
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas rs racing »

Eks Samara kiirus ole ka tänu sellele palju kasvanud, et ta sellest aastast E klassi kukkus.
Aga vahe pu¹kadega on siis ilmselt tingitud just parematest juhtimisomadustest, esiveost. Samara resurss on nii suur, et seda kuradit vist ei niisama lihtsalt ära ei lõhu.

Mõned pildid ka DIO Tallinna Rallilt: http://www.hot.ee/rsracing/tallinn.html
a
Anonymous
Foorumi kasutaja

Postitus Postitas Anonymous »

Ütleme nii, et Ventseli auto ja teised samarad maksava ikka umb poole rohkem ka kui pu¹kad.Esiveolisel juba nagu eelpool mainitud ikka suuremad eelised.Üldiselt ma arvan, et Ventseli kiirus polnd kellelegi üllatuseks-seal Vaimõisa ja Kivitammi katsel pani ikka väga häid aegu.TO SERBIN:Rodekal polnd ruumi eest ära minna(põhjus 2 töötavat silindrit)-seal katsetel olid teed ikka väga kitsad.Nagu ikka juhtus see intsident kõige kitsamal lõigul.Aga kumbki viha ei pea-sõidetakse võidu ka järgmistel katsetel:spin
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Nojah, sedan't küll et samaarid kiiremad on....huvitav kas neile võib neid 110 juppe ka peale krudida...Ida pool neid ikka tuunitakse ja jutud juba et jah 180 hj 1600cc jne....

Selle ette jäämise kohapelat jah, et ka mulle jäi Tatrik LE rallil 02' Kurgjärve(vanasti Risttee katse) ette ja sõitsin lihtsalt tema järel ~3km aga jah mööda poleks saand, sis oleks pidand ta juba kinni pidama ja ega ausalt tihti sinna tahavaate peeglisse ei vaadatagi, kuid ega mul püüda ka kedagi polnd, sest Soe oli oma 15" ratastega juba ysna ees :(

Kuid jama jah kui keegi ette jääb, eriti on see minul välja kukkunud sprintidel, kus keegi sulle uut sõitu selletõttu ka ei anta....ebaõnn:mad:


Ok, nael rehvi!
m
marks
Foorumi kasutaja
Postitusi: 356
Liitunud: 15 Mär 2003 19:41
Asukoht: Kohila
Autod: Audi, BMW, Moškvitch

Postitus Postitas marks »

kuulsin kuskilt, et üks Lada VFTS oli laulukal üle käinud. on tõesti nii we?:puzzled
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

sis kui laulukal sprint oli käisin kah vaatamas sis käis üks VFTS jah üle katuse aga ralli ajal olin ise ka laulukal ja eip tea küll et oleks käind ;)
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Esialgne postitaja serbin
sis kui laulukal sprint oli käisin kah vaatamas sis käis üks VFTS jah üle katuse aga ralli ajal olin ise ka laulukal ja eip tea küll et oleks käind ;)
ralliajal küll ükski VFTS upakile ei läind, aga laulukal sealt vfts6 meeskonnast keegi....huvitav palju neil neid VFTS ehitati, et nad ka ühesugused on jne.:puzzled
Vasta