Weber karburaatorite pagaldamine 2108, 1.3

Weber karburaatorite pagaldamine 2108, 1.3

Motospordi foorum (üritused ja rallimasinate elu)
Vasta
m
maniac
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Weber karburaatorite pagaldamine 2108, 1.3

Postitus Postitas maniac »

mul on olemas weberid aga ei oska neid kuidaki külge panna...vaja oleks teha vastav kollektor aga ei tea mis materjalist see olema peaks ja kuidas seda üldse kõige lihtsam teha oleks??? Masin, mis neid ootab on vaz 2108 1.3 mootoriga.
Või kui keegi oskab üldse soovitada mingit firmat või kedagi, kes võiks need ära teha siis andku teada

muutsin pealkirja ära, kui teinekord postitust teed, pane võimalikult informatiivne pealkiri !!!:wow
t
toni
Suletud kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas toni »

Ega sinna tavamootori külge neid mõtet kruvida ei ole, mingit efekti ei anna. Kollektor peab aga olema õige kujuga, koonuseline ning õige pikkusega - Ligur Motors Karksi - Nuias on märksõna. Hind oli mu mäletamist mööda paar - kolm tuhat. Tegelikult on need webrad külge ja tööle saada üks kuradi suur ke....
m
maniac
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas maniac »

Aga kui sportnukkvõll sees on siis ju peaks juurde andma...seda ma tean jah, et nende külgepanek on üks paras ke.... et nende sünkroniseerimine ja muu selline värk on ikka kole raske. Ligur Motorsist olen kuulnud aga hindadest ma ei teadnud midagi.
j
Jan
Foorumi kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 23 Juun 2003 19:59
Asukoht: Est
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Jan »

Tuhajuhe tegi mulle ka sellise kolle valmis, et võid ju tema käest ka uurida, kui tõsine huviline oled.
Aga huvi pärast küsiks, et mis weberitega täpselt on tegemist? Kui sul on laialtlevinud DCOE 45-d siis need on sinu mootori jaoks liiiiiiiiiiiga suured.
m
maniac
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas maniac »

Endal olemas Solex c40 Addhe weberid...Need ei tohiks ju suureks jääda
Vasta