K: Rallisport alaealistele?

K: Rallisport alaealistele?

Motospordi foorum (üritused ja rallimasinate elu)
k
kallas2
Suletud kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kallas2 »

Ma tahtsin rahva rallile minna 06 ega aga ei lastud.
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Sõber sõidab sellles 16 juunjor , ja siis mosseliigas ja ta on 14a.
Ja kui a lube hakkab tegema saab ta need 1a varem kätte ja tegema hakata varem.Niiet seal on 1 hea pluss külg.Seal peab vist olema mingi arv sõite kah et mitu sõitu peab tegea et se asi kehtiks.J aminu mäletamismööda seda palju ei pidanudgi sõitma.Osta se mingi 300.-kr litstsents ja mine sõitma.

Oarandage kui millegiga mööda panin.Sõber rääkis nii.
a
asjamees
Foorumi kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 11 Jaan 2003 21:39
Asukoht: Tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas asjamees »

Algselt postitas: grimes
Sõber sõidab sellles 16 juunjor , ja siis mosseliigas ja ta on 14a.
Ja kui a lube hakkab tegema saab ta need 1a varem kätte ja tegema hakata varem.Niiet seal on 1 hea pluss külg.Seal peab vist olema mingi arv sõite kah et mitu sõitu peab tegea et se asi kehtiks.J aminu mäletamismööda seda palju ei pidanudgi sõitma.Osta se mingi 300.-kr litstsents ja mine sõitma.

Oarandage kui millegiga mööda panin.Sõber rääkis nii.
anna andeks aga mina küll sinu jutust mitte midagi aru ei saanud, su sõber sõidab J16 klassi ja mosseliiigat 14 aastaselt ja siis load saab nö 13.5 kätte )ÜTLE MIDA SA SELLE JUTUKESEGA ÖELDA TAHAD:sein vabandage mind kui ma kedagi häirin aga mind hakkab selline asi segama . lihtsalt mingid sepad. see ei ole mitte esimene kord lihtsalt hakkavad oma (teksti kirjutama)On see popp ja noortepärane aga me elame veel eesti riigis ja meie keeleks on ema keel , ((Oarandage kui millegiga mööda panin.Sõber rääkis nii.)) MIS LAUSE SEE SELLINE ON ?????:sein kes sellest lausest peaks aru saama ? Kuhu jäävad admini silmad;)
l
lada 1300sl
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas lada 1300sl »

:puzzled Grimes on vist mõelnud seda kunagist juttu, kus räägiti, et autospordiga tegelevad alaealised saavad teha B1 lubasi varem ehk 14 aastaselt nagu ma aru saan:puzzled ja B load 16aastaselt :puzzled

ja selle (Oarandage kui millegiga mööda panin.Sõber rääkis nii.) Seal vist peaks see esimene sõna nagu vabandage olema :sein
:kuri Mis teha kui mõnel kirjutamisega kiire ja valesti kirjutab ja teised seda pärast mõistatama peavad :mad:
u
uki
Suletud kasutaja
Postitusi: 110
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas uki »

Ehk see esimene sõna siiski Parandage... Pole mõtet vihastada paari trükivea tõttu... Vaadake klaviatuurilt, mis täht on selle tähe, mis ei saa selles sõnas kohe mitte olla, kõrval, saate ka sõna kätte, kui muidu aru ei saa. (Praegu siis O kõrval täpselt P, Grimesil läks lihtsalt vist näpp valele klahvile.)
Vasta