Milline on sinu tulevikuvisioon Ladaklubist...

Milline on sinu tulevikuvisioon Ladaklubist...

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
f
ffbi
Suletud kasutaja
Postitusi: 64
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ffbi »

Aga kui naad nii agarad on siis miks on ühte ja sama postitust mitu tükki ja kui ise panen midagi üles kustutatakse see ära kuna see postitus on juba üles pandud. Vaatasin natuke foorumis ringi siis jäi silma mõned asjad. Näiteks starteri kohta on 3 või 4 postitust üleval.
m
mummuke
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas mummuke »

Kui mina Ladaklubi netist avastasin, siis vaatasin, et päris tore üritus teil siin. Saab nõu küsida ja puha. Praegu olen suuna sinnapoole võtnud, et tegelikult on see klubivärk ju selles mõtte väga kivt, et ühendab edukaid noori inimesi, kes on võtnud vaevaks ja viitsimiseks vanadele Ladadele uus elu sisse puhuda (igati tänuväärt tegevus ju!)

Pole küll veel ühelgi klubiüritusel käinud, aga vaadates ringi siin kodukal, siis tundub, et neid üritusi on kuidagi vähevõitu olnud (või ma eksin?). Äkki oleks vaja midagi hoopis teistmoodi üritustel planeerida? Autode teema oleks muidugi üks kindel, aga just see muu osa seal juures-meelelahutus jne, äkki kutsuks mingeid üllatusesinejaid vmt. No et oleks ikka ka selliseid tulijaid, kes ise otseselt autodega ei tegele (pruudid, naised, mehed, lapsed...)Pealegi, lihtsalt jooming ei eruta ju paljusid (või erutab?) Kõik see ikka selle mõttega, et ei käiks ainult samad näod koos, vaid tuleks rohkem rahvast.

Miks ei võiks näiteks koos pikematele sõitudele ka piiri taha minna (ma ei mõtle nüüd mingit Euroopa turneed, aga näiteks naabermaid küll)?

Või äkki oskaks keegi sebida näiteks mingeid huvitavaid koolitusi-täiendõppeid klubi liikmetele?

Minu mõte on ühesõnaga selles, et kui on klubi, siis peaks olema ka klubiline tegevus, mis ei tohiks olla enamjaolt ainult interneti vahendusel.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3999
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Vaata Mummuke!
Enamus ,võiks öelda isegi 99% liikmetest ju tegelikult väga noored poisid.
Koolid suuremal osal pooleli või siis just tööle asunud. Autodeks Ladad ,mis teadagi vajavad pidevalt hoolt ja niblimist.
Koduelu tahab ka elamist-olemist.
KLUBI??? No lihtsalt ei ole ju kellelgi eriti aega mürada mingite suuremat sorti üritustega.
Tean omast käest ,et suudan vaevu sedagi jälgida ,mis foorumis toimub.
Pole klubiliigegi ja ei jõuaks olla ka mitte.
Aga Sul on õige tähelepanek. Ja äkki klubi vajabki just mõnda särtsakamat naisliiget. Meestel teadagi - õlu ja autod ja ...-ongi kogu meelelahutus ,nagu öeldakse...
Sinust võiks ju saada näiteks klubi sekretär :puzzled ?
Või siis keegi ,kes teisi taga utsitaks või eest veaks? Mehed on laisemad selle poole pealt - mis parata...
Mis juhatus asjast arvab?
Või on vajalikum kitkuda kana teemal: miks juhatus nii ja miks siis jälle naa... jne...
m
mummuke
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas mummuke »

Einoh, minupoolest võin abiks olla ikka, kui vaja:)

Tegelikult ei ole ju mõtet siin midagi kitkuda, tuleb asi üheskoos kätte võtta ja mõelda, kuidas paremini ja huvitavamat teha saaks, et ka suuremale hulgale rahvale peale läheks. Foorumis ju nii palju liikmeid ja kasutajaid-miks siis nii vähe on aktiivsed klubielus??

Õlu ja autod? Seda muidugi, aga elus on palju palju teisigi toredaid meelelahutusi, mida saaks nendele kahele veel lisada...

Ma saan aru küll, et aega kõigil vähe, samas kui on ikka klubi, siis ei saa päris ka loota mingi ühe-kahe inimese peale ja oodata, et mida nad nüüd seekord meile pakuvad (kõik ju suured inimesed, kõigi suu peas ja rääkimisvõime olemas-tehke siis ka rohkem ettepanekuid!). Sest kui rahvast käib üritustel vähe, siis äkki asi ikkagi milleski muus kui ajapuuduses, rahas vms? Ma oletan, et rahvas nagu ootaks ikkagi midagi põnevat, samas keegi ise ei viitsi/ei julge/ei taha ettepanekuid teha. Ega see koolielu nüüd ka kedagi segada tohiks- tööl käijatel ju veel vähem aega..Päev-paar üritust ja enne seda natuke aega selle planeerimiseks ei tohiks kedagi ära tappa, ma arvan.

Kahjuks siinsest teemast veel konkreetseid järeldusi minu meelest teha ei saa, et mis siis teisiti olla võiks. Nii et julgemalt, rahvas! Kui te ise oma elu huvitavaks ei tee, siis ei saa seda ju ka teie eest keegi teine niiväga teha!
d
doris
Postitusi: 588
Liitunud: 18 Nov 2003 14:51
Asukoht: Nõmme
Autod: 2105, 21083
Kontakt:

Postitus Postitas doris »

Üritusi toimub pidevalt, aga kõike lihtsalt ei panda foorumisse kirja. Need liikmed kes on klubis juba kauem olnud, need tunnevad teineteist ka rohkem, seega suhtlevad ka rohkem. On kujunenud välja omad inimesed kes kohtuvad pidevalt, käies siis piljardis, uisutamas, niisama väljas söömas, kelgutamas, või teevad võrgupidusid....
Seda juttu võib jätkata kaua veel ,mida kõike koos tehakse. Suuremad üritused loomulikult kajastatakse foorumis, nagu cambid, loodusretked või lihtslt vahest kokkusaamised parklates või siis piljardiklubides.
See ju loomulik et tallinnas toimub rohkem üritusi ja kokkusaamisi, ega siis tallinna rahvas tule tartusse üritust korraldama - kuigi ka seda on juhtund :D
Igatahes kokkusaamiste kohapeaelt MINA küll ei nurise, sest neid on täiesti piisavalt.
Ja siia teemasse üldjuhul kirjutavad need, kes pole eriti käinud üritustel, sest ma pole veel näinud et keegi vanem olija kurdaks :D
loodan et väga kuri ei saanud:P
Roolin nii kuis jaksan
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Algselt postitas: doris
"Üritusi toimub pidevalt, aga kõike lihtsalt ei panda foorumisse kirja. Need liikmed kes on klubis juba kauem olnud, need tunnevad teineteist ka rohkem, seega suhtlevad ka rohkem."


ehk siis nagu kuskil keegi juba ütles, LK on üks väga killustunud ühendus, kus siseringiinimesed näiliselt küll ergutavad uusi klubilisi üritustel käima, kuid omaks neid siiski nii kergelt ei võeta.
/me ei viitsind oma energiat raisata niipalju, et nö. vanade olijatega ühele tasemele jõuda



"Igatahes kokkusaamiste kohapeaelt MINA küll ei nurise, sest neid on täiesti piisavalt."


heheee, arvata võib :lol


"Ja siia teemasse üldjuhul kirjutavad need, kes pole eriti käinud üritustel, sest ma pole veel näinud et keegi vanem olija kurdaks :D "

no siin teemas postitanutest vähemalt pooli olen mina üritustel näinud

loodan, et vastus liiga kuri ei tulnud
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

ka kõigile teada üritusi on piisavalt, kui kellegi arvates on vähe, siis võib ise korraldada, muidu ongi et ühed ja samad näod korraldavad
nagu eelpool öeldud virisevad need kes ise ie ole kohal olnudki
m
mummuke
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas mummuke »

Oot, aga milles siis klubi point on, kui mingid üritused on kujunenud nii, et ainult kindlad näod käivad ja üritusi siin ei reklaamitagi?

Seda ma tahtsingi ka ennist öelda, et kui on üle-Eestiline klubi, siis võikski selle eesmärgid olla laiemad, kui lihstalt see, et väiksem kamp rahvast käib omavahel tihedamalt läbi... Eks muidugi ongi nii, et osad inimesed klapivad omavahel paremini, tunnevad üksteist paremini ja neid seob omavahel rohkem asju, aga seda ei saaks siis ju 100% klubitegevuse alla liigitada... See on pigem lihtsalt heade sõprade omavaheline kokkusaamine.

See, et kirjutavad ka need, kes polegi varem üritustel käinud (nagu ka mina ise) on minu meelest just positiivne- no siis saavad nö vanemad olijad ka teada, miks need mittekäijad pole siiani käinud või mida nad üritustelt ja klubilt üldse ootaksid...

Või mis te arvate sest asjast?

Ei tahtnud nüüd ka väga kuri olla:)
d
doris
Postitusi: 588
Liitunud: 18 Nov 2003 14:51
Asukoht: Nõmme
Autod: 2105, 21083
Kontakt:

Postitus Postitas doris »

järgmine suurem üritus on igaaastane loodusretk - ehk siis kevadine loodusretk, koht veel täpsustamisel.
Niiet laske aga tulla kõik uued liikmed, see oleks ainult positiivne kui uusi liikmeid ka kohale tuleks
Roolin nii kuis jaksan
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3999
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Paar küsimust edasiseks arutamiseks:
1.Kas minusugune mitteliige ka üritustele oodatud on?
2.Kui suur on klubi liikmemaks ikkagi ja mis tehakse rahaga mis jääb üle peale serveri renti (noh et kas klubil on ka mingi kassa kogunenud)?

Peas loksub igatsugu mõtteid ,aga esialgu ootaks vastuseid neile küsimustele ja siis sõltuvalt infost laoks paar asja lagedale ,nii umbes nädala pärast...
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

Algselt postitas: logman
Paar küsimust edasiseks arutamiseks:
1.Kas minusugune mitteliige ka üritustele oodatud on?
2.Kui suur on klubi liikmemaks ikkagi ja mis tehakse rahaga mis jääb üle peale serveri renti (noh et kas klubil on ka mingi kassa kogunenud)?

Peas loksub igatsugu mõtteid ,aga esialgu ootaks vastuseid neile küsimustele ja siis sõltuvalt infost laoks paar asja lagedale ,nii umbes nädala pärast...

1.üritused on avalikud, võivad kõik osa võtta
2. minu teada hetkel klubi liikmemaks lahtine ja ülejääv raha läheb klubi hüvanguks:)
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3999
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Mhm ,mis tähendab "klubi hüvanguks"?
Kas Mess ostab õltsi ,et janu kustutada klubi hüvanguks :lol ?
Ootaks ikka konkreetsemaid vastuseid ,mis ei puikleks ähmasesse uttu.
Ma ei tööta maksuametis. Niikui rahast juttu tehakse ,on kõik kapis :sein
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

hehh, vaata asi siin nii, et mida rohkem sa küsid ja huvi tunned seda vaenulikumalt sinusse suhtutakse. vaevalt et sa sellist saatust omale tahad nagu mulle siin külge kleebitud, a“la "tyra kytt, ära noki, pole sinu asi, mis me teema"
aga kui ma nüüd ei eksi, siis pole kuskil välja hõigatud igaaastase liikmemaksu summat
Vasta