K: Ark-i kohta

K: Ark-i kohta

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
Vasta
k
KAЯEL
Foorumi kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 17 Apr 2013 20:23

K: Ark-i kohta

Postitus Postitas KAЯEL »

Tervist
Mul on selline imelik küsimus. Mul plaan ladal esistange ära võtta, kuna isiklikult meeldib ilma esistangeta aga mu sõber ütles sellepeale, et kui ma selle ära võtan siis mu auto välimus muutub ja siis võib sellega Ark-is probleeme tekkida. Kas ma peaks seda juttu uskuma?
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

 
KAЯEL kirjutas:Tervist
Mul on selline imelik küsimus. Mul plaan ladal esistange ära võtta, kuna isiklikult meeldib ilma esistangeta aga mu sõber ütles sellepeale, et kui ma selle ära võtan siis mu auto välimus muutub ja siis võib sellega Ark-is probleeme tekkida. Kas ma peaks seda juttu uskuma?
ARKi see ei huvita, küll aga võid sattuda politsei kõrgendatud huvi alla ning ülevaatuselgi võib probleeme tekkida.
k
KAЯEL
Foorumi kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 17 Apr 2013 20:23

Postitus Postitas KAЯEL »

Nagu ma aru sain on siis ülevaatuselt raskem läbi saada?
a
Arvos
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1103
Liitunud: 31 Jaan 2010 22:57
Asukoht: Tallinn, Saue
Autod: 2105, Volvo V70, Mazda 6 BMW 740Individual, mõned Transitid, mõned JAWA-d ja MF70-d ja ZIL-131

Postitus Postitas Arvos »

ARK-i ei huvita ning lisaks ei taheta seal toiminguteks ka autot näha juhul, kui on kehtiv tehnoülevaatus. Kui aga mentidele jalgu jääd, saad sellest (ülevaatusest) küll kohe lahti.
Üks VAZ peab autopargi hulgas alati olema.
k
KAЯEL
Foorumi kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 17 Apr 2013 20:23

Postitus Postitas KAЯEL »

Mul auto on seisnud julgelt 4 aastat garaazis, see kevad mõtlesin, et võiks teha sellega midagi. Ühesõnaga mul puudub ülevaatus kas siis peaksin kuidagi teisiti käituma ?
h
hautz
Postitusi: 2276
Liitunud: 08 Jaan 2007 22:55
Asukoht: elva
Autod: 2x lada2101

Postitus Postitas hautz »

 
KAЯEL kirjutas:Mul auto on seisnud julgelt 4 aastat garaazis, see kevad mõtlesin, et võiks teha sellega midagi. Ühesõnaga mul puudub ülevaatus kas siis peaksin kuidagi teisiti käituma ?
Käid stangedega ülevaatusel ära ja edasi teed mis tahad. Muidugi politseile silma jäädes riskid korduva ÜV-ga
.._____
./_____\ -KOPIKAS :)
(OIIIIIIO)
.U........U
e
exideN
Foorumi kasutaja
Postitusi: 109
Liitunud: 01 Juun 2011 14:39
Asukoht: Paide
Autod: Vaz 2103

Postitus Postitas exideN »

See ülevaatuse summa ka nii hull pole tegelikult pole ju . Mina prooviksin ära ja vaataksin mis saab sellest :)
Vasta