Männikul liikumas vargad!

Männikul liikumas vargad!

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
Vasta
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Männikul liikumas vargad!

Postitus Postitas Jonx »

Täna öösel rüüstati Männikul Valdeku tänaval mu Igavusetõrjet. Ladasse tungiti läbi tagurpidi keeratud kolmnurkakna. Enne seda oli üritatud ukselukku puruks keerata, aga see ei õnnestunud. Sees lõhuti rooliümbruse plastikud ja üritati juhtmetest masinat käivitada. Sellega vist hakkama ei saanud. Inventuur tehti kindlalaekas, viidi minema kõik poldid, mutrid, laagrid, spidermani puhastuslapid, lumekraabits jpm. Suure vihaga oli mööda hoovi laiali loobitud mu autoorienteerumise tähised ja muud nodi. Kuna minema sõit ei õnnestunud, siis on jalaga armatuur pooleks löödud ja soojenduskraani lülitid kangi või jalaga sodiks pekstud. Keegi asjapulk oli avanud ka kapoti ja sealt alt midagi otsinud. Mida, seda ma ei oskagi öelda. Aku oli igaljuhul omakohal ja ülejäänud juhtmed ka.

Nii tore kink hommikul!
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
a
Arvos
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1103
Liitunud: 31 Jaan 2010 22:57
Asukoht: Tallinn, Saue
Autod: 2105, Volvo V70, Mazda 6 BMW 740Individual, mõned Transitid, mõned JAWA-d ja MF70-d ja ZIL-131

Postitus Postitas Arvos »

Kohalikud vägilastest tited, kes muud. Hommikul läksid edasi kooli mõnda õpetajat mõnitama. Üksteisele on vaja tõestada neil, et nad on MEHED.
Üks VAZ peab autopargi hulgas alati olema.
Vasta