AUTO LEITUD! Vaz 2106 Registeerimimärgiga 706 RAM

AUTO LEITUD! Vaz 2106 Registeerimimärgiga 706 RAM

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
Vasta
h
Hentzz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 03 Nov 2012 22:42
Asukoht: Karksi-Nuia
Autod: Vaz 2106

AUTO LEITUD! Vaz 2106 Registeerimimärgiga 706 RAM

Postitus Postitas Hentzz »

Varastatud Vaz 2106 registeerimismärgiga 706 RAM ja VIN koodiga XTA210600E0976942 viljandimaalt, karksi nuiast 18.11.2012 peale kella 22:00-i.
Hommikuks oli kadunud. Pilte pole kuna auto oli minu käes teist nädalat ja polnud veel teinud.
Punane, 1,6 mootoriga, all plekkveljed millel kõik rehvid erinevad, all suur sportsummuti pütt, luisi sportrool, mustad kunstnahast istmed, mootori oli õhufiltri umbris ära võetud ja peal oli weberi karpa. Ühelt poolt oli uste alumine osa uuesti värvitud ja toonierinevus oli hästi näha, eest tulede prillid ja iluvõre olid üleni mustad (tavaliselt iluvõre läikiv vms).
Kellel on auto kohta mingit infot siis helistage 56792377 või politseisse numbril 110.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Mis aadressilt see masin sul tuuri pandi?
Mul on millegipärast aimdus, et siin on tegemist poistevahelise arvete klaarimisega, õigemini
põhjus võib olla tingitud just nende arvete klaarimata jätmises.
h
Hentzz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 03 Nov 2012 22:42
Asukoht: Karksi-Nuia
Autod: Vaz 2106

Postitus Postitas Hentzz »

 
logman kirjutas:Mis aadressilt see masin sul tuuri pandi?
Mul on millegipärast aimdus, et siin on tegemist poistevahelise arvete klaarimisega, õigemini
põhjus võib olla tingitud just nende arvete klaarimata jätmises.
Karksi-Nuia järve äärest parklast, arvete klaarimises asi polnud, vargad on teada ja tegu on tuntud pättidega siinkandis. Elavad Hallistes, pole olnud võimalik kätte saada neid, kodus pole nad peale vargust käinud ja kusagil neid nähtud pole.
Tegin teema ,et äkki keegi näeb kusgil või kellegile pakutakse nt varuosi antud auto küljest või tervet autot varuosadeks vms, saaks kiiremini need isikud kätte.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Minu jaoks on mõistatus vaid üks asi.
See auto seisis mõne aja eest (nädal või sedamoodi...) paar päeva Tehase uulitsa number 2 maja juures. Sellesama autoga pöörati tolle maja juures üsnagi arvestataval määral murukamarat segamini. Mulle isiklikult selline teguviis ei meeldi, aga eks jääb tegijate südametunnistusele...
Nüüd see mõistatus, et kas sina Hentzz oled nende "rallimeeste" ridadest või siis see isik, kellelt need "rallitajad" auto pihta panid?
h
Hentzz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 03 Nov 2012 22:42
Asukoht: Karksi-Nuia
Autod: Vaz 2106

Postitus Postitas Hentzz »

 
logman kirjutas:Minu jaoks on mõistatus vaid üks asi.
See auto seisis mõne aja eest (nädal või sedamoodi...) paar päeva Tehase uulitsa number 2 maja juures. Sellesama autoga pöörati tolle maja juures üsnagi arvestataval määral murukamarat segamini. Mulle isiklikult selline teguviis ei meeldi, aga eks jääb tegijate südametunnistusele...
Nüüd see mõistatus, et kas sina Hentzz oled nende "rallimeeste" ridadest või siis see isik, kellelt need "rallitajad" auto pihta panid?
Seal ühes nendest majadest elab minu sõber ja sellepärast ka auto seal seisis vahepeal, tema seal sõittis ja ütles ,et pole probleemi nendest rööbastest, mina pole kellegi võõra maad vms lõhkumas käinud.
Oled ise ka Nuia kandist?
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Jah, saatuse sunnil ja juhuste tahtel olen Nuiaga seotud.
h
Hentzz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 03 Nov 2012 22:42
Asukoht: Karksi-Nuia
Autod: Vaz 2106

Postitus Postitas Hentzz »

Auto käes. Oli ühe osalise mahajäetud taluõuel katte all.
Kahjud:
Kõik klaasid sisse pekstud, üks uks tagurpidi käinud ,katus mõlki pekstud, pagasi luuk kõveraks väänatud igatpidi, kõik tuled sisse pekstud, stanged ära lõhutud, numbrid küljest ära võetud, kapoti nurk ära väänatud, stange puudu, igasugu plastikvõred ära murtud, raadio seest välja rebitud(maki paanel on pagassis alles), orig kõlarid puruks pekstud, basskõlar kadunud ja veel igasugused väiksemad vead( süüteluku juhtmed, seest mõned plastikud jne jne).
Vb peab katuse pärast kere vahetus tegema kuigi üle katuse pole käinud ja piilarid sirged.
Varaste nimed:
AIN-ERICH OSI
KEN-MAGNUS KOHJUS või lihtsalt KEN KOHJUS
DEIVIS KÜNNAP / KEKISEV
Vasta