Hoiduge petisest Reeno Mätlik

Hoiduge petisest Reeno Mätlik

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
Vasta
-
-wQe-
Foorumi kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 18 Dets 2011 17:11
Autod: LADA 21011

Hoiduge petisest Reeno Mätlik

Postitus Postitas -wQe- »

Hoiduge petisest Reeno Mätlik
Tere, ei tea kas läheb ikka õige teema alla, aga palun abi foorumi kasutajatelt ja ka teistelt. Nimelt peteti minult välja Mb w210 E220 reg. nr. 592 BAK. Mul oli kuulutus üleval, kus müüsin toda autot, tuli libeda jutuga sell, "niiöelda" ostja kes ta minema viiski jättes raha maksmata. Eks ise ka süüdi, et nii usaldav olin. Palun siis kõikide abi, kui olete juhtumisi näinud tumerohelist w210 kuskil, või on kellegile pakutud varuosi selle auto pealt mulle teada anda, või teab äkki keegi "niinimetatud" ostjat, nimeks Reeno Mätlik, kellest soovitan eemale hoida kuna ta petis, mulle teada anda meili aadresil Toomas.valk@mail.ee või telefonil: Toomas 53410869 Või Argo 56395330
Politseisse teatatud.

Ma ei ole muideks ainus petise ohver, tänaseks olen teada saanud juba viiest konkreetsest sellisest juhtumist ja kindlasti on neid veel. Iga kord on ta põhimõtteliselt samasuguse jutuga.
Autoni viiv informatsioon ei jää tasustamata. Teema ka audiclubis üleval, samuti saabis ja Volvo.
Pildid auto kohta: Mb W210 E220


Pilt
-
-wQe-
Foorumi kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 18 Dets 2011 17:11
Autod: LADA 21011

Postitus Postitas -wQe- »

See tüüp kes pildil ongi autode ärandaja
a
Arvos
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1109
Liitunud: 31 Jaan 2010 22:57
Asukoht: Tallinn, Saue
Autod: 2105, Volvo V70, Mazda 6 BMW 740Individual, mõned Transitid, mõned JAWA-d ja MF70-d ja ZIL-131

Postitus Postitas Arvos »

Ehk Peeter aitab?
Üks VAZ peab autopargi hulgas alati olema.
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Administreeriv toiming

Postitus Postitas Priidic »

 ! Sõnum kasutajalt: Priidic
Teemat on pügatud.
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Mulle meenus neid autoklubide foorumites olevaid teemasid lugedes vaid üks lause -
tere tulemast tagasi üheksakümnendatesse!
Kuna endid pettalasknud tunduvad olevat mainitud ajastul sirge seljaga lauaalt läbijooksjate ridadest, siis ma ei imesta millegi üle.
Kahju :(.
a
Arvos
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1109
Liitunud: 31 Jaan 2010 22:57
Asukoht: Tallinn, Saue
Autod: 2105, Volvo V70, Mazda 6 BMW 740Individual, mõned Transitid, mõned JAWA-d ja MF70-d ja ZIL-131

Postitus Postitas Arvos »

Nagu audist selgub, EI OLEGI võimalik midagi ette võtta. Ehk ainult niipalju, et kogu seltskond kokku võtta ja kaamera ette minna. Vähemasti saab tegelase tegevus natukeseks pärsitud.
Ei ole midagi parata, tuleb kinni pidada põhimõttest: Võlgu mitte võtta, võlgu mitte anda. Müügi korral kauba vastu koheselt raha. Kui seda pole, jääb tehing kohe katki. Ning elu on palju lihtsam. Pole vaja oma raha taga ajada, võlgade korral hakkad oma raha tagasi kerjama nagu tahaks ise võlgu saada.
Ära proovitud asi, uskuge!
Üks VAZ peab autopargi hulgas alati olema.
a
Arvos
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1109
Liitunud: 31 Jaan 2010 22:57
Asukoht: Tallinn, Saue
Autod: 2105, Volvo V70, Mazda 6 BMW 740Individual, mõned Transitid, mõned JAWA-d ja MF70-d ja ZIL-131

Postitus Postitas Arvos »

Lõpuks on keegi ka meediasse laksanud - http://www.e24.ee/778650/automuujad-jaid-rahast-ilma/
Üks VAZ peab autopargi hulgas alati olema.
Kasutaja avatar
SexSix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 2501
Liitunud: 22 Juul 2007 17:18
Asukoht: Viljandimaa
Autod: 013

Postitus Postitas SexSix »

Vasta