Ettevaatust - petis foorumis!... või kas ikka on, otsusta ise...

Ettevaatust - petis foorumis!... või kas ikka on, otsusta ise...

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
v
visible
Foorumi kasutaja
Postitusi: 251
Liitunud: 19 Jaan 2005 20:30
Asukoht: Haapsalu
Autod: 2101 '72

Ettevaatust - petis foorumis!... või kas ikka on, otsusta ise...

Postitus Postitas visible »

Hoiataks teisi siinse foorumi kasutajaid ka meie oma foorumi kasutaja Jevgenich eest.

Vähe lähemalt asjast.
Nimelt müüs antud kasutaja 2101 juppe. Kõik oli kena, sai leitud tema käest endale vajalikud jupid ja müüjaga asjad kokku lepitud, et 25. jaanuar pidid jupid Cargoga minuni jõudma. Hea küll, müüja teatas, et tervis pole korras ja seega ei saa juppe ära saata - olgu, nõus ei olnud nii kiire asjaga. Edasi paari päeva pärast hakkas rääkima, et kuidas pidi ikka üks õhtu isa viima jupid posti ja järgmine õhtu jälle mingi sõber jne. Nii see asi venis ja venib kuni tänaseni.
Nüüd lõpuks sai sellest pidevast ootamisest kõrini ja leidisin need asjad lähemalt siis palusin oma raha tagasi ja kõik, unustame selle jama ära ja kõik korras. Peale seda aga nüüd ei ole enam kasutaja vastanud ühelegi minu kirjale ja ei ole ma ka oma raha näinud. Asja teeb just kahtlaseks see, et enne seda soovi sai selle venna lubadusi iga õhtu MSN'i teel kuulata aga nüüd pole enam kuhugi nägu näidanud ja juppe ei paista ka kuskilt tulevat.
Oma raha küll see teema tagasi ei too aga vähemalt hoiataks teisi, et sama jama otsa ei sattuks !

[Muudetud: 5-2-2008 visible]

[Muudetud: 5-2-2008 visible]

[Muudetud: 2-6-2008 Priidic]
a
AsjaPulk
Foorumi kasutaja
Postitusi: 274
Liitunud: 25 Mär 2007 20:59
Asukoht: Saue vald, Vanamõisa küla
Autod: [b]BMW 728iA[/b]
Kontakt:

Postitus Postitas AsjaPulk »

Ee... Ma just pidin talle ka asju müüma, kui ta pidi raha saama... Aga see oleks näost-näkku müük. Ei tea, kas tasubki enam?! :puzzled
v
visible
Foorumi kasutaja
Postitusi: 251
Liitunud: 19 Jaan 2005 20:30
Asukoht: Haapsalu
Autod: 2101 '72

Postitus Postitas visible »

Algselt postitas: AsjaPulk
Ee... Ma just pidin talle ka asju müüma, kui ta pidi raha saama... Aga see oleks näost-näkku müük. Ei tea, kas tasubki enam?! :puzzled
Ei oska öelda kas tasub või mitte aga see postiga saatmine ja temaga äri ajamine tundub praegusel hetkel üsna kahtlane, raha temale kantud lolli peaga ja nüüd käib see pidev vabandamine ja jama. Ma saan aru, et võib asju vahele tulla aga kui on lubatud siis ise lihtsalt leian selle aja, et see lubadus täide viia aga tundub, et antud kasutaja seda teha ei proovigi.
m
manhunt16
Foorumi kasutaja
Postitusi: 56
Liitunud: 16 Okt 2007 21:04
Asukoht: Kohtla-Järve
Autod: LADA 1300SL

Postitus Postitas manhunt16 »

Väga hea et sellise teema üles võtsid,ise tahtsin talt ka radikat osta , aga nüüd jääb kaup kindlalt katki.:wow
a
ando
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1166
Liitunud: 07 Dets 2005 22:12
Asukoht: Tartu
Autod: 2101, 2102, 2108, Niva; Skif

Postitus Postitas ando »

Ärge nüüd nii tuure ka üles võtke. Oodake ära, mis teisel osapoolel on öelda ning seejärel mõelda, kas teha äri või mitte.
Jõud taga, peab minema.
Kasutaja avatar
ToM
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1066
Liitunud: 26 Juun 2007 00:24
Asukoht: Kohila/Tallinn
Autod: 2107, 2101

Postitus Postitas ToM »

No ootaks enne Jevgenichu selgituse ära, kui seda muidugi tuleb...
Edit: ando jõudis ette:P

[Muudetud: 5-2-2008 ToM]
m'kay
d
doris
Postitusi: 588
Liitunud: 18 Nov 2003 14:51
Asukoht: Nõmme
Autod: 2105, 21083
Kontakt:

Postitus Postitas doris »

Meie ostsime temalt generaatori ja ei ole küll midagi halba öelda. Leppisime aja ja koha kokku ja kaup sai tehtud - raha andsime siis üle kui kaubagi sain.
Roolin nii kuis jaksan
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Mina just müüsin talle asju. Saatsin asjad ära ja lubas raha ära kanda, aga sellega läks peaaegu 1,5 nädalat u 10 päeva. Iga õhtu olid vabandused ja erinevad probleemid.

Lõpuks kandis ka raha ära, seega minul läks lõpuks asi korda. Ei hakanud seda teemat siin varem üles võtma, aga kui kõigil on probleeme, siis rääkisin ära ka oma loo.

Kasutaja Jevgenich, kui sul ei ole vaba raha või rahalised probleemid, siis palun ära osta asju. Samuti kui sul ei ole huvi müügiga tegeleda, siis ära müü. Aga sellise tegutsemisega kaotad klubi liikmete usalduse. Ja seda tagasi saada on päris raske.

Müük ja ost peaks olema kiire ning sujuv
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
pedrox
Foorumi kasutaja
Postitusi: 586
Liitunud: 04 Sept 2005 15:07
Asukoht: Pärnu
Autod: Vaz 21061, Vaz 21063, Audi A2 1.4, Audi A6 Allroad 2.7 Biturbo

Postitus Postitas pedrox »

Minul läks temaga ka vastupidiselt hästi. Sain omale uue tagastange ning näost näkku kohtudes sujus asi libedalt.
r
ralliace16
Foorumi kasutaja
Postitusi: 66
Liitunud: 05 Jaan 2007 16:48
Asukoht: Valgamaa, Puka
Autod: Vaz 2103 74"

Postitus Postitas ralliace16 »

No loodame, et saad asjad korda. Muidu mul oli alles eelmine nädal sama lugu endal, 2 nädalat venitati pakiga( ühes teises foorumis). 2 nädala pärast viskas üle ning ei jäänud muud üle, kuna politsei poleks nagunii midagi ette võtnud. Hästi huvitav on neid vaadata, just 2 tundi enne kohaleminekut mees veel rääkis, et tal 40 palavik ning pole võimeline korterist lahkuma. Kohale jõudes oli tal küll tuli takus, kuid suutsin tuttavatega ta kinni püüda ning sain isegi läbi puhta õnne oma kauba kätte.
Aga muidu hoiatan kõiki, alati kui kellegiga äri teete, laske neti.ee otsingust tema pärisnimi ja näiteks foorumi kasutajanimi läbi, sellest võib vägagi palju infot saada. Aa, ja lisaks küsige tema enda aadress, kui ta toda öelda ei taha, siis on asi juba kahtlane.
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Paistab et tegu pole petisega, vaid äärmiselt lohaka inimesega....
Jupid Venemaalt!
t
Tormi
Foorumi kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 29 Okt 2006 14:23
Asukoht: lõuna-osariik räpina
Autod: 2101 74

Postitus Postitas Tormi »

päris petiseks ma ka teda ei nimetaks;)
s
six06sl
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 04 Juul 2006 23:47
Asukoht: Paide vald
Autod: Lada 2106 SL
Kontakt:

Postitus Postitas six06sl »

Mina tahtsin talt makki ja sain ka. Eks selle postiga äri ajamine tulebki teha nii et mõlemad osapooled oleks asjast huvitatud.
f
Fantom
Foorumi kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 09 Nov 2007 16:20
Asukoht: Tallinn
Autod: 2106

Postitus Postitas Fantom »

Hmm. Petiseks ei tasu sellise arusaamatuse pärast sarjata. Ajan ise temaga mitmendat korda äri ning kõik on korras.
j
Jevgenich
Foorumi kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: 09 Nov 2007 21:55
Asukoht: Tallinn
Autod: Auto puudub
Kontakt:

Postitus Postitas Jevgenich »

Tervist Lp. Siim. Esmase kokkuleppega sa ütlesid jah , et kiire pole asjadega ja andsid mulle aega 2 nädalat kauba Sulle saata , siis mingi paari päeva pärast saatsid mulle ÜHE u2u et mu lubadused ei maksa s*ttagi jne , siin siis u2ust v2ljav6te :

"Tore mees oled küll aga, kuna nüüd siis veel korra Cargos käidud ja vastus, et ei ole pakki ja lähimate reisidega ka ei tule siis oleks lõpuks tõsine huvi raha vastu.
Kurat, kuna armatuur pole veel mulle siis ikka väga tore juba tuttavatele otsa vaadata ja vähemalt 15. korda öelda, et ei ole ja ei tea millal tuleb. Terve auto värvimisjärgne kokkupanek seisab sinu kiirete asjatoimetuste taga, oli kokku lepitud, on siis väga raske eraldada selle jaoks aega ?

Siim 22103155****

Ootan siis huviga oma raha, jupid pista kus tahad, kurat enam ei oota ja ei kavatsegi oodata, kuna nagu näha siis sinu lubadused ei maksa mitte sittagi."



Msnis olen iga päev ja ikka päris mitu tundi , niiet olin kättesaadav . mobiil on 24-7 sees ja sinna sa pole kordagi helistanud , kuigi mu number oli Sulle teada. Olid tõesti tervisega probleemid , ning isa nimelt on rekkajuht ja ta kutsuti kiirelt tööle- nimelt töötab Taanis siis .
Kui ma oleks petis ,nagu ma Sinu arust olen , siis ma vaevalt teeksin äri näost näkku , ei avaldaks kus õpin , kus tegelikult elan ja ei kasutaks lepingulist numbrit... paneksin asukohast kuskil karup**ses ning ainult cargoga mida ma loomulikult yhelegi inimesele ei saadaks..... ostaksin 100 stardikat ja teeksin 100 uut kontot iga kord erineva nime poolt ja uue numbriga ...On ju nii ? Paljud teavad LK-st , kus ma elan , kus õpin , kus mu garaaz asub jne ....

Kirjutasin Sulle msnis ka veel vist eile , et kui tuled msni siis seal räägime kõik oma asjad selgeks ja puha ...Kuid täna sõbrad ütlevad , et oioi vaata oled petis juba , jõle lahe ju :)

Nonii kes veel klubist tahab petta saada ? :cool:

Äkki raatsid siis kunagi msnis tulla et rääkida asjad selgeks ?
j
Jevgenich
Foorumi kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: 09 Nov 2007 21:55
Asukoht: Tallinn
Autod: Auto puudub
Kontakt:

Postitus Postitas Jevgenich »

30.01.2008 20:05:04 Siim [c=48]JeVgEnIcH[/c=47] No ütleme siis nii, et mul on kiire, saab siis ehk järgneva kahe nädala jooksul postitatud asjad ?
30.01.2008 20:05:30 [c=48]JeVgEnIcH[/c=47] Siim j2rgneva 2 kindlasti , pakun et see n2dal on jupid sinu k2es juba .
30.01.2008 20:05:47 Siim [c=48]JeVgEnIcH[/c=47] No tore oleks ;)

Siis tahtsin sulle Laupäev -pühapäev asjad saata , ja peale seda Sinuga enam ühendust ei saanudki. Tahaksin siiski Sinuga ühendust saada ja omaltpoolt kõik ausalt lõpule viia. Kuid kui siin juba selliste teemadeni jõuab , et see teema Sulle raha tagasi ei too ...kaob igasugu tahtmine ka mingile kokkuleppele Sinuga minna...

Kuna mul oli vaba aega ka saata enne tänast päeva ehk siis 2,3,4,5 veebruaril , siis oleks ma seda ka teinud kui oleks Sinuga ühendust saanud , ega mul neid juppe vaja ei ole , sul on ju . Pakkisin asjad ammu ära ja puha , oma mure siis juba , et ühendust ei võtnud minuga, enam ma ei hakka siin ennast õigustama või midagi , kes tahab , see ajab äri , kes ei taha see ei aja ja ongi kõik.

Eks igaüks võib must arvata mis tahes , see on vaid Teie arvamus , ning jääge siis ka selle juurde . Minul pole sellest ei sooja ega külma .


:spin:spin:spin
k
kopec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 314
Liitunud: 17 Mai 2003 21:32
Asukoht: Kui kodus,siis Rakvere!
Autod: japs

Postitus Postitas kopec »

Äri ajamisel on tähtis see,et mõlemad pooled oleksid aktiivsed! Ja kuna Sina said raha kätte,siis oleks sinu kohus astuda järgmine samm. Meil kõigil on probleeme,kuid ega Sinu probleemide pärast ei või lasta äripartneril kannatada!
Miks peaks Visible oma asi olema ,kuidas ta asjad kätte saab? Aktiivsem peaks olema hetkel ikka see pool,kes võlgu on!
Ma ei väidagi,et Sa petis oled,kuid lohakas küll,sest see pole ju esimene kord.
Ah,mis ma ikka targutan.....võib olla ongi see tänapäeva noorte viis äri ajada!
Peace!

[Muudetud: 6-2-2008 kopec]
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa!-Al Bundy
v
visible
Foorumi kasutaja
Postitusi: 251
Liitunud: 19 Jaan 2005 20:30
Asukoht: Haapsalu
Autod: 2101 '72

Postitus Postitas visible »

Algselt postitas: Jevgenich
Tervist Lp. Siim. Esmase kokkuleppega sa ütlesid jah , et kiire pole asjadega ja andsid mulle aega 2 nädalat kauba Sulle saata , siis mingi paari päeva pärast saatsid mulle ÜHE u2u et mu lubadused ei maksa s*ttagi jne , siin siis u2ust v2ljav6te :

"Tore mees oled küll aga, kuna nüüd siis veel korra Cargos käidud ja vastus, et ei ole pakki ja lähimate reisidega ka ei tule siis oleks lõpuks tõsine huvi raha vastu.
Kurat, kuna armatuur pole veel mulle siis ikka väga tore juba tuttavatele otsa vaadata ja vähemalt 15. korda öelda, et ei ole ja ei tea millal tuleb. Terve auto värvimisjärgne kokkupanek seisab sinu kiirete asjatoimetuste taga, oli kokku lepitud, on siis väga raske eraldada selle jaoks aega ?

Siim , 22103155****

Ootan siis huviga oma raha, jupid pista kus tahad, kurat enam ei oota ja ei kavatsegi oodata, kuna nagu näha siis sinu lubadused ei maksa mitte sittagi."


Msnis olen iga päev ja ikka päris mitu tundi , niiet olin kättesaadav . mobiil on 24-7 sees ja sinna sa pole kordagi helistanud , kuigi mu number oli Sulle teada. Olid tõesti tervisega probleemid , ning isa nimelt on rekkajuht ja ta kutsuti kiirelt tööle- nimelt töötab Taanis siis .
Kui ma oleks petis ,nagu ma Sinu arust olen , siis ma vaevalt teeksin äri näost näkku , ei avaldaks kus õpin , kus tegelikult elan ja ei kasutaks lepingulist numbrit... paneksin asukohast kuskil karup**ses ning ainult cargoga mida ma loomulikult yhelegi inimesele ei saadaks..... ostaksin 100 stardikat ja teeksin 100 uut kontot iga kord erineva nime poolt ja uue numbriga ...On ju nii ? Paljud teavad LK-st , kus ma elan , kus õpin , kus mu garaaz asub jne ....

Kirjutasin Sulle msnis ka veel vist eile , et kui tuled msni siis seal räägime kõik oma asjad selgeks ja puha ...Kuid täna sõbrad ütlevad , et oioi vaata oled petis juba , jõle lahe ju :)

Nonii kes veel klubist tahab petta saada ? :cool:

Äkki raatsid siis kunagi msnis tulla et rääkida asjad selgeks ?
Nii, esiteks number on mul tõesti teada, olen ka sinna korra helistanud ja mis oli tulemus ? Sain jälle hunniku katteta lubadusi, mida sa siiani pole täitnud.
Selle kahe nädala teema võin endal lolluseks võtta, kuna see oli siiski mõeldud irooniliselt, pole mina öelnud otse, et mul aega 2 nädalat oodata aga kuna juba olin pea 2 nädalat selle ütluse ajaks oodanud siis oli see pigem irooniline küsimus, et kas pean veel 2 nädalat ootama või saabub ehk pakk varem.
Teiseks, mis on minul kasu sellest kohast kus sina õpid kui ma ei tea sinu eesnimegi rääkimata perekonnanimest. ( olgu, eesnime saab vist kasutajanimest tuletada aga see oleks ka pelgalt oletus )
Ja selle MSN'i teema kohta niipalju, et olen sulle saatnud mitu U2U, on raske siis oma jutt ühte kirja koondada ja see tagasi saata ? Ei istu iga päev pingsalt arvuti taga ja ei oota millal sina MSN'i juhuslikult sattud, ära ennast nii tähtsaks ka pea, et nüüd terve elu sinu jama pärast seisma peaksin jätma.
Algselt postitas: Jevgenich

Siis tahtsin sulle Laupäev -pühapäev asjad saata , ja peale seda Sinuga enam ühendust ei saanudki. Tahaksin siiski Sinuga ühendust saada ja omaltpoolt kõik ausalt lõpule viia. Kuid kui siin juba selliste teemadeni jõuab , et see teema Sulle raha tagasi ei too ...kaob igasugu tahtmine ka mingile kokkuleppele Sinuga minna...

Kuna mul oli vaba aega ka saata enne tänast päeva ehk siis 2,3,4,5 veebruaril , siis oleks ma seda ka teinud kui oleks Sinuga ühendust saanud , ega mul neid juppe vaja ei ole , sul on ju . Pakkisin asjad ammu ära ja puha , oma mure siis juba , et ühendust ei võtnud minuga, enam ma ei hakka siin ennast õigustama või midagi , kes tahab , see ajab äri , kes ei taha see ei aja ja ongi kõik.

Eks igaüks võib must arvata mis tahes , see on vaid Teie arvamus , ning jääge siis ka selle juurde . Minul pole sellest ei sooja ega külma .
Selle postituse kohta.
Mis kuradi kokkuleppele sina jõuda tahad ? Sul on kõik vajalikud andmed olemas paki minuni toimetamiseks, raha on ammu üle kantud, mida siin veel kokku leppida on ? Oleksid võinud posti panna ja kõik !
Mis ühendust ma oleksin siis pidanud võtma sinuga veebruari alguses ? Minuarust on minu poolt kõik tehtud, et äri toimuda saaks, kõik seisab sinu taga ja kui sul on mõni mure siis võtad SINA siiski ühendust ja seletad asja.

Nüüd ootaks siiski pingsalt oma raha, andmed on sul kõik teada nagu näha, levitad usinalt neid siin.
1
1w
Foorumi kasutaja
Postitusi: 68
Liitunud: 05 Jaan 2007 19:26
Asukoht: Tallinn
Autod: 1985a 21013
Kontakt:

Postitus Postitas 1w »

elab minu lähedal, 2 korda tehingud ilusasti korda läinud(näost-näkku loomulikult) , pettur see poiss kohe kindlasti pole:kuri
Ziguli on sõiduriist, mitte riistapikendus.
v
visible
Foorumi kasutaja
Postitusi: 251
Liitunud: 19 Jaan 2005 20:30
Asukoht: Haapsalu
Autod: 2101 '72

Postitus Postitas visible »

Algselt postitas: 1w
elab minu lähedal, 2 korda tehingud ilusasti korda läinud(näost-näkku loomulikult) , pettur see poiss kohe kindlasti pole:kuri
Ja kust mina seda järeldan, et pole ? Raha kantud ja kaupa pole, mis ma sellest järeldama peaks ?

Üldiselt väikene üleskutse, kuna pidi olema paaril klubiliikmel antud kasutaja aadress siis oleks sellest väga huvitatud asja lahendamise huvides, kuna Jevgenich keeldus kategooriliselt raha tagasi kandmisest.
Üldiselt näitab see ideaalselt selle inimese suhtumist.



[Muudetud: 6-2-2008 visible]
Vasta