Ettevaatust - petis foorumis!... või kas ikka on, otsusta ise...

Ettevaatust - petis foorumis!... või kas ikka on, otsusta ise...

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
m
moosmoosik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 636
Liitunud: 25 Okt 2003 16:00
Asukoht: Tallinn/Mustamäe
Autod: ei ainsatki ladat enam !

Postitus Postitas moosmoosik »

ooo
hakkame seepi väntama õnne13 konkurendiks
j
Jevgenich
Foorumi kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: 09 Nov 2007 21:55
Asukoht: Tallinn
Autod: Auto puudub
Kontakt:

Postitus Postitas Jevgenich »

Rääkisin LP Härra Lukksepaga , ning jõudsime praeguseks seisuks kokkuleppele , vaatame mis saab ;)
m
masuurik
Postitusi: 1711
Liitunud: 09 Juun 2006 10:56
Asukoht: MUUMIORG
Autod: 1.seeria LADA

Postitus Postitas masuurik »

Kuna kus suitsu ,seal tuld ,siis ma ostsin ta käest kõlarid.No sain 2 nädalat peale raha kandmist kätte ,aga kõlarid ei töötanud absoluutselt.Ja need ei saanudgi töödata ,sest ühel oli membraan täiesti kinni .Heli-ja elektroonikaspetsialist vaatas üle ning ütles ,et kahest kõlarist 1 ei ole saanud normaalselt töödata.Aparaate sai proovitud 2 erinevasse autosse, 8 erineva väljundi järgi ning jämedamate ja peenemate juhtmetega.Automakid olid mõlemad väga kallid ning praktiliselt uued. Viga sai ainult olla kõlarites.Müüa lubas vaadata karantiid ,kuna pidavat tuttuued olema.
Siiani ei kõssugi.Isiklikku viha ega midagi pole ,aga lihtsalt teema jäi silma ning minu osapool sai petta-ei oska öelda kelle süül siis.
Igatahes elu õpetab.

Ja kuna teema algataja Haapsalust on ,siis ühine kana kitkuda ja ühine asukoht.Võiks kontakteeruda.



[Muudetud: 8-2-2008 zigulimasuurik]
PILL TULEB PIKA EHITAMISE PEALE!
v
visible
Foorumi kasutaja
Postitusi: 251
Liitunud: 19 Jaan 2005 20:30
Asukoht: Haapsalu
Autod: 2101 '72

Postitus Postitas visible »

Täiesti ausa ärimehega on tõesti tegu Jevgenich näol, minuteada pole eelkõneleja saanud oma lõhkise kauba eest raha tagasi ja mina ootan siiamaani teele pandud juppe, mis ei taha kuidagi 4 päevaga Tallinnast Haapsallu Cargo bussiga jõuda. Nii, et tekib küsimus kas tegu on siiski lihtsalt äärmiselt lohaka inimesega ?

Mainiks ka ära, et see postitus ei olnud tehtud mitte selleks, et jälle vana tüli üles kaevata ja saaks jälle foorumit mõttetu vaidlusega risustada, vaid pigem hoiatus teistele kasutajatele, kes soovivad juppe osta. Minupoolest võib selle teema üldiselt kinni panna, sest müüja aadress on olemas ja niisama netis vaidlemine ei lahenda midagi. ;)

[Muudetud: 22-2-2008 visible]
j
Jevgenich
Foorumi kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: 09 Nov 2007 21:55
Asukoht: Tallinn
Autod: Auto puudub
Kontakt:

Postitus Postitas Jevgenich »

Ühesõnaga sai kasutajale ammu kauba ära saadetud :). Kasutaja ütles mulle ,et sai kõik ilusti kätte ja puha ja siis hakkas ajama peale mingi nädalat ,et ma ei saatnud kõike ära jne :D
Sain selle mehe käest sõimata , ähvardas mulle kambaga kallale tulla ja puha , kuna 1 kasutaja LK (ei hakka nime avaldama...eks ta ise teab kelle kohta see käib...) ütles Hr. Lukksepale mu elukoha ja puha...Kokkuvõtteks mees tahab siis siksijuppide , mis ära talle saatsin ammu , mulle kambaga kallale tulla .: ):):):)
Ja kasutaja oli mu ka ära blokeerinud ja ei vasta mu kõnedele....:P:P:P:P

[Muudetud: 5-3-2008 Jevgenich]
c
carl93
Foorumi kasutaja
Postitusi: 487
Liitunud: 10 Jaan 2007 21:23
Asukoht: loo alevik
Autod: vaz 2103

Postitus Postitas carl93 »

mis see peksmine lahendab tüli?Inimesel kas on mingid probleemid või on gargobus liiga aeglane.ega see ei tähenda kohe et peaks kallale minema või siis nimetama teda petiseks.tuleb kannatada natuke aega ega kõik ei käi nii kiirelt;)

[Muudetud: 01.10.2007 carl93]
carl-steven berg
m
masuurik
Postitusi: 1711
Liitunud: 09 Juun 2006 10:56
Asukoht: MUUMIORG
Autod: 1.seeria LADA

Postitus Postitas masuurik »

Ega see cargobuss kuu aega tallinnast haapsalu ei tule.Arvan ,et kui sa asjast ei tea midagi ,ei tasu pläkutada.Neid lubadusi ja kõnesid võibgi sealt poolt ootama jääda.
PILL TULEB PIKA EHITAMISE PEALE!
c
carl93
Foorumi kasutaja
Postitusi: 487
Liitunud: 10 Jaan 2007 21:23
Asukoht: loo alevik
Autod: vaz 2103

Postitus Postitas carl93 »

Algselt postitas: zigulimasuurik
Ega see cargobuss kuu aega tallinnast haapsalu ei tule.Arvan ,et kui sa asjast ei tea midagi ,ei tasu pläkutada.Neid lubadusi ja kõnesid võibgi sealt poolt ootama jääda.
oho kuu aega juba ?siis on mehes asi
carl-steven berg
v
visible
Foorumi kasutaja
Postitusi: 251
Liitunud: 19 Jaan 2005 20:30
Asukoht: Haapsalu
Autod: 2101 '72

Postitus Postitas visible »

Pilt

Esiteks pole mingist kallaletulekust siin mitte mingit juttu
olnud, lihtsalt mõni vend nii härga täis, et arvab, et kõik laskuvad nii madalale, et peaksid sellist asja kätega lahendama ja eriti veel sellisele tolbakale mitmekesi kallale tulema.
Teiseks palun näita minu teksti, kus mainisin, et jupid käes. Ainsana olen kätte saanud selle täiesti prügimäekõlbuliku radika. Kas ma tõesti siis kui kaup käes tülitaks teisi niisama ja ajaks mingit iba ?
Telefonile kahjuks ei olnud küll tookord võimalus vastata, kuid kuna sul number olemas siis võid iga hetk tagasi helistada - räägiks meeleldi väheke sellele teemal. Üldiselt nagu juba sulle mingi aeg mainisin siis sinuga natukene teine teema, ei tea miks aga sinuga läbi MSN'i nagu näha äri pole võimalik ajada.

Carl93, kaua siis kannatama peab, kaks kuud ootan juppe, mis tulevad Tallinnast Haapsallu, kaua peaks siis veel sinu arust ootama ?

[Muudetud: 6-3-2008 visible]

[Muudetud: 6-3-2008 visible]
a
ando
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1166
Liitunud: 07 Dets 2005 22:12
Asukoht: Tartu
Autod: 2101, 2102, 2108, Niva; Skif

Postitus Postitas ando »

Teeme nii, et hetkel läheb see teema lukku. On küll tore rääkida kui halb teine on, kuid võiks proovida omavahel ikka asju ajada. Siin foorumis keegi pidevalt lõugab vahele midagi ebaadekvaatset. Kui see olukord kunagi laheneb, eks siis osapooled ise teavad, kas lasevad kellelgi teema avada või jätavad asja sinnapaika. Visible saab ka esimesse postituse lõpplahenduse kirja panna kui soovi on.
Jõud taga, peab minema.
m
masuurik
Postitusi: 1711
Liitunud: 09 Juun 2006 10:56
Asukoht: MUUMIORG
Autod: 1.seeria LADA

Kodanik DARTS ja tema VÕLG! KELM?!?!

Postitus Postitas masuurik »

Sõber on hädas kodanik DARTSiga.Nimelt:
Saatis kirja, et tahab käigukasti osta ja ralli tuleb ja kiire. Ütlesin, et no pole probleem, panin 2h pärast posti.Siis helistas, et ei sorry nii kiiresti, et ta tahtis enne paar asja küsida jne.Et kas sobib.Sai kätte, ütles, et ei sobi. Ütlesin, et no selge, et sorry, mu viga ka, et nii kiiresti saatsin, et saada tagasi ja maksan oma kuludega posti, minu viga ka.
Ütles, et jaa no ikka saadab, kui just hinda paremaks ei tee. Ütlesin, et ei hind raudselt 20 ja alla ei saa, remonditud asja eest niigi nagu üsna selline mõistlik hind, siis lubas, et selge, saadab tagasi.
Juuli algusest iga nädal lubab ja saadab ja teeb, siiani mittemidagi pole tulnud, ei raha ega kasti, iga helistamise peale lubab, et küll täna õhtul või homme raudselt jne.
Mul ongi nagu savi, et saatku kas raha või kast aga nulliring ei sobi, et tema sai korraliku kasti ja ma sain niisama üle.
KIRJUTATUD KASTIOMANIKU POOLT
ANTUD KUULUTUSE LINK:
http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthre ... #pid185082

Minumeelest asi inetu ja pidasin õigeks seda asja siin avalikult näidata,sest lahendust pole tulnud.Tavaliselt avalikult lahenevad asjad kohe!!!
MULLE PALUKS MIDAGI MITTE SAATA!!!!
JA MITTE ÄRA KUSTUTADA ENNEM KUI LAHENDUS OLEMAS.
PILL TULEB PIKA EHITAMISE PEALE!
v
visible
Foorumi kasutaja
Postitusi: 251
Liitunud: 19 Jaan 2005 20:30
Asukoht: Haapsalu
Autod: 2101 '72

Postitus Postitas visible »

Ei arvanud, et sama tekst avalikult üles läheb ja kiiruga MSNis ei olnud viitsimist asja peenemalt väljendada aga see selleks. :D

Ühesõnaga pole vist eriline saladus, et mina see teine osapool olen. Ise pole siiamaani suvatsenud teemat teha, kuna on kurvad kogemused, et siit foorumist kaovad moderaatorite tuttavate kohta käivad sellised jutud kiirelt.
Üsna inetu käitumine igaljuhul selle kasutaja poolt. Hea küll, et ei sobinud, pakkusin omalt poolt lahenduse välja ja ma usun, et aega selle asja klaarimiseks on omajagu juba olnud. Mitu huvilist on kasti vastu huvi tundnud ja seega on nemad minu poolt tühje lubadusi saanud (vabandus nende ees, kes ennast ära tunnevad !) ning loomulikult tänaseks pole enam nende poolset huvi kasti vastu ja ei süüdista neid selles sugugi. Miks peaksi olema kui ma ei tea kas ma üleüldse veel selle tagasi saan ?
Lootus on, et Darts seda loeb, kuna minu kõnedele enam viimasel ajal ei vastata, ei oska öelda kas tahtlikult või olen helistanud lihtsalt ebasobival ajal.
Igatahes kui sa seda loed, siis võta nii kiirelt kui saad ise ühendust ja kanna kas raha üle või pane lõpuks kiiremas korras kast posti. Kaua võib ?!
a
Arvos
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1103
Liitunud: 31 Jaan 2010 22:57
Asukoht: Tallinn, Saue
Autod: 2105, Volvo V70, Mazda 6 BMW 740Individual, mõned Transitid, mõned JAWA-d ja MF70-d ja ZIL-131

Postitus Postitas Arvos »

Summat pole ju ollagi, et see maksmata jätta...
Üks VAZ peab autopargi hulgas alati olema.
v
visible
Foorumi kasutaja
Postitusi: 251
Liitunud: 19 Jaan 2005 20:30
Asukoht: Haapsalu
Autod: 2101 '72

Postitus Postitas visible »

Nii palju on teemast vist abi olnud, et kasutaja Darts andis endast märku ja lubas raha üle kanda. Siiamaani kahjuks see ainult järjekordseks lubaduseks jäänud ongi ...
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Oleks hää küll, kui lahendus leitaks.
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Võlg om võõra oma. :(
C
i
iisak
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 19 Aug 2008 11:14
Asukoht: Tallinn
Autod: 3.0 tdi Q '05

Postitus Postitas iisak »

Võib- olla on ebaviisakas nii öelda, aga seni kuni asi klaaritud võiks kodanikunime ka lisada, et infot otsides kajastuks ka antud probleem....
Ostan ükskõik mis seisukorras "Togliatti" kirjaga esiebleeme.
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Loodan et asi leiab lahenduse, aga seni on kasutajal darts staatus: VÕLGLANE!!!

http://www.ladaklubi.ee/foorum/member.p ... mber=darts
Jupid Venemaalt!
Kasutaja avatar
Stern
Foorumi kasutaja
Postitusi: 154
Liitunud: 28 Mai 2011 16:59
Asukoht: Läänemaa
Autod: Nii palju mossesi ja sikse et lugemine sassis

Postitus Postitas Stern »

Ka minul on kasutajaga darts ebameeldiv kogemus, tahtis mul osta mosse juppe. Panin posti, saatsin ära, ja ootasin oma raha vist 2 kuud. Käisin talle pinda ja muudkui lubas maksta. Lõpuks kui mosseklubi foorumis avalikutl ütlesin et temaga ei maksa jebida, kandis mulle raha üle.
v
visible
Foorumi kasutaja
Postitusi: 251
Liitunud: 19 Jaan 2005 20:30
Asukoht: Haapsalu
Autod: 2101 '72

Postitus Postitas visible »

Lõpuks sain oma raha kätte igatahes. Et minupoolest on teema lõppenud, kui just keegi ei tunne vajadust samal teemal midagi siia kirjutada.
Vasta