1. leht 1-st

mõningaid juppe Ukrainast?

Postitatud: 29 Jaan 2008 11:41
Postitas kj
minek juunis ukraina...üks kord seal käidud ja ka mõned Lada juppide poed läbi käidud...seekord aga mõtlesin nii teha, et ostan sealt kaasa mingeid juppe (kujutan ette et nõudlus oleks näiteks tagatuleklaaside vastu, roolid, kapote peale käivate tuule/putuka plastide? vastu)...
äkki keegi leiab mõne hea ukraina poe netiadre, ja öelda mille järgi suurem nõudlus oleks...:)

;)

Kiievisse?

Postitatud: 29 Jaan 2008 13:00
Postitas SexSix
Ega juhuslikult Kiievisse ei satu?Seal turg,üle jõe.Võib leida seibidest-mutritest alates kuni reg.nukkirattani(väga hea teostus),torukollektorini jne.Oleks Kiievi kaart käepärast ütleks täpse aadressi.

Postitatud: 29 Jaan 2008 13:37
Postitas kj
krimmi kanti minek ilmselt, vähemalt eelmine kord sai seal oldud..jalta ja värk
aga liigume ka kohapeal vabalt, kindlasti satub ka sinna...
et teema mõte just siuke ongi, et heade poodide aadresse anda näiteks, ja öelda,mis juppide kohta suurem huvi on...

Postitatud: 29 Jaan 2008 15:39
Postitas martvl
plaanis endalgi minna sinna kanti :)
seega oleks hea teada !

Postitatud: 29 Jaan 2008 16:03
Postitas oxecot
Ukraina varuosapoodide lingid: http://dir.meta.ua/topics/ru/auto-moto/spares/

K...

Postitatud: 30 Mai 2008 13:12
Postitas SexSix
...nu"u"d peab ise minema Kiievisse u"le poola!Peavalu,mitte ei taha!Loodan leida piisavalt aega ,et turul åra kåiia.

Postitatud: 30 Mai 2008 14:41
Postitas oxecot
Pole Ukrainas midagi karta eriti kui TIR-ga üle piiri ei tohiks probleemi olla.

Kiievi Avtorõnok ehk siis varuosade turg asub teisel pool jõge ehk siis ida pool, Moskva ja Metro sildade vahel, Perova uulitsal. Küsi suvalise taksojuhi käest teed. Turg ise on omaette vaatepilt: ca 200x200 m plats paksult pisikesi putkasid täis ja midagi peale autoga seotud asjade seal ei müüda.

Postitatud: 30 Mai 2008 23:45
Postitas viaccess
Ise ka lähen Juulis sinna kanti, kuid kahjuks Kiievisse ei lähe, vedelen nädalakese Romnõ linnas Sumska oblastis (Ida Ukraina). Idasse Poola kaudu minna väga suur tiir, nii et otsustatud minna üle Valgevene transiit viisaga, teele jäävad linnad nagu Vitebsk, Gomel.... Üritan ka seal autoturgudesse sattuda...

Postitatud: 31 Mai 2008 09:56
Postitas oxecot
Eestist Vagevene kaudu Kiievisse minnes võidab vaid teepikkuses. Aega kulub piiridel rohkem ning transiitviisa hinna tõttu läeb ka raha rohkem. Kindlasti aga on Valgevene kaudu minna huvitavam.

Postitatud: 07 Aug 2009 00:08
Postitas CozmonauT
Oskab keegi Ukrainas Lada juppide hindadest midagi mainida ? Tuled, torukollektrid, reg nukarattad ja kõik muu ? Hetkel inimene sinna minemas ja teaks siis arvestada, mida lasta tuua.

Re: mõningaid juppe Ukrainast?

Postitatud: 20 Mär 2019 14:03
Postitas madmur
On kellelgi viimase aja kogemusi Kiievi ja seal asuvate lada varuosasid müüvate poodidega - Mõni aadress, hinnad jm?

Re: mõningaid juppe Ukrainast?

Postitatud: 25 Apr 2019 12:55
Postitas madmur
madmur kirjutas:On kellelgi viimase aja kogemusi Kiievi ja seal asuvate lada varuosasid müüvate poodidega - Mõni aadress, hinnad jm?


Sai siis mõned nädalad tagasi Kiievit külastades Oxecot-i vihjete põhjal see ülejõe asuv auto varuosade turg üles otsitud. Aadressiks leidsin olevat Perova Boulevard 19.

Pilt 10 aasta tagusega võrredes sarnane. Võrdlemisi väikeselt maalapilt võib leida kümneid ja kümneid putkasid, mida ilustavd automarkide sildid, mis annavad aimu, kelle tooteid sealt otsida tasub.
Palju geneerilisi putkasid, kus müüakse akusid, ksenoontulede kitte ja kõike muud. Ainult Ladale spetsialiseerunud putkasid oli äkki 5-6. Üle tee asuvast kaubamajast saab kohvi või õlle näppu haarata ja varuosasid müüvate putkade vahel ka mõned burksiputkad, kus 50-100 kohaliku eest kõhu täis saab.

Poelette, kus müüdav kaup hindadega välja oleks pandud, reeglina ei ole (kaup tihedalt riiulitele ladustatud) ja huvipakkuvat tuli küsida. Umbkeelsele turistile oli see muidugi paras väljakutse. Õnneks oli mõningatest detailidest pilt olemas.

Hindadest suurt ülevaadet ei oska teha aga tundus hulga soodsam olevat võrreldes *.com saitidega, kus juppe tellida saab. Mõned väiksemad plastikud ja kummijupid sain sentide eest. Karburaatori, mis ladapower lehel 150 dollarit saab sealt kätte 80 dollari eest (maksta tuli küll kohalikus rahas).
Müüjad paistsid pigem ausad ja turistile erimaksu ei paistnud kohalduvat st. hind oli erinevatest putkades samaväärne ja sarnane Ukraina veebilehtedel olevaga.