Liikluskindlustus!?

Liikluskindlustus!?

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
Vasta
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1391
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Liikluskindlustus!?

Postitus Postitas Mel »

Sai siis autot kindlustatud ja tulemus on see, et kallimaks läinud:mad: Mul on koefitsent 120 ja auto Tallinnas. Kolm kuud maksis enne 609 eeki, nüüd aga 696eek-i. Võrdlus on seda masendavam, et näiteks isa nimel oleval siksil maksab kuus kuud 462 eeki. Mõlemad autod on kindlustatud Ingeses.
Jama on see, et kuigi sõidad juba pikka aega autoga, aga enda nimel midagi ei ole, siis koefitsent ei muutu väiksemaks.
Kas nüüdne kindlustuse kallinemine oli üldine või tõstis hindasid ainult üks selts? Kuidas teil kogemused on?
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Jah 2002 aasta läks minul maksma 369 eeku ja 2003 (teen kindlustust kord aastas ja dets lõppus) 411 eeku kuigi aasta möödudes langes boonus kalss vist 60 peale kuid nagu näete kindlustus tõesti tõusis ja kui võtta arvesse see et kõik siin ilmas kallineb ei ole sellel kallinemisel lõppu näha!!! Minu teada kallines see asi just viimati dets kuus :mad:
EDU UUENDUSTES!
s
svensson
Suletud kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas svensson »

No kui isal on kindlustus odavam siis lase temal teha. Kui teed auto dokumentide juurde paberi, et oled isale andnud auto kasutamiseks siis võib tema kindlustust teha ja saab seda teha tema enda koefitsendiga ja hinnaga. Eriti tore oleks veel kui leiaksid mõne sõbra või tibi näiteks Põlvast sest seal on kõige madalamad kindlustusmaksed. Ise maksin terve aasta Audi 80 82 kW kindlustamise eest tiba alla 700. krooni.
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

käisin just kindlustust tegemas. ennem maksin kuu aja eest 137 kr, nüüd taheti juba 217 kr. tegin siis kolmeks kuuks - 350 kr. konfitsent on 120 ja auto registreeritud Valga maakonda :cool:
k
Kiwa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 174
Liitunud: 06 Jaan 2004 17:35
Asukoht: Valga
Autod: e36 coupe

Postitus Postitas Kiwa »

Mul öeldi kindlustuses, et 55 kw mootoriga sigullil on kindlustusmakse väiksem, kui 44 kw mootoriga...
Lähengi reede kindlustust tegema ja loodan, et veel kallimaks ei lähe...
mul koefitsent 1.20 ja valga maakonnas 3 kuud 387 eeku..
Töö tegi ahvist inimese, inimene ostis ?iguli
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

Mina tegin augusti lõpus oma siksile Ergo kindlustuses 6 kuuks, asukoht Harjumaa, 47kW, riskikoefitsent 1.20 ja maksis 1189.-

Et odavamalt saada võib ju nii kaa teha, et näiteks kui mõni tuttav elab kusagil Otepääl või Hiiumaal, siis muudad autopassis asukoha ära selleks, nimi jääb ikka enda ja kindlustus odavam. See on ükskõik kuhu sul auto reg. on, ei pea olema sinna, kus ise elad.
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
m
moosmoosik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 636
Liitunud: 25 Okt 2003 16:00
Asukoht: Tallinn/Mustamäe
Autod: ei ainsatki ladat enam !

Postitus Postitas moosmoosik »

kui autot regamas käisin siis vahetasin ära ainult omaniku nime. doki järgi elan raplas,seega asi odavam. nüüd 1.20-se koefitsendiga on 3 kuud 555.- ja IF Kindlustus.
krt aga teiste kogemused näitavad et tagasi ei taha sealt õnnetuse korral midagi tulla..... .:ylbe
t
tiit
Foorumi kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 06 Nov 2003 09:52
Asukoht: hiiumaa
Autod: 21083 1995
Kontakt:

Postitus Postitas tiit »

www.lkf.ee saad vaadata millisest kindlustusfirmast on kõige odavam omale kindlustus teha. Endal 57 kW aastaks 928 eeki ja koefitsent ,56 IF -s. Ingeses oleks 200 kallim:P
a
Agur
Foorumi kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 25 Mär 2002 09:49
Asukoht: Klooga
Autod: pole ladat, pole probleemi

Postitus Postitas Agur »

Soovituseks on auto registreerida teise maakonda.
Harjumaa on kõige kallim :)
Mul auto registreeritud Järvamaale ja mina maksan 3 kuu eest 347 eeki (riski koef. 0.96)
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Sinule tekitatud avariikahju korral pole sinu kindlustusseltsil sellega mingit pistmist(va,kasko korral).
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Mul maksis JAH lepinguga Salvas aasta 1255 krooni. Auto regatud Otepääle ja 1,20 on koefitsent. Maikuuni kehtib veel, siis maksab vist vähem veel aasta, sest koefitsent peaks alla minema.
Vasta