uued ladad !

uued ladad !

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
t
tutt
Suletud kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

uued ladad !

Postitus Postitas tutt »

http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=39277


krt nii palju ladasi polegi enne näinud :P
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Nii nüüd kõik kohe sinna ja ladasi virutama :D siis kõigil uued.Ma võtaks kohe neid seal mitu.
a
ander14
Foorumi kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 28 Apr 2004 21:52
Autod: 2101.1,2
Kontakt:

Postitus Postitas ander14 »

oi kui palju,:o kuhu kõik need pannakse huvitav???Kus kohas need kõik on???
v
VeilSide
Foorumi kasutaja
Postitusi: 257
Liitunud: 15 Aug 2003 20:14
Asukoht: Tallinn <-> Kohila
Autod: Wannabe Kaubalift
Kontakt:

Postitus Postitas VeilSide »

Oleks vaid üritustel ka nii palju masinaid. :P
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3999
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Algselt postitas: VeilSide
Oleks vaid üritustel ka nii palju masinaid. :P
....ja kõik sama marki ning sellises konditsioonis nagu pildil ,st. ilma reg.numbrite ja igasuguste lisanditeta :lol:lol:lol
t
tuuqer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 10 Mai 2005 19:58
Asukoht: Saaremaa
Autod: LUAZ 969m '89; 21063 '83

Postitus Postitas tuuqer »

ikkagi huvitaks mind et mis nendega peale hakatakse??:P
Kas keegi on kursis?
ja kus need kõik paiknevad ?
kus on pilt tehtud?
;)

EDIT: pildi järgi tundub et kõigil autodel on uksed kinni pitseeritud paberiga:P
Lähen minagi, tühjad on paagid
Läbi sudu bensiinimaik suus...
t
tutt
Suletud kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas tutt »

need ladad lähavad kuubale
r
rene07
Foorumi kasutaja
Postitusi: 271
Liitunud: 07 Jaan 2005 11:35
Asukoht: Tallinn
Autod: Vaz 2107, Niva 2121, Jaapani masuudipress...Pajero...

Postitus Postitas rene07 »

homme kolin kuubase elama:):):):) silmad võtab särama selline vaatepilt ja mõte et võiks sellise isendi omanik olla võtab lausa jalad nõrgaks... Peaks Kuubast naise omale sebima kes sellise iludusega külla sõidaks...:lol
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Suure tõenäosusega on see pilt tehtud Muuga kaubasadamas, kus seisab tohutult rohkem neid, kui need mis pildile jäänud on...seisavad sellepärast, et ei saa mingitele nõuetele vastavust - ELAGU MEIE SÕBER EUROLIIT!!! - ja nii nad seal seisavad...suurem osa on veel konteinerites..kui ma kunagi seal tööd tegin, siis dokkerid ja tollimansaft sõitsid kogu aeg nendega ringi...kuna territorium on suur, siis ei viitsita jala käia...suhteliselt nutune oli kül vaadata...krt kus sealt saaks tegelikult tutikaid 3.9 reduktoreid ;)
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
t
taux3
Suletud kasutaja
Postitusi: 62
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas taux3 »

hrrr ..... lausa pisara võtab silma sellist ilusat pilti nähes:o:sein:o:sein

tahan ka ühte sealt:kuri
r
Rando
Foorumi kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: 12 Juun 2007 12:53
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Autod: Lada 21011

Postitus Postitas Rando »

Ma olin see aeg maal kui neid rongiga transporditi ja suu jäi küll lahti kui nii palju laadasid korraga mööda läheb:yllatunud
1. seeria ?iguli .
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Algselt postitas: PuZuP
seisavad sellepärast, et ei saa mingitele nõuetele vastavust - ELAGU MEIE SÕBER EUROLIIT!!! - ja nii nad seal seisavad...suurem osa on veel konteinerites..
No selge ootame siis kui kuulutatakse ,et ei lähegi välismaale ja hakatakse neid lahkelt jagama. No tegelt võib ju väikse summa kah maksta. Ega me siis ni kadedad kah ei ole.:spin;):rolleyes:P:lol:D
m
moosmoosik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 636
Liitunud: 25 Okt 2003 16:00
Asukoht: Tallinn/Mustamäe
Autod: ei ainsatki ladat enam !

Postitus Postitas moosmoosik »

Algselt postitas: PuZuP
seisavad sellepärast, et ei saa mingitele nõuetele vastavust - ELAGU MEIE SÕBER EUROLIIT!!!
tegelikult peaks hoopis tehas taotlema oma autodele tüübikinnitust (et meil saaks ka neid registrisse võtta) siis euroopas. asi polegi nii väga euro liidus,noh et euroliit ei lase vene autot küll aga näiteks jaapanlast.
kui tehas tahab saada siia ka tüübikinnitust siis peab ta maksma selle eest ning autod peavad läbima teatud turvalisuse testid. nagu me teame ei läbiks neid teste kahjuks üksiki uus 07......

lohutuseks on see et ARK võtab registrisse vene masinaid väljalaske aastaga kuni 1998 k.a. kui nüüd hästi otsida siis saaks veel küll mõnekümne tuhande eest vana kerega ja monopritsega prillikiv. (see viimane jutt tuleb sellest et 96a. 07 mis on mu tuttaval näeb hea välja ning mul õnnestus näha ka 04 mis oli väga uus ja väga korralik)
r
Rocky
Foorumi kasutaja
Postitusi: 220
Liitunud: 06 Apr 2002 17:04
Asukoht: Otepää
Autod: 2103

Postitus Postitas Rocky »

Njah...tegelikult üpris tõenäoline et need autod pole kunagi reaalselt pidanudki kaugemale jõudma ja tegu lihtsa vahelt tegemise võttega -tehase ekspert vaatab saadetise üle, selgub et kõik on praagid ja saadetise omanik saadab kauba venemaale, tagasi kus see siis uue hinnaga praagi pähe maha müüakse (tegelikult masinad korralikud). See seletab miks masinad mõne aja pärast sama rada pidi venemaale tagasi lähevad ilma saadetistes muudatusi tegemata!:(
k
Kutsa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 176
Liitunud: 15 Veebr 2004 09:34
Asukoht: Keila
Autod: MB W123, BMW e46,e30 ja GAZ 24
Kontakt:

Postitus Postitas Kutsa »

ma võtaks hea meelega paar tükki endale:D:)
Kasutaja avatar
Marek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 76
Liitunud: 26 Mär 2005 19:25
Asukoht: Tallinn/Haabersti
Autod: MB 300E w124 89a & UAZ 469, MB Sprinter,
Kontakt:

Postitus Postitas Marek »

kahju näha neid seal sedapsi seismas :(
l
Ladarider
Foorumi kasutaja
Postitusi: 212
Liitunud: 06 Okt 2005 20:30
Asukoht: Tallinn/Õismäe
Autod: vaz 2103 (1300 SL), mb124 200d

Postitus Postitas Ladarider »

Huvitav mis üks auto maksta võib ka:)
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Algselt postitas: moosmoosik
Algselt postitas: PuZuP
seisavad sellepärast, et ei saa mingitele nõuetele vastavust - ELAGU MEIE SÕBER EUROLIIT!!!
tegelikult peaks hoopis tehas taotlema oma autodele tüübikinnitust (et meil saaks ka neid registrisse võtta) siis euroopas. asi polegi nii väga euro liidus,noh et euroliit ei lase vene autot küll aga näiteks jaapanlast.
kui tehas tahab saada siia ka tüübikinnitust siis peab ta maksma selle eest ning autod peavad läbima teatud turvalisuse testid. nagu me teame ei läbiks neid teste kahjuks üksiki uus 07......

lohutuseks on see et ARK võtab registrisse vene masinaid väljalaske aastaga kuni 1998 k.a. kui nüüd hästi otsida siis saaks veel küll mõnekümne tuhande eest vana kerega ja monopritsega prillikiv. (see viimane jutt tuleb sellest et 96a. 07 mis on mu tuttaval näeb hea välja ning mul õnnestus näha ka 04 mis oli väga uus ja väga korralik)

Irw...tüübikinnitused on neil kõigil olemas...kuidas sa muidu oma ladaga ringi sõidad....lihtsalt...on tegemist just vigase impordi ja transporidiökonoomikapoliitikaga...miks neid registrisse ei võeta ongi just see, et nad ei läbiks seda nö. turvalisuskontrolli...me võime siin nutta ja halada, et oh kus tahaks nii väga...kuid nagu meie poliitikas on juba kombeks, siis üldlevinud arvamus - probleemi eiramine tõenäoliselt kaotab probleemi - kipub üha enamate juhtude puhul esinema...ehk siis arvasid nad et kui me enam ühtegi registrisse ei võta, tuues vabanduseks mingi mõttetu hala elu ohtlikkuse üle, ei tule ka uusi peale ning vanad äkki mädanevad ära ja olemegi ladast lahti...täpselt sama süsteem nagu Hitler vs. juudid...ehk siis meie, ladaomanikud, oleme siis hetkel juudiülikonnas...aga niikaua kuni mina veel elan ja hingan ning vastu paukuda suudan, saadan taolise transpordipoliitika igal juhul p***e....
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
l
Ladarider
Foorumi kasutaja
Postitusi: 212
Liitunud: 06 Okt 2005 20:30
Asukoht: Tallinn/Õismäe
Autod: vaz 2103 (1300 SL), mb124 200d

Postitus Postitas Ladarider »

Algselt postitas: PuZuP
Algselt postitas: moosmoosik
Algselt postitas: PuZuP
seisavad sellepärast, et ei saa mingitele nõuetele vastavust - ELAGU MEIE SÕBER EUROLIIT!!!
tegelikult peaks hoopis tehas taotlema oma autodele tüübikinnitust (et meil saaks ka neid registrisse võtta) siis euroopas. asi polegi nii väga euro liidus,noh et euroliit ei lase vene autot küll aga näiteks jaapanlast.
kui tehas tahab saada siia ka tüübikinnitust siis peab ta maksma selle eest ning autod peavad läbima teatud turvalisuse testid. nagu me teame ei läbiks neid teste kahjuks üksiki uus 07......

lohutuseks on see et ARK võtab registrisse vene masinaid väljalaske aastaga kuni 1998 k.a. kui nüüd hästi otsida siis saaks veel küll mõnekümne tuhande eest vana kerega ja monopritsega prillikiv. (see viimane jutt tuleb sellest et 96a. 07 mis on mu tuttaval näeb hea välja ning mul õnnestus näha ka 04 mis oli väga uus ja väga korralik)

Irw...tüübikinnitused on neil kõigil olemas...kuidas sa muidu oma ladaga ringi sõidad....lihtsalt...on tegemist just vigase impordi ja transporidiökonoomikapoliitikaga...miks neid registrisse ei võeta ongi just see, et nad ei läbiks seda nö. turvalisuskontrolli...me võime siin nutta ja halada, et oh kus tahaks nii väga...kuid nagu meie poliitikas on juba kombeks, siis üldlevinud arvamus - probleemi eiramine tõenäoliselt kaotab probleemi - kipub üha enamate juhtude puhul esinema...ehk siis arvasid nad et kui me enam ühtegi registrisse ei võta, tuues vabanduseks mingi mõttetu hala elu ohtlikkuse üle, ei tule ka uusi peale ning vanad äkki mädanevad ära ja olemegi ladast lahti...täpselt sama süsteem nagu Hitler vs. juudid...ehk siis meie, ladaomanikud, oleme siis hetkel juudiülikonnas...aga niikaua kuni mina veel elan ja hingan ning vastu paukuda suudan, saadan taolise transpordipoliitika igal juhul p***e....
AAMEN!!!
v
vend
Suletud kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas vend »

hmm...krt mul peaks venemaal mingi sugulane elama...kui talle raha anda ja ta endale sellise ostaks ja siis ise sellega eestis ringi sõitma hakkaks siis peaks ju sellise lada omamine olema käkitegu...:P...öelge kui ma eksin..
Vasta