Tuunitud mudelautod

Tuunitud mudelautod

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
Vasta
v
VeilSide
Foorumi kasutaja
Postitusi: 257
Liitunud: 15 Aug 2003 20:14
Asukoht: Tallinn <-> Kohila
Autod: Wannabe Kaubalift
Kontakt:

Tuunitud mudelautod

Postitus Postitas VeilSide »

Kas siin foorumis on ka kedagi kes sellise asjaga tegeleb?
huvilistele uurimiseks üks hea link : http://digimods.co.uk/Files/parotechmodel.htm
e
erki92
Suletud kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas erki92 »

no mul on kah siin üks vanaegne metallist vaz 2101 suurusega 1:43, mida üritan tasapisi ikka taastada. Ex see nõua osavat näputööd ning materjale.
eestlastel kaa siin kusagil üks lehekülg valmis, kus pajatatakse kaa oma mudelautode ehitamistest jne.
v
VeilSide
Foorumi kasutaja
Postitusi: 257
Liitunud: 15 Aug 2003 20:14
Asukoht: Tallinn <-> Kohila
Autod: Wannabe Kaubalift
Kontakt:

Postitus Postitas VeilSide »

ma leidsin riiulist ühe audi TT , suuruses 1/32. üritan nüüd seda vaikselt ehitada. täna sai ära ostetud pahtel , et valmis teha clean look.:rolleyes
t
tuhajuhe
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 859
Liitunud: 11 Mai 2002 21:41
Asukoht: türi
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas tuhajuhe »

Mina tegelesin kunagi kooliaeg automudelismiga mitu aastat.Sai isegi vabariigi meister olla.Meil olid mudeli mastaabiks 1:24.Oli koopia klass sõiduautodele ja vormelitele ning vabaklass kaetud ratastega masinad.
On mõningate mudelite vormid ka alles veel,aga kered tuleb teha liimi ja riidega.Minu arust see metallist mudeli ümber tegemine on jama.Tehke ise otsast lõpuni masin valmis.On ka võimalik paberist kere kokku kleepida ja väga asjalik jääb.Nii et fantaasia tööle!!!
Võin ka näpunäiteid anda,kuid siin on seda väga raske teha.Arvan et võimalik ka minu mudelitest mõned pildid kunagi siia.
56506878
e
erki92
Suletud kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas erki92 »

Algselt postitas: tuhajuhe
Mina tegelesin kunagi kooliaeg automudelismiga mitu aastat.Sai isegi vabariigi meister olla.Meil olid mudeli mastaabiks 1:24.Oli koopia klass sõiduautodele ja vormelitele ning vabaklass kaetud ratastega masinad.
On mõningate mudelite vormid ka alles veel,aga kered tuleb teha liimi ja riidega.Minu arust see metallist mudeli ümber tegemine on jama.Tehke ise otsast lõpuni masin valmis.On ka võimalik paberist kere kokku kleepida ja väga asjalik jääb.Nii et fantaasia tööle!!!
Võin ka näpunäiteid anda,kuid siin on seda väga raske teha.Arvan et võimalik ka minu mudelitest mõned pildid kunagi siia.
Olen nüüdseks samuti tegelenud automudelismiga mingi oma 6-7aastat vast. 2000aasta Eesti Meister jne jne. Mina tegelen siis trassikatega. Kered on siis ringrajaautode koopiad ning valmistatud õhukesest plastikust.
http://www.modelcar.ee
http://imudel.pri.ee/
v
VeilSide
Foorumi kasutaja
Postitusi: 257
Liitunud: 15 Aug 2003 20:14
Asukoht: Tallinn <-> Kohila
Autod: Wannabe Kaubalift
Kontakt:

Postitus Postitas VeilSide »

aga mina alustasin alles täna :D ja huvi on tohutult suur
f
FlammablE
Foorumi kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 27 Mär 2007 00:07
Asukoht: Tallinn-Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas FlammablE »

Ise pole tegelenud, aga sõber kunagi tuunis mudelautosid. Siiski ise ehitatud spoilerite ja muu selliseni asi ei jõudnud. Pigem lihtsalt märkide kaotamine, millegi pahteldamine, toonklaas ja põhjavalgus:D. Aga olen näinud mingi eesti tegija tehtud papist ja muust sellisest tehtud autode mudeleid. Väga kõvad. Paras näputöö terveks aastaks, et midagi sellist valmis nikerdada.
Ennast huvitas kunagi automudelism, just mootoritega masinate poole pealt. Nitromootoritega bagid ja monsterid=fun, fun, fun. Siiski tõsisem areng jäi raha taha. Nalja saab, aga mudel, kütus ja jupid maksavad omajagu.
v
VeilSide
Foorumi kasutaja
Postitusi: 257
Liitunud: 15 Aug 2003 20:14
Asukoht: Tallinn <-> Kohila
Autod: Wannabe Kaubalift
Kontakt:

Postitus Postitas VeilSide »

tavalisest mudel autodest, need suuremad ntx maisto, bburago ja muude firmade suuremad mudelid. 1/18, 1/24 ja 1/32 suuruses autodest.
t
tuhajuhe
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 859
Liitunud: 11 Mai 2002 21:41
Asukoht: türi
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas tuhajuhe »

Algselt postitas: erki92
Algselt postitas: tuhajuhe
Mina tegelesin kunagi kooliaeg automudelismiga mitu aastat.Sai isegi vabariigi meister olla.Meil olid mudeli mastaabiks 1:24.Oli koopia klass sõiduautodele ja vormelitele ning vabaklass kaetud ratastega masinad.
On mõningate mudelite vormid ka alles veel,aga kered tuleb teha liimi ja riidega.Minu arust see metallist mudeli ümber tegemine on jama.Tehke ise otsast lõpuni masin valmis.On ka võimalik paberist kere kokku kleepida ja väga asjalik jääb.Nii et fantaasia tööle!!!
Võin ka näpunäiteid anda,kuid siin on seda väga raske teha.Arvan et võimalik ka minu mudelitest mõned pildid kunagi siia.
Olen nüüdseks samuti tegelenud automudelismiga mingi oma 6-7aastat vast. 2000aasta Eesti Meister jne jne. Mina tegelen siis trassikatega. Kered on siis ringrajaautode koopiad ning valmistatud õhukesest plastikust.
http://www.modelcar.ee
http://imudel.pri.ee/
mina tegelesin ka trassikatega.Nüüd on see asi läinud ikkagi rahakoti peale ja teemilline mudel mis meeldib.
56506878
e
erki92
Suletud kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas erki92 »

jah, rahast oleneb palju....kuid raamid on ikka kõik enam-vähem ühesugused(vastavalt klassile).....ka kered on tegelikult suht ühesugused kõigil.....nüüd oleneb kõik oskustest, sellest kui hea pult on koos igasuguste lisadega(jahutus jms) ning ka kummidest.
c
CozmonauT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 644
Liitunud: 20 Okt 2003 21:14
Asukoht: Saku/Haapsalu
Autod: BMW V8, Pontiac V8
Kontakt:

Postitus Postitas CozmonauT »

jeah ma olen tegelenud metallist mudelautode suuruses 1/24 tuunimisega paar-kolm aastat. praegugi üks aastane projekt mis ei taha valmis saada kuna päris "mudelid" tulid peale mis nõuavad rohkem raha, tegemist ja aega :D
v
visible
Foorumi kasutaja
Postitusi: 251
Liitunud: 19 Jaan 2005 20:30
Asukoht: Haapsalu
Autod: 2101 '72

Postitus Postitas visible »

Selleks on Eestis isegi eraldi leht : http://imudel.pri.ee
Sinna on koondunud kõik eesti vennad kes tegelevad sellise nikerdamisega, sealt peaks saama ka õpetusi ja nippe kuidas ehitada. ;)
Ise asjaga juba suhteliselt kaua tegelenud.
Vasta