Tööpakkumised ja tööotsimised

Tööpakkumised ja tööotsimised

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Tööpakkumised ja tööotsimised

Postitus Postitas kriisa »

Elus on alati tutvused kasulikud olnud ja on ka praegu. Klubi on aga üks suur tutvusringkond.

Ettepanek siis selline, et kes klubist on näiteks tööandja või klubiliikme tuttavad sugulased mingit töötajat osivad või teada mida kuskil pakutakse, siis võiks sellest siin teemas teada anda.
Tööotsimised samuti.

Teen siis ise otsa lahti.

Alates juunikuust otsin tööd, soovitavalt Tartu piirkonnas, aga võib ka mujal pakkuda.
Olemas B kategooria juhiluba, elementaarnearvutioskus ja tehnoloogiline taip.
Varem töötanud metalli ettevõttes, kus sai keevitatud, puuritud ja igast sellist värki tehtud, siis puidufirmas kus automaattreipinkidega laua jalgu ja muid mööbliosasid treiti, veel ka ehitusel, kus sai tehtud igasuguseid lihtsamaid töid.
e
euro666
Suletud kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas euro666 »

k
kopec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 314
Liitunud: 17 Mai 2003 21:32
Asukoht: Kui kodus,siis Rakvere!
Autod: japs

Postitus Postitas kopec »

Meie firmasse oleks vaja ühte c-kati ja ühte e-kati juhti.Töö oleks Sisu kalluri peal ja Tallinnas ja selle lähiümbruses.Minu tel-5573672.Ülemuse tel-5131650,nimi on Arvo.Lõpetan tuleval nädalal oma masinal remondi ja tulen kah Tallinna.
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa!-Al Bundy
v
vend
Suletud kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas vend »

ise paigaldan katuseid kivi ja plekk katused...kui kellegil vajab vahetamist vana katus või ehitab maja siis julgelt helistagu....ja võib juhtuda et septembri lõpust oleks vaja 1 töömeest ka juurde...hea oleks siis kui oleks mingide ehitus alased teadmised ka olemas...nr 5575106
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Nüüd siis mul endal pakkuda midagi töömoodi asja. Võimalus siis lisataha teenimiseks põhitöö kõrvalt. Tegemist uudse ärikontseptsiooniga. Sobib ka üliõpilastele. Kellel huvi siis võtke ühendust ja tutvustan lähemalt, on pikem ja keerulisem jutt.
m
moosmoosik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 636
Liitunud: 25 Okt 2003 16:00
Asukoht: Tallinn/Mustamäe
Autod: ei ainsatki ladat enam !

Postitus Postitas moosmoosik »

Kellel on soovi tulla tööle Sularahakeskusesse kulleriosakonda siis andke teada tel.nr. 6 67 67 67

Vajalik: "B"kat. juhiluba (soovitavalt ilma rohelise leheta aga see ei ole ka takistuseks kui Te sellest kohapeal ei räägi), eesti keele oskus (kõnes ja kirjas), vene keele oskus suhtlustasandil (keegi seda ei kontrolli aga endal tuleb kasuks), laitmatu minevik (teie kohta tehakse väljavõte politsei karistusregistrist ja kriminaalse minevikuga pole lootustki).

Pakutakse: alati kindel töö,tunnipalk,uued autod (Citroen Berlingo,Opel Combo,Toyota Yaris,Nissan Almera,Citroen Jumper),töö Tallinna linnas,Harjumaal ja vahest ka üle terve Vabariigi.

Ise helistage ja uurige asja,tööd peaks leidma ikka,sest päris palju kohti on vabanenud. Kui antud numbril ei julge helistada siis võib mulle ka telefoneerida (eks ma siis aitan vähe) 52 84 268

Võib ka ise kohale minna: Rävala pst.5 (sama maja kus all on ka Hansapanga kontor) 6. korrus (uksel kiri Sularahakeskus)

vot nii
g
GhostRider
Foorumi kasutaja
Postitusi: 404
Liitunud: 17 Aug 2005 20:37

Postitus Postitas GhostRider »

otsin ka suveks tööd Tartus (17a.)
o
olli
Suletud kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas olli »

Endalegi kuluks suveks mingi tööots Tartusse ära. Võin teha kõikvõimalikke abitöösid ehitustel või muudel objektidel, koristada, remontida vms. Samuti valdan arvutit hästi (nii riist- kui tarkvara), ka elektroonikast tean nii mõndagi. Vanust 17a.
m
mummuke
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas mummuke »

Selline koht siis pakkumisel:

http://www.pol.ee/index.php?id=110870
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Ilmselt pole kuigi hästitasustatud koht, eelmine vend sellelt alalt kindlasti ära Soome läks. Selles suhtes hea koht, et saaks minna Politsei masinaid saboteerima :D
m
mummuke
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas mummuke »

Algselt postitas: Kriisa
Ilmselt pole kuigi hästitasustatud koht, eelmine vend sellelt alalt kindlasti ära Soome läks. Selles suhtes hea koht, et saaks minna Politsei masinaid saboteerima :D
Nu vat ei tea...Helistage, uurige;) Mulje on jäänud, et ise näppupidi mootoris olema seal ei pea koguaeg, rohkem jõudude orgunnimise teema vist.
v
VeilSide
Foorumi kasutaja
Postitusi: 257
Liitunud: 15 Aug 2003 20:14
Asukoht: Tallinn <-> Kohila
Autod: Wannabe Kaubalift
Kontakt:

Postitus Postitas VeilSide »

Tere!
Sooviks siis suveks mingit tööd saada. Vanust on 16 a.
Põhiharidus on olemas.
Sobib nii vaimne (istuv) kui ka füüsiline töö.

Kontakt :
Tel : +37256663748
MSN : Keevitaja_Designs@hotmail.com
E-Mail : Karl.laidna@mail.ee
PS
Kasutaja avatar
Moss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1069
Liitunud: 25 Mär 2003 15:06
Asukoht: Siuntio, Soome
Autod: erinevad illegaalid
Kontakt:

Postitus Postitas Moss »

Vabastan ise ühe töökoha niiet kes tahab asemele tulla:

Elke-Auto AS vajab alates 2. oktoobrist varuosalattu komplekteerijat. Töö on poole kohaga õhtuses vahetuses E-R 15:00-20:00 (vajadusel saab seda ka veidi muuta), seega ideaalne mõnele noorele tüübile kes tahab kooli kõrvalt raha teenida. Töö ise enamjaolt palju füüsilist pingutust ei nõua, täpsus on olulisem. Töötingimused normaalsed, seltskond viimasepeal :D . Venekeele oskus pole vajalik. Asub Tallinnas Mustamäe tee 22 ("Kullo" vastas).

Palga ja muu info U2U vahendusel.

EDIT: Juhiluba pole ka tarvis.
c
CozmonauT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 644
Liitunud: 20 Okt 2003 21:14
Asukoht: Saku/Haapsalu
Autod: BMW V8, Pontiac V8
Kontakt:

Postitus Postitas CozmonauT »

Otsin tööd koolikõrvalt Tallinasse. Vanust 17, kohe kohe poolik juhiluba käes.

Sobilik tööaeg kella 15.00/16.00 - 20.00/21.00

Kontakt:
email & msn ivo@carart.ee
U2U
k
kopec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 314
Liitunud: 17 Mai 2003 21:32
Asukoht: Kui kodus,siis Rakvere!
Autod: japs

Postitus Postitas kopec »

Kiirelt vajatakse C-kat masinale juhti!
Töö on piimatoodete vedu liinil Rakvere-Helsingi-Tallinn.
Kaks reisi nädalas.Palk ca 15 000 puhtalt kätte (maksud maas)
Helistada võib mulle-5573672 või otse ülemusele-Mait -5060983
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa!-Al Bundy
k
kopec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 314
Liitunud: 17 Mai 2003 21:32
Asukoht: Kui kodus,siis Rakvere!
Autod: japs

Postitus Postitas kopec »

Rakveres asuv teedeehitusfirma vajab jöudu !
Tulla võivad ka õpilased suveks.
Vaja ka asfaldilaoturile juhti (väljaõpe kohapeal,vaja vähemalt B-kati load)
Tel 5573672
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa!-Al Bundy
g
GhostRider
Foorumi kasutaja
Postitusi: 404
Liitunud: 17 Aug 2005 20:37

Postitus Postitas GhostRider »

Otsik ka tööd suveks Tartusse, Lõuna-eestisse.

B kat load olemas ja oma transport.

Eelnev kogemus: ehitusel, vee süsteemid (küte, vesi, kanalisatsioon), elekter (alg teadmised), autolammutuses.

Vanus 18;)
w
wilson
Foorumi kasutaja
Postitusi: 534
Liitunud: 13 Mär 2004 19:45
Asukoht: haapsalu
Autod: 21053
Kontakt:

Postitus Postitas wilson »

otsiks siis kah tööd nagu ikka :D
vanust 18 ja olemas b kati load(vahtralehed ka olemas :D )
ühendust võtta PS või 56725894
a
Aho
Foorumi kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 18 Okt 2006 12:41
Asukoht: pärnu
Autod: Honda rs125(~35kw), Yamaha dt125

Postitus Postitas Aho »

Otsin praktikakohta pärnus. Õpin autotehnikuks Pärnu Kutsehariduskeskuses. Praktika kestab 14 detsember-29 jaanuar. Olen tegelenud põhiliselt siklitega, sõidan ka ringrada kuid olen ka autodega tegelenud. Teinud olen põhiliselt autot sillatöid aga saan ka kergemate elektrivigadega hakkama, ka mootoritega olen võimeline tegelema. Lisaks oskan ka keevitada ja saan hakkama ka lihtsamate treitöödega.
53808573
:bouncing
j
janesjann
Foorumi kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 27 Okt 2008 13:05
Asukoht: tartu
Autod: null6

Postitus Postitas janesjann »

võibolla kellelgi ka mulle miskit pakkuda.olen 21 aastane noormees tartumaalt.oleks vaja tõõd nädalalõppudel ja nädalavahetustel pisipere ja kooli kõrvalt.oman B ja T kat. lube.pakkuda võib rohkem liikuvat tõõd.liinitõõ ei ole minu jaoks!olen kohusetundlik ja alkoholiga probleeme ei ole!
Vasta