Tööpakkumised ja tööotsimised

Tööpakkumised ja tööotsimised

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Asjalik ,arenemisaldis, kogemustega masinamees saab stabiilset tööd forwarderile Prantsusmaal.

*Töö vahetustes, ööpäevaringselt, pingeline aga samas vabam kui Eestis (vähemalt minu arvates) ja mis peamine - kuni suveni valitseb siin täiesti OK kliima.
*Kuu tööl, kaks nädalat kodus. Kuidas selline taktika kellelegi passib, on iseküsimus (mulle vaat ei passi ja mina kodus ei käi :D ).
*Masina marki ei oska öelda. Millal täpsemalt vaja oleks - samuti ei oska öelda, sest vahendan ainult pakkumist. Oli vaid kuulda, et plaanis mingine vedajamasin siia lisaks soetada.

Kui leidub sellist kanget, kes ei põlga ära väikest hinda, mida makstakse, vaid oskab asju koduigatsust tundmata ajada nii, et virga/targa tegutsemisega miskit ka teenib, siis telefon, millelt infot saab, on
+372 56 256 801 (pole minu nr).

Võib ka mulle privasse postitada, kui siinse elu-olu kohta küsimusi tekib, oma telefonile ma ei vasta.

Nii, et kui villand talvisest lumest, kevadisest porist ja suvistest seisakutest, siis tea, mees, et siin saad sa tööd teha ja tööle vastavalt ka teenida :).

NB!Naljatilgad, alkohoolikud, proovireisijad ja muud näpud-püsti kõvatajad hoidku parem eemale! Selliseid siin küll ja küll nähtud :P.
Kasutaja avatar
undu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 311
Liitunud: 04 Apr 2010 21:22
Asukoht: Viljandi/ Tartu
Autod: Audi 100 C4

Asjalik, kohusetundlik ja töökas 17 aastane noormees otsib suveks tööotsa.

Postitus Postitas undu »

Otsiksin siis suveks soovitatavalt kas juuni- või juuli kuuks või kokkuleppel ajaga tööotsa.

Näiteks küttepuude saagimine (mootorsaega, võimalik minu poolne), lõhkumine (käsitsi või masinaga(samuti olemas elektriline)) ja riita ladumine.

Muru niitmine ja trimmerdamine, haljasalade koristus ja hooldamine. (Võimalik minu poolne murutraktor, trimmer või ka tavaniiduk.) (Samuti heinamaade hoolduseks traktor t-40 rootorniidukiga, kindel tunnitasu ja lisandub kilomeetri hind transpordi eest.)

Ehitusele appi või töökotta.

Võib ka teha muid igasuguseid huvitavaid pakkumisi.

Olen eelnevalt tööd teinud ka erinevate muude masinatega nt kallur veoautoga, traktori või ekskavaator-laaduriga (kinnisel territooriumil loomulikult).

Oman tehnilist taipu ja tööriistad niisama käest ei kuku. Valdan eesti keelt (emakeel) ja suhtlustasandil ka inglise keelt. Samuti tavakasutaja tasemel Windows XP ja Vista, samuti tekstitöötlusprogrammid.

Pakkumised koos kirjelduse ja palga pakkumisega teha u2u või profiilis olevatel kontaktidel.

Võiks asuda kas viljandis või viljandimaal. Kui eemal, siis tuleks eelnevalt arutada transporti ja asja tasuvust, samuti kui on tarvitusel minu seadmed, siis lisandub nende bensiini ja/või olmekulu.
a
aargo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 164
Liitunud: 31 Mai 2010 16:02
Asukoht: Viljandimaa / Tuhalaane
Autod: Vaz 2107 83a 1,6 / Mazda 626 93a 1,8 78kw

Postitus Postitas aargo »

Praegu veel 18 aastane kohusetundlik maamees otsib tööd!:)

Töö võiks asuda Viljandi - Karksi-Nuia piirkonnas.
Ei ole oluline mis töö on, lõhun või pakku.(ja seda sõna otseses mõttes:D)
Keeleoskustest nii palju, et eesti keel nii suhtlustasemel kui ka kirjas hea, inglise keel samuti suus(ka kirjas ei tule raskusi).
Olemas B-kat juhiload (vahtraleht)
Sobib meeskonnatöö kui ka iseseisev töö.
Arvutikasutusoskus enam-vähem(päris programmeerimisega ei tegele aga lihtsamate asjadega saan hakkama.
Praeguse seisuga on alates tänasest kõik päevad vabad kuni 30.august (v.a 22.juuni...lõpetamine)

Töötasu kokkuleppel.

PS!!! Ei pea olema stabiilne töö, teen ka juhutöid.


Kontakt : argo.anijarv.001@mail.ee
telefon : 57422847
või U2U
Aga žiguli on ka auto :)
Kasutaja avatar
atzkarik
Ladaklubi Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 01 Aug 2005 20:52
Asukoht: Tallinn(Kalinini rajoon)/Männiku laiali garage
Autod: vaz 2101,2107

Postitus Postitas atzkarik »

Võistlusauto ei saa mitte kunagi valmis, ta läheb ühel hetkel lihtsalt starti!
Kasutaja avatar
undu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 311
Liitunud: 04 Apr 2010 21:22
Asukoht: Viljandi/ Tartu
Autod: Audi 100 C4

17 aastane noormees, otsib nädalavahetusteks teenimisvõimalust.

Postitus Postitas undu »

 
undu kirjutas:Otsiksin siis suveks soovitatavalt kas juuni- või juuli kuuks või kokkuleppel ajaga tööotsa.

Näiteks küttepuude saagimine (mootorsaega, võimalik minu poolne), lõhkumine (käsitsi või masinaga(samuti olemas elektriline)) ja riita ladumine.

Muru niitmine ja trimmerdamine, haljasalade koristus ja hooldamine. (Võimalik minu poolne murutraktor, trimmer või ka tavaniiduk.) (Samuti heinamaade hoolduseks traktor t-40 rootorniidukiga, kindel tunnitasu ja lisandub kilomeetri hind transpordi eest.)

Ehitusele appi või töökotta.

Võib ka teha muid igasuguseid huvitavaid pakkumisi.

Olen eelnevalt tööd teinud ka erinevate muude masinatega nt kallur veoautoga, traktori või ekskavaator-laaduriga (kinnisel territooriumil loomulikult).

Oman tehnilist taipu ja tööriistad niisama käest ei kuku. Valdan eesti keelt (emakeel) ja suhtlustasandil ka inglise keelt. Samuti tavakasutaja tasemel Windows XP ja Vista, samuti tekstitöötlusprogrammid.

Pakkumised koos kirjelduse ja palga pakkumisega teha u2u või profiilis olevatel kontaktidel.

Võiks asuda kas viljandis või viljandimaal. Kui eemal, siis tuleks eelnevalt arutada transporti ja asja tasuvust, samuti kui on tarvitusel minu seadmed, siis lisandub nende bensiini ja/või olmekulu.
Otsiksin Tartusse nädalavahetusteks või peale kooli, teenimisvõimalust, pakkumisi või teha pea igasuguseid, ehitusele, lattu, töökotta, öövalvuriks või misiganes. Võiks olla nädalavahetustel. Pakkumised teha U2U või profiilis olevatele kontaktidele.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Seltsimehed!
Võimalus teha elu põnevaks ja ka teenida.

Kui keegi teist on huvitatud reisimisest soojemale maale, et seal hakata tegelema sellega, millega mina tegelen, siis mõelge.
Mõtlemiseks kaua aega ei anna, sest märtsi lõpuks peab pea selge, jalg kerge ja meeskond löögivalmis olema.
Viiene tiim, kaks kindlat meest on olemas, seega kolm vaba kohta veel........

Metsa istutamisega tegemist.
Naistele see töö kahjuks ei sobi :(. Nõuab ikka natuke füüsilist ettevalmistust kah, aga arvan, et kui minusugune vanatohl tööga hakkama saab, siis peaksid nooremad juba ammugi jõudma kaheksa-kümme tundi põllul veeta.

Pideva töö garantii kolmeks kuuks olemas. Aprill-mai-juuni.
Vbl. ka kauemaks, aga see juba eraldi lugu ja teine ala kui istutamine.
Tingimused samad, mis mõningad postitused eespool, kus pakkusin väljaveomasina operaatorile teenistuspaika.
Põhitingimus, mis seal NB-na märgitud, kehtib ka nüüd, 100%!
Akohoolikutele suur EI!
Kõrvaltingimus seekord erandina selline, et koduskäimise võimalus (Eestis) puudub. Kahjuks. Kui on tarvis minna, siis leiad endale asendaja ja reisid oma raha eest. Seega - suht üheotsapilet kuniks töö kestab.

Päev peaks välja nägema selline:

8:00 - kodunt minema.
8:... - 10.00 - taimede põllule jaotamine.
10:00 - 18:00 - istutustöö.
Mõned lühikesed pausid ka vahele u. a'10 minti.

Laupäev-pühapäev on oma aeg.
Kui oli sitt nädal, et ei saanud oma kavandatud plaani täis, siis võib laup. lisaks teha, aga katsuks ikka viie päevaga korralikult toime tulla.
:)

Küsimused-vastused privasse.
Otsustage kärmesti.

Thnx. :)
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Tänan, kes ühendust vaevusid võtma!
Üks mees siit foorumi kasutajate hulgast hakkab täna siiapoole liikuma, teised kaks leidsime mujalt.
Ja veel on võetud arvesse ühe mehe valmisolek sellelaadseks missiooniks. Kahjuks kooliasjad jäid teda sel korral segama. Aga ma vähemalt tean, et leidub südikaid :).

Järgmiste võimaluste avanemiseni! :)
e
Elts
Postitusi: 340
Liitunud: 02 Jaan 2005 00:05
Asukoht: Rae vald,Järveküla küla
Autod: 2107(1991);21083(1997)
Kontakt:

Postitus Postitas Elts »

Otsime laotöölist

Töö kirjeldus: Tööriistade kontroll , hooldus ja vajadusel pisiremont(pistiku vahetus). Tööriistade komplekteerimine laos, tellingute komplekteerimine, vastvõtmine, väljastamine, kontroll.


Töökoht asub Lasnamäel

Alkoholilembelistel end mitte pakkuda.


KIIRE

Täpsema info saamiseks helista
p
pallek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 03 Juun 2013 14:50

Postitus Postitas pallek »

Surf Paradiisi mehaanik/abiline


Töökuulutus

Firma nimi: OÜ Psycho
Firmast: Tegutsenud aktiivturismi alal üle 20 aasta.

Töö kirjeldus: Pakume konkursi korras tööd kohusetundlikule, usaldusväärsele ja multifunktsionaalsele mehaanik-abitöölisele, keda huvitab erinev veesport (jetid, surf, lohesurf, sukeldumine), ATV-d, mootorkelgud jms. Töö on hooajaline (mai-okt ja dets-märts). Suvisel hooajal on põhitöödeks veespordikeskuse ja selle inventari korrashoid/hooldus/remont, klientide teenindamine, ürituste läbiviimine jne. Hooaegadel on vajalik pidev kohalolek kas Hiiumaal või Otepääl. Suvisel hooajal toimub töö Hiiumaal.

Eeldused:
Huvitatus tegevusvaldkonna vastu.
Vaba muudest kohustustest ja võimeline pühenduma täielikult tööle sõltuvalt hooajalisest asukohast
Soovitavalt karsklane ja vallaline

Kasuks tuleb:
Varasem kogemus mehaanikuna (näit. autoremont vm).
Kogemused ehitusvaldkonnas
Arvuti kasutamise oskus
Juhiload
Keelteoskus
Isikliku auto olemasolu

Pakume:
Vahelduv ja vastutusrikas töö
Erialane koolitus ja täiendõpe
Arenguvõimalus kõigil tegevusaladel instruktorina ja klienditeenindajana
Harrastusvõimalused kogu tegevusskaalal koos väljaõppega
NB! Kohati ettearvamatu töögraafik ja ekstreemsed tingimused

Tööleasumise aeg: koheselt

Huvilistel palun saata CV ja motivatsioonikiri aadressile palle@paap.ee
Kontakteeruda palume e-posti teel!

Keskuse veebileht: www.paap.ee
Keskuse video:
Tööaeg: Täistööaeg
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Taas vajan oma meeskonda ühte istutajat.

Aega reageerimiseks umbes 10.-12. septembrini.
Talvine hooaeg ees ootamas.
Talv siin maal erineb totaalselt eestimaisest. Seega hoiatan ette, et töös võib esineda seisakuid, mis ruineerivad mitte ainult ala esmaavastajat, vaid ka mind ja kogu meeskonda.
Kui oled valmis looduse ja raskustega rinda pistma, ei kannata koduigatsustõve all ja suudad hakkama saada meeskonnatöös, võta ühendust!

Kirjutada PS-i.

Töö algab septembri keskel ja hooaeg lõppeb suvel.
Asukohaks Edela-Prantsusmaa, Aquitaine.
r
revolutsionäär
Foorumi kasutaja
Postitusi: 511
Liitunud: 19 Mai 2003 19:40
Asukoht: -
Kontakt:

Re: Tööpakkumised ja tööotsimised

Postitus Postitas revolutsionäär »

Tööd leiab autojuht:
- Töö graafiku alusel
- Tasu tunnipõhine
- Asukoht: Tallinn
- Töövahendid: 2014 Master; 2015 Trafic, 2007 Kangoo termomasinad.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel
Täpsem info: 555neli2858
Vasta