Infoks kasutajatele, kes kasutavad enda teemades upload.ee

Infoks kasutajatele, kes kasutavad enda teemades upload.ee

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
Vasta
Kasutaja avatar
madmur
Foorumi haldaja
Postitusi: 191
Liitunud: 07 Dets 2010 15:02
Asukoht: Tallinn
Autod: 2105
Kontakt:

Infoks kasutajatele, kes kasutavad enda teemades upload.ee

Postitus Postitas madmur »

Juhtusin oma vana teemat lugema ja avastasin, et mitmed pildid on tänaseks surnud ja mitte vaadatavat.

Asja lähemalt uurides leidsin, et upload.ee, mida olen kasutanud oma piltide manustamiseks, on mingi hetk oma poliitikat muutnud vastavalt:
Anonüümsed failid säilivad 50 päeva, kasutajate failid 120 päeva peale viimast vaatamist


Pilt


Võimalik, et vana info (või lausa, et koguaeg nii olnud) aga ise märkasin alles nüüd ja kui on veel teisigi, siis tuleks hakata mõtlema teemas olevate olulisemate piltide ümberkolimisele või alternatiivina enda teemat pidevalt tulisena hoida.

Lähiajal üritab ka Ladaklubi paremaid võimalusi pakkuda piltide üleslaadimiseks.
Kasutaja avatar
Viin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 849
Liitunud: 22 Aug 2008 21:35
Asukoht: Pärnumaa/Tallinn
Autod: BA3 2105 & Riva Junior
Kontakt:

Postitus Postitas Viin »

Kasutades ise foorumi piltide tarbeks Fotoalbum.ee teenuseid olen väga rahul. Seda ilmselt seni, kuni see ettevõttmine kinni pannakse. :D
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

 
Viin kirjutas:Kasutades ise foorumi piltide tarbeks Fotoalbum.ee teenuseid olen väga rahul. Seda ilmselt seni, kuni see ettevõttmine kinni pannakse. :D
Sama siin:)
Enne kasutasin pilt.ee-d kuid see on ammu surnud
v
Veiko_
Foorumi kasutaja
Postitusi: 67
Liitunud: 25 Aug 2011 18:08

Postitus Postitas Veiko_ »

Olen juba ammu väsinud erinevate tasuta saitide vahel tõmblemisest, sest mingi aja pärast on kõik tasuliseks muutunud või erinevaid piiranguid seadnud, pildid igaveseks kustunud jne. Ma ei pidanud paljuks 35 eur/aastas maksta ja vähemalt võib üsna kindel olla piltide säilimises, saab laadida ka suuri pilte (kuni 25 MB) ning piltide salvestusmaht on piiramatu.:cool:
LINK
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Kasutaja avatar
zerosix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 18 Veebr 2009 13:07
Asukoht: Võrumaa Kõrgepalu
Autod: 2106 Turbo, Audi A6 C5 TDI

Postitus Postitas zerosix »

Kui on olemas google konto, siis saab edukalt kasutada ka picasaweb keskkonda. Ise kasutan seda ja ei kurda. Pole ka ohtu, et kinni pannakse.

https://picasaweb.google.com/
Kasutaja avatar
madmur
Foorumi haldaja
Postitusi: 191
Liitunud: 07 Dets 2010 15:02
Asukoht: Tallinn
Autod: 2105
Kontakt:

Postitus Postitas madmur »

Tegelikult see pole päris õige. Google on parajasti sulgemas osasid Picasa teenuseid.
Google puhul pole muidugi muret, et pildid ära kaoks, kuid püsilink võib siiski muutuda.
Vasta