Väntvõlli tasakaalustamine

Väntvõlli tasakaalustamine

Kust saab mis-iganes-asja? Kes teeb mis-iganes-tööd?
Vasta
j
Jan
Foorumi kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 23 Juun 2003 19:59
Asukoht: Est
Autod: Auto puudub

Väntvõlli tasakaalustamine

Postitus Postitas Jan »

Kes või kus tasakaalustatakse väntvõlle ja hoorattaid?
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Tartus on selline koht nagu "Astromoto", Tallinna kohti ei tea.
http://www.astromoto.ee/
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Hea asukoha oled profiili märkinud !
Väntvõlle ja hoorattaid tasakaalustatakse ....
Tead on olemas spets. pingid ja need kes tasakaalustavad on ka vastavad mehed. Nagu küsid nii ka vastus! EST- ???
j
Jan
Foorumi kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 23 Juun 2003 19:59
Asukoht: Est
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Jan »

Ei maksa nüüd kohe süüdistama hakata, kui ei oska nõu anda ole parem vait. Minu asukoht on selline seepärast, et ma olen väga liikuv. Kui ma enda asukohaks oleks märkinud Võru-Tallinn-Tartu-Pärnu- Aravete kas oleks parem olnud ja kas see oleks tähendanud et ma näiteks Rakverre ei tohigi oma väntvõlle ja hoorattaid tasakaalustama minna?
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Algselt postitas: Jan
... ja kas see oleks tähendanud et ma näiteks Rakverre ei tohigi oma väntvõlle ja hoorattaid tasakaalustama minna?
Võid küll ,aga tean ,et Nuias näiteks on väga tegijad asjapulgad ,kes näiteks Liguri asju aegajalt usaldatud putitama ,niisiis ega sul siis siiapoole asja nagu jah...

PS! Selleks see profiilis küsitav elukoha lahter ongi välja mõeldud ,et teaks kellele mida soovitada. Või eksin?
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Algselt postitas: Jan
Kes või kus tasakaalustatakse väntvõlle ja hoorattaid?
TTÜ's või Tipis või mis iganes ülikoolis on ka pingid et tasakaalu ajada...hea kui keegio õpiks seal,siis saaks odavamalt;)
j
Jan
Foorumi kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 23 Juun 2003 19:59
Asukoht: Est
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Jan »

Nuia kohta ütleks, et mul tuttavad Kil Nõmmes, keda ma aegajalt külastan ja saaksin ka sinna vabalt oma väntvõlli vedada. Ühesõnaga aitab minu asukoha jutust.

TÜ-s on pingid olemas aga hr siimpoeg, kes seal tasakaalustab on raskesti kättesaadav:puzzled. Aga eks ma uurin seda Tartu varianti või äkki saan siimpojaga jutule. Tänud kes midagi asjalikku oskasid pakkuda;)
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Algselt postitas: Jan
Nuia kohta ütleks, et mul tuttavad Kil Nõmmes, keda ma aegajalt külastan ja saaksin ka sinna vabalt oma väntvõlli vedada. Ühesõnaga aitab minu asukoha jutust.

TÜ-s on pingid olemas aga hr siimpoeg, kes seal tasakaalustab on raskesti kättesaadav:puzzled. Aga eks ma uurin seda Tartu varianti või äkki saan siimpojaga jutule. Tänud kes midagi asjalikku oskasid pakkuda;)
veel...kas mitte tallinnas juhkentali tn'l see oü motodoktor ei teind sellist tööd!? Kodanik Drews vist on seal natsalnik....
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Algselt postitas: skahar
Algselt postitas: Jan
Nuia kohta ütleks, et mul tuttavad Kil Nõmmes, keda ma aegajalt külastan ja saaksin ka sinna vabalt oma väntvõlli vedada. Ühesõnaga aitab minu asukoha jutust.

TÜ-s on pingid olemas aga hr siimpoeg, kes seal tasakaalustab on raskesti kättesaadav:puzzled. Aga eks ma uurin seda Tartu varianti või äkki saan siimpojaga jutule. Tänud kes midagi asjalikku oskasid pakkuda;)
veel...kas mitte tallinnas juhkentali tn'l see oü motodoktor ei teind sellist tööd!? Kodanik Drews vist on seal natsalnik....
Koduleheküljel nad igatahes sellist teenust pakuvad... aga mitte enam Motodoktori nime all...http://www.drewsauto.ee/
Ahjaa...kas keegi teab selle TÜ-variandi kontaktandmeid...otsisin kuid ei leidnud...
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Vasta