TEHNO ülevaatus tartus!?

TEHNO ülevaatus tartus!?

Kust saab mis-iganes-asja? Kes teeb mis-iganes-tööd?
Vasta
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

TEHNO ülevaatus tartus!?

Postitus Postitas skahar »

...tervitus,

oskab keegi Tartu kandi meestest/naistest soovitada norm tehno punkti, kus ei hakata iga pisiasjaga jantima!???

Võib ka teisi kohti Lõuna regioonis soovitada....


ootame huviga:spin
g
gofer
Suletud kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas gofer »

mmm..ma kuulnud, et otepääl koht kus pigistatakse silm kinni, kui midagi niru:spin
k
Kiwa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 174
Liitunud: 06 Jaan 2004 17:35
Asukoht: Valga
Autod: e36 coupe

Postitus Postitas Kiwa »

ma ka kuulnud, et otepääl selline koht... seal võib vahest isegi palju niru olla, kui rahakott kaasas on ;)
Töö tegi ahvist inimese, inimene ostis ?iguli
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Otepää legende olen ka mina kuulnud, käinud seal aga pole. Samas soovitati mulle Tartus sellist kohta nagu Alpter Käisin viimane kord ka ise seal www.alpter.ee Seal otseselt niisama sind keegi läbi ei lase samas pisiasjade puhul vähemalt kuulatakse sind ära ja antakse nõu. Kui muud ei saa, siis ei kirjutata kordus ülevaatust vähemalt.

Teine koht kus olen tavapäraselt käinud on A-Ekspert. www.aekspert.ee/ Sealt on nii ühte, kui teistpidiseid kogemusi. Üks heledapäine paksmagu on küll täiega haige inimene. Eriti paistab ta Nõukogude päritoluga sõiduvahendeid vihkavat. Samas on seal ka normaalseid inimesi, kellega lood samad nagu Alpteris.

Teisalt tegi mind ettevaatlikuks asjaolu, et eelmise ülevaatuse ajal tegelesin taas piduriprobleemidega. Tuleb välja, et ülevaatuspunktide aparaatide kvaliteet on vägagi kõikuv. http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=827&page=10
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
p
priit
Foorumi kasutaja
Postitusi: 54
Liitunud: 24 Nov 2004 18:55
Asukoht: tartu
Autod: 2103 luxx, offroad UAZ
Kontakt:

Postitus Postitas priit »

tartus on ringteel bussipargis tehnoülevaatuse koht
j
jan007
Suletud kasutaja
Postitusi: 54
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jan007 »

Otepää kohta oskan öelda oma mitmeaastasest kogemusest mitmete autodega, et kõik vaadatakse korralikult üle kuid mitte millegiga ei peedistata ja kui on lihtsamaid vigu, siis soovitatakse need korda teha. Viimasel kahel kuul käisin mõlema oma autoga ja näiteks bussil läks väheoluliste vigade alla ainsana kirja signaali puudumine (see pole kunagi töötanud aga lubasin korda teha ja üritan oma lubadust ka pidada) aga Niva sai puhtalt läbi, kui mitte arvestada, et tuli välja et tühikäigul töötavad ainult 3 silindrit :-) Selle vea parandasin hiljem küünalde vahetusega sest üks osutus päris katkiseks.
Võrdlusmomendina on mul kogemused Tartu Tarbusi ülevaatusega kus mind kunagi kordusülevaatusele saadeti Transitiga mingi tühise vea pärast ja Tallinnas TAKis kus oli teenindus suht norm (võibolla sellepärast, et ma töötasin TAKi territooriumil ise)
p
paag
Suletud kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas paag »

Mina olen enda autoga käinu ringteel bussipargi ülevaatus punktis.Senini on kuidagi ikka läbi saanud.
m
muf
Foorumi kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 17 Mai 2003 11:07
Asukoht: põltsamaa
Autod: 71`ziguli 2101
Kontakt:

Postitus Postitas muf »

Seda et Siimustis on normaalsed inimesd ülevaadust tegemas olen mina ka kuulnud.
Kuigi see ei ole Tartule eriti lähedal.
Aga kas keegi teab sellist asja et auto istmeid tohib vahedada ainult sama margi originaalide vastu - vähemalt nii mulle viimane kordülevaadusel oeldi !
k
Kiwa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 174
Liitunud: 06 Jaan 2004 17:35
Asukoht: Valga
Autod: e36 coupe

Postitus Postitas Kiwa »

Algselt postitas: muf
Seda et Siimustis on normaalsed inimesd ülevaadust tegemas olen mina ka kuulnud.
Kuigi see ei ole Tartule eriti lähedal.
Aga kas keegi teab sellist asja et auto istmeid tohib vahedada ainult sama margi originaalide vastu - vähemalt nii mulle viimane kordülevaadusel oeldi !

Istmetega ei tohiks tegelt ülevaatusel probleeme olla... Minuarust võib panna mistahes istmed, aga peavad lihtsalt korralikult kinnitatud olema.. Ma arvan, et seal kus ülevaatust tegid oli nendel meestel lihtsalt norimistuju ja nad vist ei salli sellist asja, kui lada tehakse mugavaks :D
Töö tegi ahvist inimese, inimene ostis ?iguli
Vasta